Přejít k hlavnímu obsahu

Víme, jak nažhavit každé znamení zvěrokruhu: Štír šílí z červené barvy, Beran z vašeho potu!

Info ikona
Horoskop

Máte nový objev a přemýšlíte, jak na něj co nejlépe zapůsobit? Přečtěte si, z čeho šílí jednotlivá znamení zvěrokruhu. Někteří si potrpí na přirozenost, jiní mají rádi experminety. Zjistěte, jak je na tom váš protějšek a překvapte ho něčím novým.

Beran

Pro Berana se nemusíte nijak zvlášť strojit, nejvíce je vzrušuje pohled na nahé tělo. Berani mají rádi přirozenost, nejvíce sexy pro ně budete po návratu z tréninku, do rauše je totiž dostává mimo jiné i vůně vašeho potu. Jejich erotogenní zónou jsou vlasy, zatahání za ně se Beranům líbí.

Býk

Býci milují vůni kůže, pokud je tedy chcete zaujmout, pořiďte si parfém, kde je kůže jednou ze složek. Rovněž se jim líbí kůže i vizuálně, muži Býci ocení, když je překvapíte v latexovém oblečku. K sexu je nejlépe naladíte romantickou hudbou.

Blíženci

Blíženci si potrpí na to, aby jejich partner hezky voněl. Nejsou přitom vybíraví, přitahuje je sladká vůně vanilky i jemný svěží parfém. Pokud u nich chcete vzbudit touhu, jděte na to něžně. Blíženci milují důkladnou masáž chodidel. Předehra je pro ně důležitá, tak ji určitě nevynechejte.

Rak

Raky přitahují svěží ovocné vůně, které obsahují meloun a okurku. Ocení přirozený vzhled svého protějšku, nejsou příznivci výrazných úprav. U mužů je erotogenní zónou hrudník, ocení, když jej budete hladit a líbat. U žen je to pak dekolt a poprsí, hlazení a líbání v těchto místech zbožňují.

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Lev

Lva nejvíce nažhavíte, pokud pro něj připravíte luxusní zážitek. Může to být například pozvání do wellness, kde spolu budete popíjet šampaňské a dopřejete si společnou masáž. Sami si extrémně zakládají na svém vzhledu, to samé očekávají od partnera.

Panna

Panny milují předehru a nejvíc je nažhavíte svými slovy, zbožňují šeptání něžností. Důležitá je pro ně romantika, nejlépe se uvolní v přítmí svíček. Pokud navíc posypete cestu k posteli plátky růží, máte u Panny vyhráno. Jejich afrodiziakem je čokoláda, tu nikdy neodmítnou.

Váhy

Váhy nejvíce potěší vaše komplimenty, chtějí cítit, že po nich skutečně toužíte. Jsou poměrně konzervativní, takže žádné velké experimenty nezkoušejte. Radši je pozvěte do jejich oblíbené restaurace a hoďte se do gala, Váhy si potrpí na upravený zevnějšek. Mají v sobě však skrytou divokost, při sexu jim jemné poplácání určitě nebude vadit.

Štír

Štíry přitahuje červená barva. Pokud se snažíte Štíra sbalit, tak ho jistě zaujmete, pokud si oblečete červenou. Pokud už jste se Štírem ve vztahu, tak ho spolehlivě nažhavíte sexy červenou soupravou

spodního prádla. Štír je hodně vášnivé znamení, a tak jej vzruší i taková maličkost, jako jsou vaše jemné doteky.

Co o vás prozradí datum vašeho narození? Budete překvapení, jak to sedí

svetzeny.cz

Střelec

Střelci jsou hodně dobrodružné znamení a spolehlivě je nažhavíte, když jim navrhnete novou sexuální praktiku, koupíte erotické hračky nebo si pořídíte sexy obleček. Rovněž je velmi láká sex venku na odlehlých místech a prázdných plážích.

Kozoroh

Kozorozi mají rádi škádlení a flirtování, to je stoprocentně naladí na sex. Stejně jako Býci milují vůni i vzhled kůže. Pro Kozoroha je velmi přitažlivé sebevědomí ostatních, možná protože sám o sobě tak vysoké mínění nemívá. Potrpí si na romantická gesta a něžné doteky.

Vodnář

Vodnáři rádi zkoušejí nové věci. Stejně jako Střelce je tedy potěší, když navrhnete novou erotickou hru, koupíte si nové spodní prádlo, nebo společně vyzkoušíte erotické pomůcky. Vodnáře přitahují sebevědomí, svobodomyslní lidé s vlastním názorem. Pokud si s vámi bude mít co říct, ocení to více než to, že jste u zrcadla strávila věčnost.

Ryby

Svést Rybu je vůbec nejtěžší ze všech znamení, bývají to extrémně uzavření lidé, kteří se nechají dobývat. Ryby přitahuje exotika, ať už je to netradiční parfém, barva vlasů či celkový alternativní vzhled. Jejich erotogenní zónou jsou chodidla, jejich dlouhá masáž se Rybám bude zamlouvat. Muži z řad Ryb šílí z vysokých podpatků a nalakovaných nehtů, ženy Ryby vyžadují precizní manikúru a upravený vzhled svého protějšku.

Horoskop: Na tato znamení zvěrokruhu je těžké zapůsobit

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou skuteční bojovníci. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz