Přejít k hlavnímu obsahu

Budíte se mezi třetí a pátou hodinou ranní? Nejde o nespavost, ale o magický význam

Asi každý se už někdy v noci nebo nad ránem probudil sám. Většinou se podíváte, kolik je hodin a pokud to ještě stojí za to, jdete dál spát. Co když se takové buzení opakuje často? Dokonce třeba noc co noc? A ve stejnou hodinu?

Spánek je pro lidské tělo důležitý, o tom není pochyb. Když jste ve stresu nebo řešíte problémy, mnohdy se to podepíše právě na jeho absenci. A pokud vstáváte brzo ráno do práce, pak to na váš výkon i náladu bude mít vliv. Budíte-li se však pravidelně ve stejný čas a to takřka každý den, i když jste v psychické pohodě, může to značit něco jiného. Tradiční čínská medicína toto buzení se ve stejnou hodinu připisuje lidským orgánům v těle, které prodělávají období samoregulace. Může to však být způsobeno zdravotními problémy, emocionálními neduhy nebo také znakem duchovního probuzení.

 

Info ikona
Probuzení
Mohlo by se vám líbit

Kráska Emily Ratajkowski oznámila rozvod a pak pózovala nahá na zemi vedle psa

Emily Ratajkowski a Sebastian Bear-McClard se rozešli. Ti dva se vzali v roce 2018 po bouřlivé romanci a teď je všemu konec. Emily ale podle svého Instagramu nijak nesmutní. Přichází totiž jedna odvážná fotka za druhou.
svetzeny.cz

Nespavost? Neignorujte ji!

Pokud se nespavost objevuje pravidelně a vy nemůžete usnout nebo se probouzíte v noci a znovu zabrat je těžké, pak to určitě neignorujte. Celkově bude upadat nálada, nebudete mít tolik energie, sníte více jídla, povětšinou nezdravého a nespavost se může odrazit i na vaší náladě. Trápí vás pravidelné probouzení mezi třetí a pátou hodinou ranní? Je to magický čas, který může z duchovního hlediska znamenat, že chce s vámi navázat spojení vyšší síla. Říká se, že to může být první krok k tomu, abyste se duchovně probudili.

 

Info ikona
Nespavost

Zamyslete se nad sny

Pokud se budíte ve stejnou dobu, pak se zkuste zaměřit na své sny a především přemýšlejte, co se vám zdálo. Pamatujete si své sny vždy chvíli po probuzení? Pak si dejte k posteli zápisník s tužkou, abyste si je hned zapsali. Sny vám mohou doručovat významnou zprávu, která vám může napovědět, proč se probouzíte. Pro rozklíčování snů můžete použít výklad snů, který vám může dát alespoň základní indicie. 

Čarodějnická hodina

Slyšeli jste o čarodějnické hodině? Je to doba mezi třetí a čtvrtou hodinou ráno. Podle pověsti právě v tuto dobu vrcholí čas pro všechny nadpřirozené jevy a vyšší moc v tuto chvíli vládne největší energií. Pokud se vás týká duchovní probuzení, bude se odehrávat pravděpodobně v tomto čase.

 

Mohlo by se vám líbit

Co znamenají vaše sny i noční můry? Mohou upozorňovat na blížící se nemoc

Bývají zběsilé, bláznivé, romantické, strašidelné nebo všechno dohromady. Sny si s námi zkrátka dělají, co chtějí, a stále toho o nich moc nevíme. Sny nám napovídají, čemu bychom měli v bdělém stavu věnovat pozornost.
svetzeny.cz

Jak pracovat s duchovním probuzením?

Věříte-li na sílu myšlenky a duchovní probuzení, pak věřte, že buzení v tuto dobu vám něco naznačuje. Zkuste se zamyslet nad svým životem komplexně. Možná je právě pravidelné probouzení signálem, že je na čase udělat ve svém životě změny, možná udělat rozhodnutí, která se vás dotknou víc, než chcete, možná změny, které budou těžké a někdy i nepříjemné.

Jak využít toho, že se vám vesmír snaží něco naznačit? Nemávněte nad tím rukou. Vytěžte z toho maximum. Zkuste v tuto dobu dechová cvičení, která zklidní tělo i mysl, dobrá je také meditace nebo klidová jóga. Dáte tak hlavě a především svému mozku signál, že jste uvolnění a možná tak přijdete i na to, kam v životě směřovat a jaká rozhodnutí pro vás budou ta pravá.

Zdroj: Medium, Times