Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný test: Vyberte si jednoho z šesti motýlků a zjistěte, zda jste citlivý, dravý nebo moudrý člověk

Info ikona
Test osobnosti

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci a poznat své přednosti? Pak vyzkoušejte tento test osobnosti. Stačí si zvolit jednoho ze šesti motýlků. Vaše volba prozradí, zda jste citlivý, dravý nebo moudrý člověk.

Jak test provést?

Motýli vždy symbolizovali krásu a v tomto testu osobnosti představují dobré povahové vlastnosti. Níže na obrázku vidíte 6 motýlků, každý z nich má své číslo. Vyberte si toho, který se vám podvědomě líbí nejvíc. Posléze přejděte níže na číslovaný výklad testu.

Info ikona
Motýli

Zábavný test osobnosti: Jenom génius nebo schizofrenik vidí otáčející se masku jinak, než ji vidí ostatní. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Motýl číslo 1

Pokud jste si vybrali tohoto růžového motýla, znamená to, že jste velmi citlivý a upřímný člověk. Jste duší romantik a máte srdce na pravém místě. Soucit projevíte i vůči těm, které neznáte a neváháte pomoci cizím lidem. Pozor na to, aby se u vás nerozvinul tzv. spasitelský komplex, což je snaha „zachránit“ všechny okolo, při níž člověk zanedbává své potřeby. Nenechte se využívat druhými. Vaše problémy jsou také důležité, nestyďte se říct si o pomoc.

Motýl číslo 2

Pokud jste si vybrali zeleného motýlka, znamená to, že jste velmi mírumilovný a nekonfliktní člověk. Váš život musí být v rovnováze, snažíte se skloubit rodinný život s pracovním, jak nejlépe umíte. Nedovedete si představit být celé dny v práci a nemít čas na rodinu, to by nebylo pro vás. Věříte, že tento váš životní postoj je klíčem ke štěstí. Vaší slabinou je to, že snadno zpanikaříte, když se stane neočekávaná událost. Snadno také ztrácíte víru v lepší zítřky, když se vám v životě nedaří.

Motýl číslo 3

Tohoto motýla si vybrali lidé, kteří mají kreativní myšlení. Jste typ člověka, který ve všem vidí krásu a raduje se z maličkostí. Rádi věci do detailů analyzujete, jste zvídaví a precizní. Většina lidí vás vnímá jako emočně vyzrálou osobnost. Máte sklony k workoholismu, vaše práce je zároveň vaším koníčkem. Je na vás spolehnutí, všude chodíte včas a své pracovní úkoly plníte znamenitě.

Trpí vaše dítě úzkostí? Odhalí to jednoduchý test, stačí ho nechat nakreslit rodinu

svetzeny.cz

Motýl číslo 4

Tohoto překrásného modrého motýla si vybrali lidé, kteří jsou velmi draví, ambiciózní a odvážní. Už ve škole jste patřili mezi ty nejlepší žáky. Pro splnění svých snů jste ochotní udělat cokoliv. Vždy jste toužili v něčem vynikat. Nemáte rádi líné lidi, sami jste velmi pracovití a zahálka vám nic neříká. Jediné, čeho se v životě bojíte, je selhání. Jste ochotni upřednostnit kariéru před osobním životem.

Motýl číslo 5

Oranžového motýlka si vybrali dobrodruzi. Tito lidé se snadno nadchnou pro nové věci, touží cestovat a poznávat svět. Jsou to optimisté, kteří se na všem snaží hledat to pozitivní. Věříte, že smyslem života je si jej užít a nasbírat co nejvíce poznatků a zkušeností. Nuda je pro vás duševním vězením, nesnášíte rutinu a svobody si ceníte nejvíce. Vaší slabinou je, že se mnohdy snažíte dělat příliš mnoho věcí najednou, pořádně pak nedokončíte ani jednu z nich.

Motýl číslo 6

Tohoto krásného růžového motýlka si vybrali lidé, kteří mají logické myšlení a jsou velmi moudří. Často za vámi chodí lidé pro radu. Vaší výhodou je, že se nepodvolíte tlaku emocí a umíte se rozhodovat v klidu a rozvážně. Držíte se svých morálních zásad, nikdy byste je nezradili. Vždy se snažíte mít čisté svědomí a chováte se k ostatním tak, jak byste si přáli, aby se oni chovali k vám.

Zdroj: Brightside.me