Přejít k hlavnímu obsahu

Budíte se v noci vždy v určitý čas? Noční buzení může mít duchovní význam: Signály od andělů nebo čas pro plnění snů

Info ikona
Buzení v noci

To, že se v noci občas vzbudíte, abyste se napila nebo šla na toaletu, nejspíš není nic výjimečného. Stává se to všem. Ovšem pozornost byste při nočním probouzení měla věnovat spíše konkrétní hodině, ve které se probudíte či opakujícím se časům. Jaký význam má buzení mezi 3. a 4. hodinou ráno? Budete se možná divit, ale stále stejné časy, ve kterých nemůžete spát nebo dokonce trpíte nespavostí, mají svůj vlastní duchovní význam.

Pokud se pravidelně budíte mezi 3. a 4. hodinou ráno, možná z toho nejste úplně nadšená. Přerušený spánek má ale v tomto případě i své výhody. A to, i když vám to není moc příjemné. Pokud se totiž řadíte mezi lidi, kteří se v tuto dobu pravidelně probouzí, máte velice pravděpodobně velký dar. Co se děje v tuto magickou denní dobu?

Magický čas

Buzení mezi 3. a 4. ráno má velice silný duchovní význam. Právě tento čas je totiž v magii zvláště významný. Údajně se totiž stírá hranice mezi reálným fyzickým světem a duchovní říší. Právě v tuto dobu vás tak mohou tajemné bytosti, duchové nebo andělé lépe kontaktovat a poradit vám s těžkými životními otázkami či starostmi. Mohou vám také napovědět, jako cestou je pro vás nejlepší se v životě dále ubírat. Tak jako tak, jsou 3. a 4. hodina ráno obestřené zvláštní až magickou energií, která umožňuje nevídané. Pokud se tedy budíte právě v tento brzký čas, pravděpodobně se vám snaží vyšší moc něco sdělit, nebo vám s něčím pomoci nebo vás před něčím nebezpečným chránit.

Uvědomění a tajemná sdělení

Probouzení mezi 3. a 4. ráno vás má probudit nejen ze spánku, ale také k takzvanému duchovnímu probuzení či povzbuzení. Možná si máte povšimnout také jiných aspektů života a dostáváte šanci lépe přemýšlet nad tím, co chcete změnit. Tak jako tak je ale větší klid v reálném světě, který v tento čas ještě panuje díky nižšímu využívání elektroniky včetně internetového připojení, zpráv a volání, které vám přichází i televizního vysílání. Právě ten pak dává prostor také duchovnímu a magickému světu, aby k vám promlouval. V tuto dobu jste totiž citlivější na jemné energie duchovního světa.

Únorové novoluní 2022: Dostanete jedinečnou šanci osvobodit se

svetzeny.cz

Signály od andělů strážných

Jestliže se k ránu budíte pořád ve stejný čas, je možné, že se vám něco snaží sdělit váš anděl strážný. Může se snažit s vámi navázat spojení, aby vás před něčím varoval nebo vám poslal vzkaz či vám poskytl vyšší vědění. Tak jako tak lze probouzení mezi 3. a 4. hodinou ráno brát jako pozitivní znamení, kterému je dobré věnovat větší pozornost. Snažte se být proto vnímavá a rozklíčovat, co přesně by se vám vesmír nebo vyšší moc, mohli snažit sdělit. Je také možné, že se vás v tento čas pokusil kontaktovat váš zemřelý příbuzný, aby vás před něčím varoval nebo vás pozdravil.

Čas pro plnění snů a duchovní rozvoj

Protože mezi 3. a 4. hodinou ranní bývá celý svět offline a je největší klid, je to ideální doba k tomu, abyste si v hlavě srovnala všechny nesetříděné myšlenky a všímala si všech znamení. Probuzení v tuto dobu vás má pravděpodobně přimět k tomu, abyste se dále duchovně rozvíjela. Vesmír nejspíš usiluje o vaše větší uvědomění i rozšíření vaší duchovní úrovně. Je možné, že vám zároveň také dává šanci si znovu uvědomit, co v životě vlastně chcete, o co opravdu usilujete, ale také, které věci byste měla raději nechat být a hodit je takzvaně za hlavu.

Zábavný kvíz: Vyberte si jeden ze symbolů. Volba určí, zda byste se měli zbavit negativní energie, úzkostí či zábran

svetzeny.cz

Jak využít magickou hodinu ku prospěchu?

Pokud se probouzíte během takzvané magické nebo čarodějnické hodiny, snažte se tento tajemný čas co nejvíce využít ve svůj prospěch. Nejprve se koukněte na hodiny nebo budík a zjistěte, jaký je přesný čas. Vůbec nejmagičtější je probouzení ve 3:33 ráno, které má svůj vlastní, zvláštní význam a jedná se o andělský čas, protože 333 je andělské číslo. V takovém případě si vezměte k ruce raději poznámkový blok a tužku nebo pero, abyste si své myšlenky mohla zapsat. Snažte se uvolnit, zbavte se stresu a napětí a více se soustřeďte na své vlastní myšlenky, slova, znamení, pocity a obrázky, které vám proběhnou hlavou. Nemusíte se snažit je ihned pochopit, zatím je nechte pouze „běžet“ bez hledání souvislostí.

Až budete mít pocit, že jste dostala všechny důležité informace či zprávy od vesmíru nebo duchovního světa, nezapomeňte mu poděkovat a vraťte svou pozornost na to, kde se skutečně nacházíte. Projevte vděčnost a pokoru za získání nového vědění. A to i v případě, že vám bylo na znameních z vesmíru něco nejasného. Všechny signály  jistě časem pochopíte, není proto nutné na nic spěchat. Až se zase příště probudíte v daný čas, můžete zkusit si své otázky zopakovat a odpovědi na ně si ještě více upřesnit.

Bezchybný první dojem? Záleží na čase schůzky, barvě oblečení, i na tom, co říkáte

svetzeny.cz