Přejít k hlavnímu obsahu

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc jste atraktivní pro své okolí? Dnes se podíváme na to, které znamení zvěrokruhu je nejatraktivnější pro ostatní, kdo spadá do průměru, ale i na to, která znamení ostatní lidé vnímají jako nejméně přitažlivá. Zjistěte, jak si v žebříčku atraktivity vede vaše znamení.

1. Vodnář

První příčku v hodnocení atraktivity obsadili Vodnáři. Pokud jste se narodili v tomto znamení, tak vás lidé vnímají jako velmi přitažlivé jak po fyzické stránce, tak duševně. Nejčastěji se lidem líbí rysy Vodnářů v obličeji a to, že mají Vodnáři srdce na pravém místě. Řada lidí oceňuje, že Vodnáři jsou upřímní, nemají sklony k manipulacím a nejsou to tajnůstkáři.

 

2. Beran

Druhou příčku obsadili Berani. Ostatním znamením se na nich líbí, že jsou přirození lídři, sebevědomí a zároveň čestní. Pokud jde o fyzický vzhled, mívají Berani smyslné plné rty a výrazné obočí, poutají na sebe pozornost a jen tak je nepřehlédnete. I díky jejich neústupnosti se jim jen těžko odolává. O první příčku v žebříčku je však připravil jejich výbušný temperament, který řada lidí nesnese.

 

3. Rak

Bronzová příčka patří Rakům. Po fyzické stránce je velmi atraktivní jejich nevinný vzhled, jemné rysy a andělská tvář. Kdyby se hodnotila jen fyzická krása, zcela by žebříčku dominovali. Každému jsou hned sympatičtí, mají skvělé nápady a rychlý úsudek. Patří také k věrným a oddaným znamením zvěrokruhu. Na vyšší příčku nedosáhli kvůli tomu, že se velmi často snadno urazí a jsou emočně nestabilní, což může leckomu vadit.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Jaké jsou vaše silné stránky? Najděte práci podle svého znamení zvěrokruhu

Je logické, že někdo je šikovný na matematiku, jiný na jazyky a někdo má zlaté ručičky. Zjistěte, jaký je váš pracovní potenciál podle znamení horoskopu. Tipy na vhodné profese pochopitelně platí jak pro muže, tak pro ženy.
svetzeny.cz

4. Kozoroh

Na Kozorozích řada lidí obdivuje, jak tvrdě pracují a jdou si za svým. Jejich ambicióznost jim přidává na kráse. Ženy ve znamení Kozoroha mívají výrazné křivky, což je pro většinu mužů velmi atraktivní. Kozorozi jsou hodně uzavření do sebe, bývají to spíše introverti, a tak je obklopuje aura záhadna, která je pro ostatní lidi přitažlivá. Na druhou stranu jejich přílišná zdrženlivost a to, že si zachovávají odstup, může působit až povýšeně a arogantně, proto v žebříčku nejsou výše.

 

5. Střelci

I Střelci jsou nadprůměrně atraktivním znamením. Lidem je sympatická jejich dobrodružná povaha a jejich svobodomyslnost. Střelci se krásně usmívají a svou dobrou náladou jsou schopni „nakazit“ i okolí. Ve vztazích však mohou být nestálí a sobečtí, což jim výrazně ubírá na přitažlivosti.

 

6. Ryby

Ryby jsou, co se týče atraktivity, takový lepší průměr. Řada lidí je shledává atraktivní pro jejich inteligenci, starostlivou povahu a ochotu pomáhat. Říká se také, že Ryby mívají nejkrásnější oči ze všech znamení. Stejně jako u Kozorohů je jim však na škodu jejich odměřenost, zdrženlivost a neschopnost se uvolnit.

 

7. Blíženci

Blíženci jsou mistři komunikace, a tak vás možná překvapí, že se tito rození baviči umístnili relativně nízko. Lidé ve znamení Blíženců mívají výrazné rysy v obličeji, které vás okamžitě upoutají. Co se týče jejich osobnosti, není znamení, které by vás na první pohled více přitahovalo. S Blížencem máte po chvilce konverzace pocit, že se znáte věky. Blížencům uškodila jejich druhá tvář. Umí totiž být také velmi konfliktní, chlubiví a rádi si svá tajemství nechávají pro sebe.

Mohlo by se vám líbit

Tvář prozradí charakter člověka: Co se dozvíte díky tvaru nosu, rtů nebo uší?

To by byla věc, kdybyste na první pohled odhalili, s kým máte tu čest! Ubylo by zklamání i promarněných šancí, a to nejen v lásce, nýbrž ve všech oblastech života. Prozradíme vám, jak můžete dotyčného prokouknout během pár minut.
svetzeny.cz

8. Panna

Panny už patří mezi méně přitažlivá znamení, což je naprosto v rozporu s jejich mnohdy přehnanými požadavky na partnera. Jejich klady spočívají v charismatické osobnosti a také mívají Panny skutečně krásnou pleť bez jediného pupínku. Ale právě povýšenost Panny a její vybíravost ji v žebříčku atraktivity sesadila na osmé místo.

 

9. Lev

Lvi vás ohromí především svým sebevědomím, ale je to právě jejich ego, které je činí méně atraktivními. Musí se jim nechat, že mají výtečný smysl pro humor a šarm, ale jsou také velmi namyšlení. Lidé ve znamení Lva mívají krásné vlasy, ne nadarmo se říká lví hříva. Hlavní problém se Lvy je ten, že jsou velmi neústupní, uznávají jen svou pravdu a hádky s nimi nemají konce. Proto se umístili tak nízko.

 

10. Býk

Býci jsou velmi sexy, lidé v tomto znamení mají zejména krásné smyslné rty. V povaze mají věrnost a starostlivost, které jim na atraktivitě také přidávají. Býci jsou však také od přírody velmi tvrdohlaví a je těžké je něčím potěšit a zavděčit se jim. Pokud jim někdo nesedí, dávají mu to velmi okatě najevo, za což si vysloužili desáté místo.

 

11. Váhy

Skoro na posledním místě se umístily Váhy. A to i přestože to bývají velmi distingovaní lidé se smyslem pro eleganci. Jsou laskaví, milující a zároveň také ambiciózní a pracovití. Co je ale činí mimořádně neatraktivními, je jejich strach být samy. Váhy velmi touží po vztahu a v momentě, kdy jsou single, vyzařuje z nich zoufalost. Mnohdy svůj nový objev doslova uhání a díky tomu se řadí mezi méně přitažlivá znamení.

 

12. Štír

Možná vás překvapí, že Štír by měl být nejméně atraktivním znamením. Vždyť umí být tajemný, má pronikavé oči, sex-appeal a energie z něj jen srší. Bohužel, ani jeho svůdný pohled ostatní neoklame a vycítí, že by Štírovi neměli důvěřovat. Štíři mají sklony k žárlivosti, manipulacím a přehnané kritice. Dále také velmi spěchají na sex, jejich nátlak může být nepříjemný. Když k tomu ještě přidáme jejich panovačnou povahu, ocitnou se na posledním místě a ani jejich zevnějšek to nezachrání.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Znamení, že jste našli svou spřízněnou duši

Potkáme naši spřízněnou duši nebo se stáváme spřízněnou duší během vztahu? Většina lidí si myslí, že spřízněná duše je dokonalé harmonické spojení dvou osob, ve skutečnosti je opravdová spřízněná duše osoba, která vám pomůže „zdokonalit se“.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Síla krystalů: Pomohou s trápením, nespavostí i s kariérou. Který kámen se hodí pro vás?

Lidé odpradávna věřili v sílu krystalů. Kdysi je naši předci dokonce používali jako prostředek pro komunikaci s vesmírem a měli za to, že krystaly dokáží zachytit nebeskou energii. I dnes mnoho lidí čerpá energii z krystalů. Ale který minerál či polodrahokam je ten vhodný pro vás? S výběrem vám pomůže náš článek.
svetzeny.cz