Přejít k hlavnímu obsahu

Dcera Catherine Zety-Jones dovršila osmnácti let. Krásu zdědila po mamince

Catherine Zeta-Jones sdílela na svém Instagramu sladkou poctu své dceři Carys k jejím 18. narozeninám. Vyznávat se z citů na sociálních sítích je trend poslední doby a celebrity to nemají jinak. Jak dcera vypadá a jak okomentovala její dojemný příspěvek?

Catherine Zeta-Jones oslavila se svou dcerou její 18. narozeniny

Držitelka Oscara (51) sdílela sladkou narozeninovou poctu své dceři Carys Zeta Douglas. "Všechno nejlepší k 18. narozeninám Carys Zeta! Ty jsi všechno a všechno je ty. Děkuji za radost, kterou mi přinášíš," začala svůj dojemný příspěvek hrdá maminka. "V 5 hodin ráno jsi mi poslala SMS, abys mi poděkovala za to, že jsem tě porodila. Taková žena jsi. Laskavá."

"Tvoje moudrost přichází s roky. Tvoje krása je velká a tvoje srdce je dostatečně velké, aby milovalo a obklopilo svět, váš smysl pro humor ... velmi důležité ... je nepřekonatelný. Mohla bych pokračovat.Tvoje japonština potřebuje zlepšit, ale to je proveditelné. Miluji tě, andílku. Mámi." 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nenechte se zmást, Carys slaví 18. narozeniny a je opravdu nádherná. Na dojemný příspěvek své maminky odpověděla: "Miluji tě, mami! Děkuji za všechno, co děláš❤️❤️❤️."

Minulý týden hvězda Zorra prozradila, že děti, které má s manželem Michaelem Douglasem, Carys a syna Dylana (20), by se mohli v budoucnu věnovat herectví. „Cesta, kterou jsem prošla jako herečka, byla mimořádná,“ řekla Zeta-Jones během rozhovoru. „Takže je mohu jen povzbudit, aby dělali to, co mají rádi.“

Zeta-Jonesová však připustila, že ona a Douglas (76) navrhli svým dětem jiné kariérní možnosti kvůli tlaku a popularitě, která s sebou nenese jen příjemné věci.

„Ale jak bylo řečeno, nebyli bychom s Michaelem prvními rodiči, kteří řekli: Víš, možná by si měl zkusit jinou kariéru, ale viděli jsme, jak vášnivě se věnují řemeslu. Vědí, co je to být celebrita. Znají dobré i špatné,“ vysvětlila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Horoskop: Tato znamení vám jen tak něco nezapomenou. Patříte mezi ně i vy?

Odpustit a zapomenout? Ne s těmito znameními zvěrokruhu. Často si libují v minulosti a jednoduše se nemohou posunou dál, protože na nic nezapomínají. Pokud jim ublížíte, budete to žehlit velice těžko...
svetzeny.cz

Královna Alžběta II. slaví 95. narozeniny: Fotografie zachycující její nejkrásnější životní okamžiky

Dnes má britská královna Alžběta II. své 95. narozeniny. Ty budou zatím nejsmutnější v jejím dosavadním životě, protože nedávno přišla o celoživotního partnera a největší lásku svého života, prince Philipa. Očekává se tedy, že pouze krátce poobědvá v kruhu rodinném. Alžběta však ve svém životě zažila i spoustu šťastných chvilek, které zachycují následující fotografie.
svetzeny.cz

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

Chybí vám motivace a už nemáte tak nějak chuť do ničeho? My se vám pokusíme energii naopak dodat. Svět ženy vyhlašuje výzvu. Čtěte dál a dozvíte se více.
svetzeny.cz