Přejít k hlavnímu obsahu

Rande a znamení zvěrokruhu: Čtěte, než přijmete pozvání!

Chystáte se na schůzku a nevíte, co očekávat? Hvězdy vám napoví! Stačí znát datum narození vašeho protějšku a můžete se podívat, co od něj lze očekávat. Také zjistíte, jestli je mezi vašimi znameními zvěrokruhu vůbec nějaká kompatibilita a jaké vlastnosti váš potenciální partner má. Rozhodování, zda na schůzku jít či ne, tak bude jednoduché.

Beran

Beran je ohnivé znamení a zpravidla si nejlépe rozumí také s dalšími ohnivými znameními (Lev, Střelec, Beran), takže pokud k nim patříte, měli byste pozvání přijimout, budete si rozumět. Stejně tak v případě, že patříte k vzdušným znamením (Blíženci, Váhy, Vodnář), přičemž nejvyšší kompatibilita je mezi Beranem a Vodnářem. Obě znamení totiž milují dobrodružství a nové výzvy, takže by na rande rozhodně nebyla nuda. Vysokou kompatibilitu vykazuje i Beran a Střelec, dobře mezi nimi funguje chemie. A co čekat od rande s Beranem? Rozhodně žádnou nudu! Pravděpodobně vás vezme někam ven, Berani jsou radi v centru pozornosti a jsou mimořádně dobří baviči a tanečníci.

Býk

Býk si skvěle rozumí s dalšími zemskými znameními (Panna, Kozoroh, Býk), ale také s vodními znameními, která mají tendenci krotit jeho divokost a uklidňovat ho (Ryby, Rak, Štír). Nejvíce se k němu hodí právě Raci, s nimi je schopen navázat emociální hluboké spojení. Dále se k němu hodí Panna, která je stejně praktická jako on. Býci bývají hodně tvrdohlaví, takže lze očekávat, že místo pro rande vybere on a bude si na něm trvat. Na druhou stranu, ač má Býk tendenci o všem rozhodovat, můžete také čekat, že vám připraví výjimečný zážitek a udělá pro vás, co vám na očích uvidí.

Blíženci

Blíženci si nejlépe rozumí se vzdušnými (Váha, Vodnář, Blíženci) a ohnivými znameními. Nejvyšší shoda je mezi Blížencem a Vodnářem, možná už na prvním rande zažijete pocit, že se znáte roky. Rozumět si však budou i s Váhou, se kterou najdou společnou řeč. Blíženci jako znamení mají dvě tváře, hodně zájmů a časté výkyvy nálad. Takže očekávejte, že muž Blíženec je schopný těsně před rande úplně překopat celý váš společný plán. Na druhou stranu vám na schůzce bude zábavným společníkem, který se dobře orientuje v celé řadě témat a řeč určitě stát nebude.

Rak

Pro raka se nejvíce hodí ostatní vodní znamení, ale jiskra může přeskočit i se znameními zemskými. Největší potenciál pro kompatibilitu mají dvojice Rak a Býk a Rak a Ryby. Muže Raka definuje hlavně citlivost, od rande můžete očekávat, že se na něj důkladně připraví a bude se snažit dostát vašim očekáváním, jelikož odmítnutí snáší těžko. Možná bude i hodně nervózní, ale jakmile se trochu více poznáte, otevře se vám a vy vedle sebe budete mít empatického partnera, pro kterého budete vším. Nenechte se tedy odradit prvním dojmem.

Mohlo by se vám líbit

Tento den je šťastný pro všechna znamení zvěrokruhu

Sobotní den je skutečně tím šťastným pro všechna znamení zvěrokruhu. Proč? Protože končí období retrográdního Merkuru! Astrologická událost je s námi od 30. ledna 2021 a napáchala už mnoho škod v našich životech.
svetzeny.cz

Lev

Lvům se nejvíce budou zamlouvat Berani, Střelci, Lvi, Vodnáři, Blíženci a Váhy. Největší šanci zapůsobit na muže Lva mají ženy Střelci, jelikož mezi nimi vznikne silná chemie a obě dvě znamení jsou velmi vášnivá. Pokud se Lvovi opravdu líbíte, bude vás „uhánět“, dokud ke schůzce nesvolíte. Toto znamení nerado prohrává. Lvi umí být velmi romantičtí a rádi dělají velká gesta, aby vás o své lásce přesvědčili. Na prvním rande tedy čekejte výjimečný zážitek.

Panna

Panna je ideálním partnerem pro Berany, Střelce, Lvy, vzdušná znamení a také si dobře rozumí s dalšími Pannami. Největší shodu však nalézá s Blíženci. Pokud se chystáte na rande s mužem ve znamení Panny, rozhodně ho nenechte čekat. Panny jsou puntičkáři a to samé čekají od svého partnera. Pravděpodobně přijde Panna s přesným plánem vaší schůzky. Panny nejsou požitkáři, nečekejte, že vás pozvou do luxusní restaurace a zahrnou vás dárky. Čekat od nich můžete ale romantická gesta – muž Panna vás pravděpodobně přivítá s vlastnoručně natrhanou květinou a ukáže vám zajímavá místa ve městě a večer vám bude vyprávět o souhvězdích na obloze.

Váhy

Váhy jsou nejvíce kompatibilní s ohnivými a vzdušnými znameními. Nejlepší volbou pro ně jsou Blíženci, se kterými si porozumí na intelektuální úrovni a vždy najdou společnou řeč. Pokud se chystáte na rande s Váhou, buďte připraveni na to, že už na prvním rande může mluvit o manželství a dětech. Muži ve znamení Vah totiž mají tendenci s ničím neotálet a pokud jej zaujmete, bude se chtít ujistit, že stojíte o vážný vztah. Úlety a krátké románky nejsou nic pro Váhu, takže pokud se nechcete vázat, jděte raději na schůzku s jiným znamením.

Štír

Ke Štírům nejlépe pasují vodní znamení a pak také znamení zemská. Nejvíce se jim však budou líbit Raci, jelikož mezi nimi je silná přitažlivost, tato dvě znamení po sobě vášnivě touží. Štíři mají v povaze určitou tajemnost, takže na první schůzce nečekejte, že se od muže Štíra dozvíte soukromé věci. Získat si srdce Štíra bude oříšek, jen tak někomu se neotevře. Na druhou stranu jsou Štíři velmi vášnivým znamením, takže pokud nehledáte partnera pro život, ale pouze na sex, Štír by mohl být dobrá volba. 

Střelec

Ke Střelcům do vztahu se hodí další ohnivá znamení, ale také Blíženci, Váhy a Vodnáři. Učaruje jim hlavně Lev, toto znamení je zaujme svou dobrodružnou povahou, hravostí a přirozeností. Pokud muž Střelec hledá pouze sex, pak je pro něj nejlepší parner Beran, který je stejně vášnivý jako on. Ačkoliv jsou Střelci velmi vášniví a emotivní, málokdo ví, že jsou také skvělými „vrbami“. I na prvním rande se muži Střelci můžete svěřit se vším a on vás pozorně bude poslouchat. Střelci jsou velmi okouzlujícími partnery, kteří umí rozdávat radost a optimismus, takže i kdyby rande nevyšlo, pravděpodobně ze schůzky budete odcházet plná dojmů a s dobrou náladou a možná zůstanete přáteli.

Mohlo by se vám líbit

Barvy podle horoskopu: Která barva je podle znamení pro vás nejvhodnější?

Barvy mají na náš život významný vliv. Dokáží ovlivňovat naši náladu, zdraví, a dokonce i to, jakým způsobem vnímáme okolní svět. Najděte své znamení a svou spřízněnou barvu nejen v interiéru. Kdo ví, třeba budete překvapeni!
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozoroh největší shodu najde se zemskými a vodními znameními. Nejvíc se pro něj hodí Býci, jak se říká, protiklady se přitahují, tady to skutečně platí. Pokud se chystáte na rande s Kozorohem, měli byste vědět, že jsou to muži velmi praktičtí, realističtí a tradičně založení. Nelze od nich očekávat žádnou velkou romantiku. Umí být velmi trpěliví a těžko se odhodlávají, takže se může stát, že schůzku budete muset iniciovat vy a rovněž vymyslet, co podniknete. Muž ve znamení Kozoroha hledá stabilitu a dlouhodobý vztah, takže pokud hledáte partnera pro život, určitě byste mu měla dát šanci.

Vodnář

Vodnáři si nejvíce rozumí se vzdušnými znameními a pak také se znameními ohnivými. Největší propojení však mají s Blíženci, a to v emocionální i fyzické rovině, tato znamení pro sebe byla stvořená. Muži Vodnáři jsou velcí snílci, kteří neustále přicházejí s novými nápady. Nečekejte tedy tradiční rande s večeří v restauraci. Od Vodnáře očekávejte něco originálního, rád vám připraví překvapení. Ač si Vodnáři nejvíc ze všeho cení svobody, pokud se zamilují, tak velmi hluboce. Zároveň však Vodnáři rádi experimentují a poznávají nové lidi. Na schůzce tedy bude dobré si ujasnit, co oba dva očekáváte.

Ryby

Ryby jsou nejvíce kompatibilní s vodními a zemskými znameními. Nejvíce si sednou se Štírem, se kterým už od první schůzky budou cítit duševní propojení. Od rande s Rybou si neslibujte hned od začátku žádnou velkou romantiku, jsou to velmi zdrženliví lidé, takže láska na první pohled se konat nebude. Muži ve znamení Ryb jsou velmi nároční na výběr partnera, vyžadují hlavně věrnost a naprostou oddanost jeden druhému. Takže vás pravděpodobně čeká série schůzek, kde se vzájemně budete poznávat, takže pokud toužíte po vztahu už delší dobu, může být randění s Rybou zdlouhavé a únavné.

Mohlo by se vám líbit

Čakry: Jak otevřít svou srdeční čakru, která vás naučí milovat, odpouštět a radovat se

Srdeční čakra je prostřední ze sedmi čaker v našem těle. Pro správné fungování potřebuje náš organismus udržovat všechna tato energetická centra rotující v různých částech těla otevřená a v harmonii. Harmonická srdeční čakra nám přinese to, co je se srdcem spojené – lásku a radost.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Skrytý význam snů: Ve snech najdeme odpovědi na životní otázky i naši minulost. Poznejte, který sen věští budoucnost

Sny jsou nezbytnou součástí našeho života. Mohou být vtipné, smutné, vzrušující i strašidelné, opravdové i zcela iracionální. Víte ale, jaký mají obrazy vytvořené naší myslí během spánku význam a které jsou vizionářské?
svetzeny.cz