Přejít k hlavnímu obsahu

Minulý život podle numerologie: Zjistěte, kým jste byli nebo jaký odraz minulých životů se ve vás otiskl v současnosti

Zajímáte se o minulé životy a snažíte se vypátrat, kým jste byli nebo jaký odraz minulých životů se ve vás otiskl? Zjistěte za pomocí numerologie, jaký byl váš minulý život a jaké zkušenosti a poznatky si s sebou nesete.

Numerologie je rozsáhlá věda, která vám ukazuje, že i podle čísel se dá určovat vaše životní cesta. Právě čísla vás umí nasměrovat k mnoha věcem, například k tomu, jaké minulé životy jste prožili. Na začátku je důležité určit své životní číslo. Jak na to? Napište si datum vašeho narození a jednotlivé číslice sečtěte. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, sečtěte jej, aby vzniklo jedno číslo.

25. srpna 1989

2 + 5 + 8 + 1 + 9 + 8 + 9 = 42, 4 + 2 = 6. Výsledné číslo je tedy 6.

Číslo vnitřní potřeby

Jde o číslo, které představuje něco, co musíte v tomto životě splnit, abyste to nebrali s sebou do dalšího života. Jak ho zjistit? Sečtete samohlásky ve svém jméně. Přičemž A = 1, E = 5, I = 9, U = 3.

Jana Nováková 

1 + 1 + 6 +1 + 6 + 1 = 16, 1 + 6 = 7

Sečtěte své životní číslo a vnitřní číslo.

3 + 7 = 10, 1 + 0 = 1. Výsledné číslo je tedy 1.

Mohlo by se vám líbit

Řidičky podle znamení zvěrokruhu: Býci milují luxus, Lvi překračují rychlost

Přemýšlíte občas, jaké nátury osob potkáváte za volantem? Běží vám v hlavě, jak se chovají i v životě? O ženách za volantem se obzvláště vypráví nespočet vtipů. Pojďme se podívat, co o našem řidičském úmění vypovídá znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Pravděpodobně jste v minulém životě byli nějakými vůdci, lídry. Tedy respektování a vyhledávání pro své rady a vedení. Je možné, že jste tvořili nebo se podíleli na tvorbě zákonů, podmínek nebo jste měli vlastní podnikání, ve kterém jste určovali podmínky. Máte-li problémy s tím, když vás někdo opustí, pravděpodobně jste se s tím setkali i v minulém životě a zanechalo to ve vás stopy.

Životní číslo 2

Je často možné, že jste měli dvojče, protože mnohdy máte pocit, že vám někdo nebo něco v životě chybí. Může to souviset s problémy v oblasti lásky nebo vztahů. Váš minulý život se zakládal na mnoha složitých a obtížných rozhodnutí. Mohli jste být rozpolceni mezi dvěma partnery nebo partnerkami.

Životní číslo 3

V některém z minulých životů jste byli velmi kreativní, je možné, že jste byli umělci nebo spisovatelé. Milujete tanec? Pak jste možná v minulém životě velmi rádi tančili, možná byli i tanečníci. Často se u vás objevují právě kreativní práce jako kuchaři, malíři nebo třeba druid nebo čarodějnice. 

Mohlo by se vám líbit

Ženám narozeným v těchto čtyřech znamení všichni závidí: Štíři jsou nejpřitažlivější, Raci oplývají vášní

Ambice, charisma, sny a sebevědomí. Víte, jakým čtyřem znamením zvěrokruhu závidí snad každá žena? Vzhled není všechno. To, co dělá ženu atraktivní, jsou její vlastnosti, postoje a vystupování. Na jaké ženské znamení zvěrokruhu bude každá žena žárlit?
svetzeny.cz

Životní číslo 4

Vaše minulé životy byly velmi zajímavé, ale ne vždycky to muselo být pozitivní. Je možné, že v některém minulém životě jste byli otroci nebo vězni, dozorci. Je také možné, že jste žili ve velké chudobě, sloužili armádě nebo námořnictvu. Máte vlohy k vedoucím pozicím, proto jste mohli být velmi ceněnou autoritou a lidé vás ve všem poslouchali, mnohdy i proto, že museli.

Životní číslo 5

Toto číslo je spjato s válkou, takže vaše minulé životy mohly být spojeny právě s válkou. Tedy mohli jste žít za války, ve válečné zóně, mohla vám válka ovlivnit život, možná jste těsně po válce museli začínat nový život. Komunikace pro vás mohla hrát velkou roli v minulých životech a často jste stáli v čele řešení konfliktů nebo řešení velkých případů či situací.

Životní číslo 6

Víra představovala důležitou součást života, zaměřovali jste se spíše na rané křesťanství nebo buddhismus. Praktikovali jste bezpodmínečnou lásku a odpuštění, denně jste se modlili a meditovali. Možná vás strhla také kariéra baviče nebo herce, zkrátka někoho, kdo rád rozdával svůj talent mezi lidi a těšil se z potlesku a smíchu druhých. V některém z minulých životů jste měli silně vyvinutý smysl pro spiritualitu.

Mohlo by se vám líbit

Budíte se mezi třetí a pátou hodinou ranní? Nejde o nespavost, ale o magický význam

Asi každý se už někdy v noci nebo nad ránem probudil sám. Většinou se podíváte, kolik je hodin a pokud to ještě stojí za to, jdete dál spát. Co když se takové buzení opakuje často? Dokonce třeba noc co noc? A ve stejnou hodinu?
svetzeny.cz

Životní číslo 7

Sedmička je duchovní číslo a minulé životy mohly souviset právě s duchovnem. Mohli jste být váženým člověkem, jedním ze starších, ke kterým se vzhlíželo. Také jste mohli být učitelé, lektoři, mentoři, lidé ke kterým si druzí chodili pro radu. Vzdělání u vás hrálo prim, mohli jste být právníkem, podílet se na pravidlech nebo zákonech v komunitě i vesnici

Životní číslo 8

V minulém životě jste mohli být léčitelé, lékaři nebo kdokoliv, kdo pomáhal druhým se zdravím nebo uzdravováním. Vsázeli jste jak na klasickou medicínu, tak třeba i na homeopatika nebo alternativní léčitelství. Peníze pro vás v minulém životě byly velmi důležité, možná jste vlastnili nějaký kousek půdy nebo uměli velmi dobře obchodovat a vyinkasovat co nejvíc peněz

Životní číslo 9

Byli pro vás důležité přesuny z místa na místo, často jste cestovali. Mohli jste být cestovatelé, novináři, jasnovidci, astrologové, humanitární nebo míroví pracovníci. Konali jste dobro a byla to pro vás jedna z priorit v životě. Věnovali jste se také pomoci druhým, takže pro vás v minulém životě byla důležitá práce třeba v nemocnici nebo léčebnách dlouhodobě nemocných.

Zdroj: Spiritual Divinity