Přejít k hlavnímu obsahu

Typologie obličeje: Co o vás prozradí vaše rty?

Info ikona
Typologie rtů

Vaše rty jsou oknem do… hádejte. V obličeji dokážeme vyčíst mnoho našich vlastností i předpokladů. Stejně tak jako z dlaně. Naše tělo je jednoduše obrazem našeho života. Tentokrát se zaměříme na rty. Co na vás prozradí?

Nejdůležitější věcí, kterou o vás vaše rty prozradí, jsou vztahy. Narodili jsme se s vlastnostmi, které mají svůj důvod – každá naše reakce nebo vlastnost je spojena s částí našeho těla a všechny společně pracují, aby reprezentovaly, kdo jste!

Ani tenké, ani tlusté

Vaše rty nejsou ani tenké, ani tlusté, mají střední velikost a srdíčko nemá jasně definované vrcholy. Pokud takové rty máte, znamená to, že jste ve vztazích docela vyrovnaní. Budete v pohodě a nikdy příliš nepřestřelíte v hádce, pokud to nebude vyloženě drama. Ve vztazích toužíte po pocitu spojení.

Plnější horní ret díky pomocníkům zvaným kyselina hyaluronová

V čínském čtení obličeje, pokud si změníte něco na obličeji, měníte tím svůj nastavený systém a tím i svůj osud. Změna fyzické části je jednoduše změna vaší bytosti.

Pokud si pohráváte s velikostí rtů, můžete toužit víc být potřebnými, stanete se sobečtějšími a budete více emocionálně mimo kontrolu. Čím víc budete vaše rty „nafukovat“, tím více budete vyhledávat dramata. Pokud jste si nechali uměle zvětšit horní ret a ten je větší v porovnání se spodním, znamená to jediné – jste někdo, kdo miluje vytváření dramat ve vztazích.

Pokud je váš horní ret větší přirozeně, znamená to, že jste dávající osoba a máte obavy o potřeby druhých.

Zvětšili jste si spodní ret a ten je teď větší v poměru s horním? Jste někdo, kdo se chce nechat hýčkat. Můžete být pro někoho ve vašem okolí pouze potěšením. Výhodou tohoto změněného tvaru rtů je, že jste také někdo, kdo si chce opravdu užívat života.

Přirozeně plné horní a dolní rty

Tento tvar rtů sympatizuje se silnou touhou být matkou a ukazuje, jak moc vám záleží na ostatních. Představuje někoho, kdo dává, ostatní upřednostňuje před sebou samým a nachází v tom velkou radost. Tato osoba je také někdo, kdo chce mít dobrý okruh přátel a dobré vibrace s ostatními. Opravdu si cení kvalitních vztahů, ať už milostných nebo přátelských.

Tenký horní i dolní ret

Tato osoba může být samotář a je to tak v pořádku. Nemá potřebu být k někomu připoutána po boku. Také se jí vztahy nenavazují tak snadno, to ale neznamená, že by ve vztazích nebyla dobrým partnerem.

Rty se špičatým „srdíčkem“

Ten tvar rtů znamená, že člověk je dobrý v komunikaci, je zběhlý a velmi kreativní. Tyto osoby jsou velmi rychlé, proto jsou často i velmi aktivní a často nemyslí, než promluví, ať už říkají cokoliv. Základní dvě vlastnosti? Laskavost a temperament!

Rty se zaobleným „srdíčkem“

Tento tvar rtů ukazuje na osobu, která je mimořádně milá. Tito lidí jsou obecně soucitnější, tráví více času s lidmi a jsou ohleduplní.

Rty s nevýrazným „srdíčkem“

Toto je známka někoho, kdo může skutečně postrádat emocionální hranice. Mohou příliš dávat a stanou se spíše vychovávatelem. Nepraktikují péči o sebe.

Malá ústa s přirozenými plnými rty

Lidé s tímto tvarem rtů mají zpočátku tendenci myslet ve vztazích více na sebe. Jakmile ale budou mít pocit, že jejich partner věnuje pozornost jejich potřebám, začnou se i oni partnerovi věnovat.

Malá ústa a tenké rty

Někdo s malými ústy a tenkými rty zažívá naopak ty nejtěžší vztahy, protože necítí potřebu být ve spojení s ostatními. Nebojte se, nakonec ale kvalitní vztah dorazí i k těmto lidem, akorát to bude chvíli trvat.