Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: To, že protiklady se přitahují, platí i pro znamení zvěrokruhu. Kdo je do vás blázen, i když ho občas štvete?

Info ikona
horoskop, znamení zvěrokruhu

Co se škádlívá, to se rádo mívá, říká se. To platí i pro znamení zvěrokruhu. Zjistěte, kdo je do vás bláznivě zamilovaný, i když mu vaše chování občas leze na nervy. Tyto zdánlivě nesourodé páry mohou velmi dobře fungovat, protože je od počátku mezi nimi silná přitažlivost. Musí však na vztahu hodně pracovat.

Beran a Váhy

Ohnivý element Berana a vzdušný živel Vah předurčují vztah, který bude plný vzrušení a vášně. Beran může naučit Váhy, aby se uměly uvolnit, jsou totiž většinou hodně vážné. Váhy zase umí zařídit, aby se z Berana stal mírný beránek, který je férový, umí udělat kompromis a přijmout zodpovědnost. Může se dost dobře stát, že Beran se ve vztahu s Váhou stane klidnějším a vyrovnanějším a Váhy zase objeví svou divočejší stránku.

Býk a Štír

Obě tato znamení jsou neuvěřitelně vášnivá, budou tvořit pár, který se od sebe nebude moci odtrhnout. Navíc jsou to dvě velmi ctižádostivá znamení, která spolu mohou dosáhnout velkého úspěchu. Jinak je však dělí hodně rozdílů, ten největší je, že Býk je velmi férový, kdežto Štír má tendenci s lidmi manipulovat. Zatímco Býk říká vše otevřeně, Štír mluví v hádankách, což může být zdroj hádek. Když oba dva toho druhého naučí něco ze sebe, může to dobře fungovat.

Proč se stále zamilováváme do stejných typů lidí, kteří nás nakonec zklamou? Máme odpověď pro každé znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Blíženci a Střelec

Blíženci umí skvěle taktizovat a být záludní, tyto vlastnosti Střelci vůbec nejsou vlastní, ten se řídí heslem co na srdci, to na jazyku. Obě dvě znamení jsou však tak trochu rozpolcená a je šance, že si budou rozumět. Hlavní je vypilovat komunikaci, pak z toho může být vztah, kdy tito dva lidé budou nejlepší přátelé a partneři zároveň.

Rak a Kozoroh

Na první pohled se tato znamení mohou zdát podobná, ale nejsou. Obě znamení sice mají rodinu jako prioritu, ale jinak nemají moc společného. Chtějí odlišně trávit volný čas. Kozoroh je velký kariérista, který do společnosti téměř nechodí, kdežto Raka baví vyrážet na nejrůznější společenské akce a výlety. Pokud se shodnou na tom, jak bude jejich život vypadat ve volných chvílích, mohlo by to fungovat.

Velká tarotová předpověď na červenec: Jaké karty mu budou vládnout, co nás čeká v lásce, kariéře a zdraví?

svetzeny.cz

Lev a Vodnář

Lvi a Vodnáři jsou jako voda a oheň, naprosto rozdílné osobnosti. Vodnáři bývají hodně uzavření, rádi o samotě přemýšlí a neradi se chlubí. Lvi chtějí být hvězdami, jsou extrovertní, milují, když se o nich mluví a někdo je chválí. Žijí z pozornosti druhých. To se přenáší i do vztahu, Lev má tendenci dělat velká romantická gesta, Vodnář na to není, ten má problém ukázat své city. Může to fungovat, když si Lev nechá od Vodnáře domluvit, že nemusí tolik řešit, co si o něm myslí ostatní. I Vodnář musí udělat ústupek a snažit se více projevovat city.

Panna a Ryby

Praktická Panna může ve vztahu se zasněnými Rybami fungovat překvapivě dobře. Obě znamení jsou totiž nesobecká a ráda pomáhají druhým. Na vztahu jsou ochotní pracovat. Pannu sice občas bude vytáčet, že Ryby jsou duchem nepřítomné a Ryby zase nepochopí, proč je Panna tak neromantická, ale bude je pojit silná přitažlivost, tenhle vztah nikdy nebude trpět nedostatkem intimity.

Psychologický test: Vyberte si jedny z osmi dveří. Vaše volba odhalí, po čem podvědomě toužíte a jaká budoucnost vás čeká

svetzeny.cz