Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu a charisma: Některá přitahují ostatní lidi jako magnet, jiná je spíše odpuzují. Na jakém místě jste se umístili vy?

Info ikona
Horoskop lásky

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli druhé spíše přitahujete, nebo odpuzujete? Dnes se podíváme na to, které znamení zvěrokruhu je nejcharismatičtější pro ostatní, kdo spadá do průměru, ale i na to, která znamení ostatní vyloženě odpuzují. Zjistěte, jak je na tom se šarmem vaše znamení.

1. Lev

První místo v tomto žebříčku jednoznačně patří Lvům. Lidé se mylně domnívají, že Lvi jsou tak charismatičtí jen díky svému vysokému sebevědomí, ale už zapomínají na to, že mají také velká srdce, jsou dobrosrdeční a je s nimi zábava. Jsou vřelí a milí. Když vejdou do místnosti, hned si jich všimnete, září jako hvězdy. Lvům se zkrátka nedá odolat.

2. Blíženci

Blíženci v sobě mají těžko popsatelnou jiskru, nějaké osobní kouzlo, které lidi přitahuje. Nemusíte mít Blížence zrovna v lásce, ale stejně ho budete toužit víc poznat. Jsou to inteligentní lidé s nimiž si vždy dobře popovídáte. Blíženci rozhodně nikdy nechtějí patřit do průměru a jsou nepřehlédnutelní, právem jim patří druhé místo.

Boky, zadek, ňadra... Jaká část těla muže přitahuje jako magnet a co je pro ně úplně to nejdůležitější?

svetzeny.cz

3. Ryby

Ryby se sice snaží být nenápadné, jsou uzavřené a lidí se spíše straní, ale o to víc ostatní láká je poznat. Mají kolem sebe jakousi auru tajemna, která lidi přitahuje. Nemusí se vůbec snažit ostatní zaujmout, to za ně udělá jejich charisma a to, co vyzařují. Jsou také velmi přátelské a každého si hned obmotají kolem prstu, zaslouženě jsou na třetím místě.

4. Panna

Bramborová medaile patří Pannám. Jejich starostlivost a péče je lidem totiž velmi sympatická. Panny považují za anděly, které ostatním vždy pomůžou. Panny jsou také velmi dobré v tom, že o sobě umí vytvářet obraz, který chtějí, aby ostatní viděli. Své skutečné já velmi dobře maskují a ukáží jen to nejlepší z jejich života.

5. Vodnář

Vodnáři jsou od přírody velmi sebejistí, a to z nich také vyzařuje. Pro ostatní lidi je tato vlastnost velmi atraktivní. Navíc lidé narození v tomto znamení bývají velmi inteligentní a srší nápady, konverzace s Vodnářem je vždy velmi inspirativní. Získat si jejich pozornost je mnohdy těžké, protože jsou často zasnění, ale o to víc se ostatní snaží je zaujmout.

6. Střelec

Ve středu žebříčku se umístil Střelec, vášnivé a divoké znamení, které se rádo seznamuje. Střelci určitě umí ostatní zaujmout, jsou to rození baviči a vítaní hosté na každé party. Jejich dobrá nálada je až nakažlivá a jejich vyprávění poutavé. Jen jim body ubírá to, že jak se rychle objeví, tak zase rychle mizí, pro jejich přelétavost řada lidí nemá pochopení.

Týdenní horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu mají tento týden štěstí na své straně. Týká se to i vás?

svetzeny.cz

7.Štír

Štíři mívají celkem špatnou pověst, jsou kritičtí, žárliví, manipulují s lidmi, zkrátka mají řadu odpudivých vlastností. Avšak zároveň jim nelze upřít, že jsou také vášniví, inspirativní a obklopuje je aura tajemna, která ostatní láká. Nebýt jejich špatných vlastností, určitě by se umístili výše.

8. Beran

Berani jsou sice velmi vášniví a říká se o nich, že mívají i výrazné rysy v obličeji a umí zaujmout, ale není to zrovna znamení, které by ostatní přitahovalo. Ostatní totiž vycítí, že Beran je velmi soutěživé znamení, které se nechce o nic dělit. Často zapomíná na pocity druhých, jeho sobecké jednání mu na charisma dost ubírá.

9. Váhy

Váhy se povahově hodně podobají Rybám v tom smyslu, že jsou hodné a starostlivé. Jsou to velmi příjemní lidé, kteří mají vytříbený vkus pro módu a být středem pozornosti je těší. Bohužel však neoplývají přirozeným šarmem a vše dělají na sílu, zkrátka to nemají v sobě, což se ostatním nezdá příliš atraktivní.

Psychologický test: Který lektvar byste vypili? Vaše volba odhalí, po čem skrytě toužíte

svetzeny.cz

10. Býk

Na desátém místě se umístil Býk. Ten totiž bohužel žádným velkým charisma neoplývá a snaží se to dohánět drahým značkovým oblečením a dáváním luxusu na odiv. Na ostatní tato taktika však bohužel nezabírá. Navíc jeho soutěživost, tvrdohlavost a mnohdy extrémní kritičnost vůči druhým z něj dělá osobu, v jejíž přítomnosti nechcete být.

11. Rak

Skoro nejhůře dopadl Rak, znamení, které je údajně nejatraktivnější, co se týče fyzického vzhledu. Navíc stejně jako Ryby je i Rak velmi starostlivý a pečuje o druhé, jak mohl dopadnout takto špatně? Je to jeho introvertní povahou, Raci se lidí opravdu velmi straní a nechtějí poutat pozornost. Jsou velmi nenápadní a snadno přehlédnutelní. Nemají vlastnosti, které by ostatní natolik zaujaly.

12. Kozoroh

Toto znamení od sebe vyloženě lidi odhání. Kozorozi nejsou lidem sympatičtí z mnoha důvodů. Jsou hodně uzavření a nepřístupní. Dovede je podráždit, pokud někdo naruší jejich osobní zónu, drží si odstup. O pozornost druhých opravdu nestojí a dávají jim to patřičně najevo. Ostatní je pak ale vnímají jako arogantní a nafoukané.

Cikánský horoskop: Odhalí vaše dobré i špatné vlastnosti. Jste okouzlující Hvězda, obdivuhodný Meč, nebo divoká Sekera?

svetzeny.cz