Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Co o vás prozradí poslední číslice vašeho roku narození? Budete se divit, jak to sedí!

Číslo, na které končí váš rok narození, o vás prozradí více, než si myslíte. Je spojeno s určitým elementem, který vypovídá o vašich pozitivních i negativních povahových vlastnostech. Co říká poslední číslice roku narození o vás a jakou radou do života byste se měli řídit?

Váš rok narození končí na 0-1

Tato čísla se dle numerologie pojí s kovem. Taková je i vaše povaha, jste tvrdí, neoblomní a zároveň flexibilní a tvární. Patříte mezi silné osobnosti, které jen tak něco nezlomí. Kovy lze tvarovat do různých forem, i vy jste přizpůsobiví a svobodomyslní. Rádi zkoušíte nové věci a nebojíte se vykročit ze své komfortní zóny. Jste ambiciózní člověk, který si rád dává velké cíle. Máte jasně dané priority v životě. Toužíte po majetku a luxusu, to vás motivuje pracovat na sobě ještě usilovněji. Jste perfekcionista, který touží být nejlepší ve všem, co dělá. Měli byste si uvědomit, že k životu patří i prohry a nebýt na sebe tak přísní.

5 známek toho, že špatná energie proudí vaším tělem: Dokud se jí nezbavíte, nebudete šťastní

Pokud jsme obklopeni negativní energií, brání nám to radovat se ze života a užívat si naplno přítomného okamžiku. Špatná energie může pramenit z našich negativních myšlenek i od toxických lidí v našem okolí. Zjistěte, jestli proudí i ve vašem těle.
svetzeny.cz

Váš rok narození končí na 2-3

Vaším elementem je voda. Jste kreativní a rádi se věnujete uměleckým činnostem. Sršíte nápady a vaši vynalézavost jen tak někdo netrumfne. Nelpíte na majetku, své finanční a materiální zdroje využíváte k tomu, abyste pomohli druhým, když máte tu možnost. Nezávidíte druhým majetek, jste velmi přejícní. Nechybí vám empatie a soucit. Tak jako proudí voda a nestojí na jednom místě, i vy se rádi vydáváte na cesty a objevujete svět. Jste velký detailista, který si všimne sebemenší chybičky. Někdy vám to však ubírá radost ze života, přijměte fakt, že vždy nemusí být vše dokonalé.

Váš rok narození končí na 4-5

Tato čísla se dle numerologie pojí se dřevem. Pokud váš rok narození končí na číslice 4-5, jste velmi statečný člověk, který se vůbec nebojí konfrontace. Býváte zvídaví, rádi se učíte a získáváte nové informace. Díky tomu máte skvělý všeobecný přehled a vaši přátelé vědí, že konverzace s vámi je vždy inspirativní a přínosná. Vaši velkou výhodou je, že se dobře vyznáte v mnoha oborech, díky tomu jste schopni věci vnímat z různých úhlů pohledu. Ostatní se s vámi často radí o svých problémech a mají vás za vzor. Váš společenský život je pestrý, rozhodně vás nebaví sedět sám doma. Ostatní vás mnohdy mohou vnímat jako všeználka, udělovat rady někomu, kdo o ně nestojí, není vždy na místě.

Znamení zvěrokruhu a charisma: Některá přitahují ostatní lidi jako magnet, jiná je spíše odpuzují. Na jakém místě jste se umístili vy?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli druhé spíše přitahujete, nebo odpuzujete? Dnes se podíváme na to, které znamení zvěrokruhu je nejcharismatičtější pro ostatní, kdo spadá do průměru, ale i na to, která znamení ostatní vyloženě odpuzují. Zjistěte, jak je na tom se šarmem vaše znamení.
svetzeny.cz

Váš rok narození končí na 6-7

Lidé, jejichž rok narození končí na číslo 6-7 jsou spjatí s živlem ohně. Ten jim do života přináší vášeň, impulzivitu a intenzivní prožívání emocí. Jsou to velcí dobrodruzi s divokou povahou. Bývají fyzicky atraktivní, poutají pozornost a jejich smyslnost lidi přitahuje. Tito lidé opravdu nemají o nápadníky nouzi. Užívají si, že je druzí obdivují. Sami se k ni však občas chovají bezohledně a neváží si jich. Jejich vztahu nebývají úplně bezproblémové, partneři na ně totiž ukrutně žárlí. Tito lidé jsou si vědomi toho, že o ně druzí stojí a mají tendenci to zdůrazňovat. Jejich chlubení občas leze lidem na nervy, pokud tedy máte jedno z těchto koncových čísel v roku narození, držte se raději zpátky.

Váš rok narození končí na 8-9

Tito lidé jsou spojeni s prvkem země. Ze všech zmíněných čísel, vykazují největší stabilitu. Jsou to kamarádi, na které se můžete spolehnout a partneři, o které se můžete skutečně opřít. Mezi jejich další vlastnosti patří trpělivost, opatrnost a věrnost. Jsou velmi obětaví a rádi pomáhají druhým. Díky svým vlastnostem bývají velmi úspěšní ve všem, co dělají. Lidem příliš nedůvěřují, raději si je nepouští k tělu. Mají tendenci důkladně kontrolovat práci ostatních, což je činí neoblíbenými v pracovním kolektivu. Jsou velmi tvrdohlaví a vždy musí být po jejich. Měli by se naučit brát věci s lehkostí.

Ve čtvrtek nastane jahodový úplněk v Kozorohu: Přinese hlavně kariérní změny. Jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

Dne 24. června nastane tzv. jahodový úplněk. Astrologové předpovídají, že nám přinese změny hlavně v kariérní oblasti. Toto tvrzení podporuje i numerologický součet 8, který rovněž souvisí s prací. Co konkrétně čeká vás?
svetzeny.cz