Přejít k hlavnímu obsahu

Tento den je šťastný pro všechna znamení zvěrokruhu

Info ikona
Šťastný den podle znamení horoskopu

Sobotní den je skutečně tím šťastným pro všechna znamení zvěrokruhu. Proč? Protože končí období retrográdního Merkuru! Astrologická událost je s námi od 30. ledna 2021 a napáchala už mnoho škod v našich životech.

Těšme se společně na tento den!

Cítili jste se v poslední době slabí a nešťastní? Neustále se něco děje, nebo jste dokonce přišli o nějaké věci? To je pravděpodobně způsobeno retrográdním Merkurem, který je spíše na škodu než k užitku. Mimochodem, „velení“ Merkuru ovlivňuje všechna znamení zvěrokruhu negativními účinky. Ale nebojte se, už vidíme světlo na konci tunelu!

Co je retrográdnost?

Retrográdnost je zdánlivý zpětný chod planet, která je daná různou rychlostí pohybu planet z hlediska nás na Zemi. Tento jev trvá asi tři týdny, což se může zdát dlouho. Retrográdní Merkur je nejčastěji spojován s ústupem do nitra, zpomalením a negativními myšlenky.

Jak na nás působí Merkur?

Současný retrográdní Merkur je ve znamení Vodnáře. To znamená, že negativní účinky jsou patrné zejména v oblasti hmotného majetku. Mohli byste o něco přijít nebo by vás dokonce mohl někdo okrást. Dalším častým negativním bodem je zapomnětlivost a nedochvilnost! Zní vám to povědomě a vzpomínáte na předešlé špatné dny? Můžete být klidní, protože konec je v dohlednu!

Kdy nás čeká šťastný den?

Retrográdní Merkur potrvá do soboty 20. února 2021 a poté se konečně zastaví! Sobota a neděle jsou tedy šťastným dnem pro nás všechny. Pak nás čeká téměř tři měsíce pauza, poté nás čeká retrográdní Merkur znovu, tentokrát ve znamení Blíženců a bude od 30. května do 22. června 2021. V tuto dobu už se nás nebudou týkat problémy okolo hmotných majetků, ale většina znamení zvěrokruhu čeká nervozita a psychické rozrušení.

Těšme se tedy na soboty a poté si užívejme plnými doušky tří měsíční „vesmírné“ volno!

Barvy podle horoskopu: Která barva je podle znamení pro vás nejvhodnější?

svetzeny.cz

Čakry: Jak otevřít svou srdeční čakru, která vás naučí milovat, odpouštět a radovat se

svetzeny.cz