Základní vlastnosti podle horoskopu

Astrologie zajímá mnoho lidí pro svoji hloubku a všestrannou výpověď o člověku. Horoskop znázorňuje postavení planet v okamžiku, kdy se někdo narodí. Horoskop je pro nás tedy výklad postavení planet ve dvanácti znameních. Pojďme se podívat, které vlastnosti sedí k vám nebo vašim blízkým.

Beran
Toto znamení se vyznačuje energií a velkým nadšením. Je štědrý, nezávislý a netrpělivý. Často je náladový a občas na nás působí dětsky. Nedokáže dlouhodobě plánovat a jeví se jako krátkozraký.

Býk
Býk je ve své podstatě velmi opatrný, líný a pomalý. Věci si potřebuje pořádně rozmyslet a nechová se neuváženě. Je spolehlivý, loajální a štědrý. Ve vztahu je také velice přivlastňovací a celkově velmi tvrdohlavý.

Blíženci
Lidé narozeni ve znamení Blíženců jsou velmi chytří, energičtí, kamarádští a nápadití. K negativním vlastnostem můžeme přiřadit jejich impulzivní a povrchní chování a neklid.

Rak
Rak je ve své podstatě velice pečující a spolehlivou osobou. Je loajální, citlivý a plachý. Ve vztahu, ať už přátelském nebo partnerském, je přilnavý a přivlastňovací. Celkově působí velmi plaše.

Lev
Toto znamení je ambiciózní, egoistické a sebevědomé. Lvi jsou zároveň velkorysí a loajální. Nedá se jim upřít jejich tvrdohlavost a také sobeckost.

Panna
Panny jsou jemná znamení. Jejich velkou výsadou je praktičnost, ochota a spolehlivost. Často je ovládá úzkostlivost, přesnost a plachost. Cokoliv udělají, musí být přesné a dokonalé. Optimismus u tohoto znamení nehledejte, skepticismus k nim pasuje mnohem lépe.

Váhy
Váhy nás oslní svoji elegancí, diplomacií a pohostinným chováním. Velmi často je přepadá pocit marnosti. Mezi jejich základní vlastnosti patří i nerozhodnost, lenost,povrchní vnímání světa a nekonečné množství taktnosti.

Štír
Lidé narození v tomto znamení jsou plejádou vlastností, které bychom k sobě nepřiřazovali. Vášniví, občas přímo posedlí, manipulativní a žárliví. Jsou ale i loajální, dynamičtí a vynalézaví. Štíry velmi často přepadají pocity podezřívavosti.

Střelec
Střelci jsou jednoduše těžko ovladatelní. Pyšní se svojí nezávislostí a jsou emočně nedostupní. Jejich dominantou je štědrost, hovornost a idealistická povaha. Jsou velice upřímní, někdy až netaktní. Působí neklidně a jsou velmi netrpěliví.

Kozoroh
Lidé v tomto znamení jsou velice ambiciózní, vynalézaví a trpěliví. Často dosáhnou svých cílů. Jsou ale také velice domýšliví a panovační. Na své okolí působí velmi zrale a naivně.

Vodnáři
Vodnáři nás často oslní svojí inteligencí, rebelským chováním a sarkasmem. Jsou společenští a vtipní. Dokáží vždy najít řešení a vynalézavost je jejich druhé jméno. V jejich chování nás může zarazit rezervovanost a tvrdohlavost.

Ryba
Ryby jsou ve své podstatě velice plaší lidé, dokáží se přizpůsobit, ale zároveň jsou sami dost nerozhodní. Ve vztazích jsou oddaní a budou mít porozumění pro každou životní situaci. Ačkoli jsou ze své podstaty lenoši, dokáží být velice nápadití. Rovněž jsou velice opatrní, protože je jim souzena zranitelnost.

@svetzeny