Přejít k hlavnímu obsahu

Naučte se správně si přát: Co musíte udělat aby se vám splnily všechny sny?

Info ikona
Placeholder image

Ve většině z nás je zakořeněno mnoho negativních vzorců. Ty nás poté přirozeně ovlivňují. Podobně fungují i pozitivní afirmace. Jen s  tím rozdílem, že vám nebudou přinášet smutek a neúspěchy, ale štěstí a naplnění.  

V podstatě se jedná o pozitivní myšlenky, které si připomínáte, kdykoli máte volnou chvíli. Velmi zjednodušeně to funguje tak, že obsah afirmací se uloží ve vaší mysli, ta se na něj naladí a od toho se také posléze budou odvíjet vaše kroky, vystupování i chování, tedy celý soubor činností a záležitostí, které ovlivňují výsledky. Pojďme si na příkladu ukázat, jak funguje pozitivní a negativní myšlenka.  

Hledáte novou práci a zítra jdete na pohovor. Ve chvíli, kdy si budete říkat, že vás tam stejně nevezmou, protože tam určitě bude spousta lidí, ze kterých si budou vybírat, pravděpodobně budete mít strach, trému a na otázky personalisty budete odpovídat zle. Ve chvíli, kdy ale připustíte, že jste dostatečně kvalifikovaná na to, tuto práci získat a uděláte vše proto, aby se tak stalo, půjdete k pohovoru naladěni na pozitivní vlnu a radikálně zvýšíte svoje šance na to oslnit. A podobně to funguje ve všech oblastech života.  

Vpusťte pozitivní energii Feng Shui do svého domova!

Feng Shui je tradiční čínské učení, které má za cíl nastolit harmonii ve vašem domově, ale třeba i na pracovišti či zahradě. Snahou je, aby prostorem proudila energie čchi, která tvoří základ pro všechno bytí. Dále se učení snaží vyvážit dva protipóly jin a jang. Jak na to, aby u vás doma vládla pohoda, klid a mír dle tohoto prastarého učení vám poradíme v našem článku.
svetzeny.cz

Jak začít 

Na afirmacích je dobré, že je můžete začít aplikovat klidně hned – bez přípravy a dokonce, aniž by vám to jakkoli ubíralo čas. Stačí si je opakovat cestou do práce, na obědové pauze nebo klidně při čištění zubů. Jde jen o to, je správně koncipovat. Abyste si uvědomily, co chcete a jak je možné toho reálně dosáhnout, ujistěte se, že se při formulování přání jedná o pozitivní tvrzení a nezmiňujte v nich žádné negace. Je nutné si nejprve určit oblast, kterou chcete zlepšit - práce, rodina, vztahy a zároveň analyzovat pocity, které vám daný problém přináší - strach, úzkost, nervozita nebo smutek. Poté je můžete nahradit pocity opačnými – pozitivními. A pak už stačí jen čekat, co se stane... 

Příklady správných afirmací:

 • Miluji se a přijímám se taková jaká jsem.
 • Miluji své tělo i svoji duši.
 • Jsem otevřená lásce ve všech podobách.
 • Můj partner mě miluje a oceňuje.
 • Můj vztah je šťastný a harmonický.
 • Věřím, že moje cesta mě vede k úspěchu.
 • Mí kolegové si cení mých znalostí a tvůrčích nápadů. 
 • Můj život je nádherný.
 • Den ode dne jsem šťastnější a spokojenější.
 • Vypadám dobře a cítím se skvěle!
 • Věřím v sebe. Jsem silná a nezávislá.
 • Vidím krásu ve všem.
 • Jsem vděčný za všechno, co dostávám.
 • Mám vše, co potřebuji, vytvářím své vlastní příležitosti.

Rande a znamení zvěrokruhu: Čtěte, než přijmete pozvání!

Chystáte se na schůzku a nevíte, co očekávat? Hvězdy vám napoví! Stačí znát datum narození vašeho protějšku a můžete se podívat, co od něj lze očekávat. Také zjistíte, jestli je mezi vašimi znameními zvěrokruhu vůbec nějaká kompatibilita a jaké vlastnosti váš potenciální partner má. Rozhodování, zda na schůzku jít či ne, tak bude jednoduché.
svetzeny.cz

Čakry: Jak otevřít svou srdeční čakru, která vás naučí milovat, odpouštět a radovat se

Srdeční čakra je prostřední ze sedmi čaker v našem těle. Pro správné fungování potřebuje náš organismus udržovat všechna tato energetická centra rotující v různých částech těla otevřená a v harmonii. Harmonická srdeční čakra nám přinese to, co je se srdcem spojené – lásku a radost.
svetzeny.cz