Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Na tato znamení zvěrokruhu je těžké zapůsobit

Info ikona
horoskop

Bouře nadšení a emocí není u těchto znamení zvěrokruhu na denním pořádku. Podle hvězd je na ně velmi těžké zapůsobit. Pokud máte ve svém hledáčku někoho z těchto znamení, připravte se, že si budete muset máknout.

Slibná slova, velkolepá gesta, romantické náznaky: ne každá z těchto věcí udělá na tato znamení dojem. Některá znamení zvěrokruhu ocení malá gesta a potřebují určitý čas, aby důvěřovali ostatním. Je známo, že je obtížné zapůsobit zejména na následující tři znamení zvěrokruhu:

Rak

Zrozenci ve znamení Raka jsou považováni za citlivky, a proto se otevírají jen pomalu. Zvláště pokud jde o lásku, jsou velmi opatrní, protože se bojí, že někdo zraní jejich city. Na Raka nemůžete zapůsobit drahými dary a domýšlivým chováním. Toto znamení ocení milující gesta a především touží po pozornosti. Pro Raka je nejdůležitější, aby se s jeho přáteli a rodinou zacházelo dobře – všechno ostatní je druhořadé.

Váhy

Lidé narození ve znamení Váh preferují estetiku a dobrý styl, ale v žádném případě se tím nenechají zaslepit. Jsou to skuteční srdcaři, kteří si cení sympatií, vděčnosti, uznání a nenechají na sebe zapůsobit povrchním chováním. Bez ohledu na to, kolik kdo vydělává, v jakém jezdí autě nebo jaké značky nosí – Váhy jsou nohama na zemi a váží si vnitřních hodnot člověka.

Kozoroh

Kozorozi jsou ambiciózní a dobře vědí, co chtějí. Mají obě nohy pevně na zemi a následují své cíle tak vytrvale, že dosáhnou všeho, co si předsevzali. Toto znamení zvěrokruhu je tak tvrdé a asertivní, že je těžké na něj zapůsobit. Pokud chcete na Kozoroha zapůsobit, musíte tvrdě pracovat a přicházet s inovativními nápady a kreativitou.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou skuteční bojovníci. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou rození chamtivci

svetzeny.cz