Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Jaké jsou vaše silné stránky? Najděte práci podle svého znamení zvěrokruhu

Info ikona
Povolání podle horoskopu

Je logické, že někdo je šikovný na matematiku, jiný na jazyky a někdo má zlaté ručičky. Zjistěte, jaký je váš pracovní potenciál podle znamení horoskopu. Tipy na vhodné profese pochopitelně platí jak pro muže, tak pro ženy.

BERAN

Dokážete se rychle zorientovat v každé situaci, rázně se rozhodujete a máte vynikající nápady, protojste předurčeni pro šéfovské pozice. Nové projekty vás lákají, pouštíte se do nich po hlavě. V roli řadového pracovníka vám elán brzy dochází.
Vhodné profese: obchodník, pracovník v reklamě, vědec, literát, tlumočník, hudebník, voják, policista, pilot, cvičitel

BÝK

Vyniknete díky pečlivosti, píli a vytrvalosti. Lépe se vám daří jako zaměstnanci. Ze všeho nejdřív totiž musíte získat přehled o situaci, pravidlech i lidech. Až pak se rozhodnete, který postup je nejlepší, a nasadíte tempo, které vyhovuje vám.
Vhodné profese: architekt, bankéř, učitel jazyků, farmář, ovocnář, krejčí, zedník, kuchař, hudebnískladatel

BLÍŽENCI

Vyhovuje vám práce, která přináší ustavičné změny. Vaším přínosem je tvůrčí nadání, výřečnost, skvělá paměť a mimořádná schopnost pružně reagovat a přizpůsobit se novým okolnostem. Soukromé podnikání je pro vás životní terno.
Vhodné profese: obchodní zástupce, zpravodaj, moderátor, herec, vydavatel, politik, zubař, zdravotník, řidič, kadeřník

RAK

Sázíte na jistoty. Dáváte proto přednost zaměstnání se stálou pracovní dobou, a to i za cenu toho, že na volné noze byste měli vyšší příjmy. K vašim kladům patří zodpovědnost, spolehlivost a fakt, že se nenecháte odradit neúspěchem.
Vhodné profese: učitel, pediatr, zahradník, lesník, akupunkturista, ilustrátor, režisér, obchodník, právník, degustátor

Čínský horoskop 2021: Rok kovového Buvola s sebou přináší řád a ozkouší naši píli

svetzeny.cz

LEV

Organizační talent, přirozená autorita a tendence poroučet, už jen to vás směruje k šéfovské židli. Uspějete v podstatě ve všem, do čeho se pustíte, a to hlavně díky rozhodnosti v krizových situacích. Navíc vám vyloženě štěstí přeje.
Vhodné profese: manažer, komentátor, diplomat, výtvarník, herec, novinář, ekonom, opravář čehokoli, stylista, módní návrhář

PANNA

Jste vítaná posila týmu, jelikož jste pečliví, svědomití, pracovití a snad nikdy jste nevyslovili větičku: „To nejde.“ Jako silná motivace vám slouží pocit, že děláte něco užitečného a důležitého. Spíš vám vyhovuje vedoucí pozice nebo podnikání.
Vhodné profese: účetní, analytik, právník, konstruktér, lékař, lékárník, veterinář, psycholog, hodinář, vychovatel, číšník

VÁHY

Toužíte po harmonii, proto je pro vás důležité i upravené a příjemné pracovní prostředí. Jste kolektivní hráči, jenže jste tvrdohlaví, takže se zaseknete a trváte na svém. To je důvod, proč vám vyhovují samostatné úkoly či malé podniky.
Vhodné profese: ekolog, notář, chovatel nebo cvičitel zvířat, aranžér, maskér, knihovník, průvodce,delegát cestovní kanceláře

ŠTÍR

Pro dobrý pocit potřebujete podnětnou a náročnou práci, kdy musíte překonávat různorodé překážky. Značných úspěchů, jimiž konkurenci vytřete zrak, i finančních zisků spíš dosáhnete jako majitel firmy, případně její výkonný ředitel.
Vhodné profese: chirurg, sexuolog, soudce, herec, účastník zahraniční mise, terapeut, detektiv, hoteliér, námořník, tiskař

STŘELEC

Změn se neobáváte, dokonce je vítáte. Odvážně čelíte situacím, které se nevyvíjejí podle vašich předpokladů, a v hloubi duše zůstáváte optimisty. Obyčejně máte kliku na perspektivní projekty, seriózní klienty a schopné podřízené.
Vhodné profese: sportovní trenér, počítačový expert, překladatel, textař, automechanik, taxikář, žokej, bavič, modelka

Typologie obličeje: Co o vás prozradí vaše rty?

svetzeny.cz

KOZOROH

Vysoké ambice jsou vaším hnacím motorem, což napovídá, že neustále pokukujete po ještě vyšších příčkách na firemním či společenském žebříčku. Jste vynikající organizátoři, ale raději dáváte přednost vyzkoušeným postupům a metodám.
Vhodné profese: fotograf, tanečník, antikvář, kurátor výstav, biolog, archeolog, úředník, zahradní architekt, pokladní, návrhář obuvi

VODNÁŘ

Originální nápady, přirozená inteligence, respekt a dovednost oslovit ty pravé spojence. To jsou vaše devízy, díky kterým se dopracujete skutečně vysoko. Máte silně vyvinutý soucit, a tak se zbytečně často vzdáváte honoráře ve prospěch charity.
Vhodné profese: inženýr, meteorolog, řečník, televizní nebo rozhlasový redaktor, vynálezce, poradce, pracovníkv marketingu

RYBY

Na nic si nehrajete a bez problémů se přizpůsobujete, takže s kolegy dobře vycházíte. Bohužel se podceňujete,proto se spokojíte s pozicí či platem, které neodpovídají vašim dovednostem ani pracovnímu nasazení. Pohoda je pro vás přednější.
Vhodné profese: výživový poradce, sociolog, ošetřovatel, lidový léčitel, prodejce kosmetiky nebo výpočetní techniky, cukrář, baletka

Síla krystalů: Pomohou s trápením, nespavostí i s kariérou. Který kámen se hodí pro vás?

svetzeny.cz

Naučte se správně si přát: Co musíte udělat aby se vám splnily všechny sny?

svetzeny.cz