Přejít k hlavnímu obsahu

Důležité zásady pro vaše přání. Naučte se je a dojdete k vysněnému cíli

Pokud s těmito technikami začínáte, je ideální si své přání nejdřív napsat – zásada č. 1. Už tím uděláte první krok k jeho budoucímu splnění. Napsat si přání je dobré i proto, že vlastně „černé na bílém“ vidíte přesně, co si přejete. Což znamená, že jednak vidíte přesnou formulaci a můžete ji případně poopravit, jednak svému přání dáte punc vážnosti, a konečně, k přání se později můžete kdykoliv vrátit a nezapomenete, co jste si přesně přáli.

Můžete si dokonce pořídit zápisníček svých přání a v průběhu času si odškrtávat, co už bylo splněno. Pravděpodobně po letech s překvapením zjistíte, jak přesně se přání plní. Ano, přesně dle vašeho zadání. Dalším bodem je vyhnout se všem negativům – zásada č. 2. Hádejte, jak fungují věty typu „nechci akné“, „nechci za partnera kuřáka“, „nechci kyselou jahodu“? Asi už tušíte: univerzum vnímá jen „akné“, „kuřáka“, „kyselou jahodu“.

Přesně to tedy dostanete. Proto své formulace otočte a do vesmíru vysílejte „mám krásnou pleť“, „mám za muže nekuřáka“, „ochutnám to nejsladší ovoce“. Nezapomeňte se vyhýbat slovu „chtít“, jak už bylo dříve uvedeno. Pokud toužíte například po tom letět na dovolenou na Maledivy, formulujte svoji objednávku takto: Letím na Maledivy. A už s tím počítejte.

Mohlo by se vám líbit

Jak si správně přát: Co musíte udělat abyste měli dokonalý život?

Chceme ho všichni – šťastný život plný lásky, bez konfliktů a hádek, se spoustou úspěchů. Na tom není nic až tak zajímavého. Co ovšem zajímavé je, že když svoji mysl správně nasměrujete, je vysoká šance, že se vaše přání splní. Zkuste to…
svetzeny.cz

Vesmír o vašem přání ví

Můžete si tedy klidně hned koupit hezké plavky a v brožurce o tomto ostrovním asijském státě si nastudovat, kam se podíváte, až tam budete. Jako třetí v pořadí se sluší „tam nahoru“ poděkovat – zásada č. 3. Ale ne, až bude splněno, poděkovat musíte hned. Mimo jiné tím opravdu potvrdíte vážnost úmyslu, tedy že to, co chcete, opravdu chcete, a kromě toho je to opět malý krůček ke splnění. Energie je jen jedna a vy ji právě těmito kroky vysíláte tím správným směrem. Čtvrtým krokem je opakování svého přání – zásada č. 4. Čím častěji to budete dělat, tím dříve a silněji se přání uloží do vašeho podvědomí, to mu pak začne věřit a vy podle „své víry“ začnete konat.

Díky pozitivním afirmacím přitáhnete do svého života pozitivní události, lidi a věci.

A konečně pátým krokem je skutečné uvěření – zásada č. 5. To, co si myslíme, čemu opravdu uvěříme a k čemu upíráme své myšlenky, a tudíž i svoji energii, tomu všemi těmito prvky dodáváme sílu a zhmotňujeme to. Víra v úspěch vytváří postupně úspěch samotný a ten pak na sebe jako kutálející se sněhová koule nabaluje další pozitivní štastné momenty. Už jste to určitě sami zažili. Každá věc, která se nám podaří, v nás probouzí radost, máme tendenci myslet pozitivně, a tím pádem je pravděpodobné, že se nám celkově bude dařit i v jiných oblastech.

Mohlo by se vám líbit

Útěk nás nespasí: Naučte se čelit problémům a dejte svůj život do pořádku

Nelze se dlouhodobě vyhýbat problémům. Obvykle se jeden za druhým nabalí na sebe a kutálejí se za námi, až se dokutálejí k našim patám, na které pomalu (a pak hodně rychle) šlapou. Složitěji pak rozplétáme uzly problémů, abychom svůj život dali zase do pořádku.
svetzeny.cz

Upřímní sami k sobě

Na závěr je potřeba ještě zmínit, že vesmír má pro nás připraveno mnohem více, než si dokážeme představit. Ale! Nechtějme po něm něco, co patří někomu jinému. Pokud si budeme dlouho a vytrvale přát, abychom se například z korpulentní brunety středního věku staly třeba 180 cm vysokou hubenou devatenáctiletou blondýnkou, nemůžeme se moc divit, když se to nesplní. Ve svých přáních je potřeba být upřímní sami k sobě. Pokud chceme svému přání a jeho realizaci uvěřit, musí to být přání uvěřitelné. Pokud chceme něco zlepšit a od vesmíru něco požadujeme, měli bychom být schopni a ochotni tomu také něco na začátku dát. Chceme-li mít třeba krásnou pleť, je potřeba se o ni starat, správně jíst, nekouřit a pohybovat se na čerstvém vzduchu. Vesmír uvidí, že se snažíme, vyslyší naše přání, a jakmile to půjde, splní je. Správné ovšem je nesedět se založenýma rukama, ale udělat maximum toho, co můžeme udělat sami. A zbytek poslat s prosbou „tam nahoru“.

KDYŽ SE ŘEKNE AFIRMACE

Jsou vědomé pokyny určené našemu podvědomí. Pomocí těchto „příkazů“ se naladíme na určitou energii, která nám pomůže zrealizovat to, co si ve svém nitru přejeme. Když své pochyby a negativní myšlenky nahradíme pozitivními afirmacemi, změní se postupně celý náš život. Naše energie směřuje vždy tam, kam zaměříme svou pozornost, proto pozitivními afirmacemi posilujeme energii svého přání a pochyby nemají už takovou sílu je ovlivnit.