Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Čeká vás nejlepší květen? Tři znamení zvěrokruhu mají vyhráno

Blíží se nový měsíc a s ním i nové štěstí. Tedy alespoň pro tato tři znamení zvěrokruhu. Ty čeká fantastický květen plný pozitivních překvapení. Patříte sem i vy nebo si ještě budete muset chvíli počkat? Přečtěte si, co vám předpovídají hvězdy.

Tato znamení by se měla těšit na květen

V květnu nás čeká mnoho vzrušujících astrologických událostí, které budou mít obzvlášť pozitivní vliv na následující tři znamení zvěrokruhu. Je v něm zahrnuto vaše znamení?

Býk

Pokud bude květen skvělý pro jedno znamení zvěrokruhu, pak je to Býk. Koneckonců, tento měsíc je měsícem jeho narozenin! Býk může posílit přátelství a také v lásce úplně kvete. Znamení Země také očekává spousta nových věcí: Pozná zajímavé lidi a získá řadu příležitostí k dalšímu rozvoji. Býk by se měl v květnu zaměřit zejména na svou všímavost, aby mohl všechny dojmy zažít co nejintenzivněji a nejvědoměji.

Štír

Štíři se mohou v květnu těšit na nový příval energie, protože tento měsíc překypují nápady a chutí do akce. Na vášnivé znamení zvěrokruhu čekají zajímavé příležitosti, kterých by se měli chytit. Zejména ke konci měsíce, kdy je úplněk také ve znamení Štíra, objeví Štíři nové, dosud nepoznané, zdroje. štíři by proto měl již přemýšlet o tom, jak se svojí energií naloží, aby ji využili na maximum a mohli se těšit na skvělé výsledky. Štěstěna bude stát po jejich boku!

Střelec

U Střelce všechno poukazuje na velký profesionální úspěch v květnu! Zejména 10. května by se měl odvážit kontaktovat odpovědné osoby, aby mohl učinit další krok na kariérním žebříčku. I když to zpočátku přinese výzvy, nakonec se všechno otočí k lepšímu a práce se vyplatí. Květen také nabízí Střelci nečekané příležitosti pro networking, které by měl určitě využít. Jeho okolní prostředí ho tento měsíc bude obzvláště milovat a bude zasypán vděčností a uznáním.

Meghan Markle prolomila ledy a promluvila si s královnou Alžbětou

Poslední rok královské rodiny byl opravdu náročný. Zvraty, hádky, odchod prince Harry s Meghan a vše "vyvrcholilo" pohřbem prince Philipa, manžela britské královny Alžběty II. Celý svět sledoval, jak se zachová Meghan. A nyní už je vše jasné.
svetzeny.cz

Dcera Catherine Zety-Jones dovršila osmnácti let. Krásu zdědila po mamince

Catherine Zeta-Jones sdílela na svém Instagramu sladkou poctu své dceři Carys k jejím 18. narozeninám. Vyznávat se z citů na sociálních sítích je trend poslední doby a celebrity to nemají jinak. Jak dcera vypadá a jak okomentovala její dojemný příspěvek?
svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení vám jen tak něco nezapomenou. Patříte mezi ně i vy?

Odpustit a zapomenout? Ne s těmito znameními zvěrokruhu. Často si libují v minulosti a jednoduše se nemohou posunou dál, protože na nic nezapomínají. Pokud jim ublížíte, budete to žehlit velice těžko...
svetzeny.cz