Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se novoluní v Rybách: 20. února mizí hranice mezi sny a realitou. Čeká vás magický den, který vám může změnit život

Únorové novoluní Ryb vám umožní se konečně projevit. Slunce se přesouvá do mystických a hluboce citlivých Ryb. Využijte svoji intuici a představivost, hranice mezi sny a realitou nikdy nebyla tenčí! To, o čem jste dlouho snili, se vám konečně může vyplnit. Novoluní vám navíc přinese mentální a emocionální uzdravení.

Arabský horoskop: Obsahuje 12 znamení, která prozadí vaše schopnosti, charaker, ale i neřesti 

Je starý stovky let, ale stále tak trochu tajemný a mystický. Pro mnohé je to astrologie, která je neznámá. Podobně jako klasický horoskop se odvíjí od data narození. A co se z něj dozvíte? Nejčastěji zvýrazňuje schopnosti, vlastnosti, charakter a vaše přednosti.
svetzeny.cz

Začněte novou magickou kapitolu

V polovině února už se počasí začíná lepšit a vy začínáte cítit jaro v kostech. Slunce se přesouvá do mystických a hluboce citlivých Ryb, což vám umožní realizaci vašich dávných snů. Díky novoluní, které nastává 20. února, budete mít pocit, že konečně prožíváte vaši vysněnou pohádku. Během novoluní prožijete éterické okamžiky plné empatie, které vás inspirují k zahájení nové magické kapitoly vašeho života. Nové začátky jdou ruku v ruce s tím, jak se během novoluní mentálně a emocionálně uzdravíte. Jelikož novoluní nastává těsně předtím, než se planeta lásky, Venuše, přesune do nového znamení, zaměřte se pečlivě na své vztahy a peníze. Novoluní vás bude povzbuzovat k meditaci, díky které se ponoříte do svého vnitřního světa, imaginativních činností a uměleckých tužeb, které máte hluboce ukryté ve svých emocích. Ryby vám pomohou se ve vašem vnitřním světě orientovat.

Přitažlivost podle znamení zvěrokruhu: Berani jsou sebevědomí, se Střelci se vždy zasmějete

Každý člověk je jedinečný, ale s ostatními ho může pojit jeho znamení zvěrokruhu, které má své charakteristické rysy. Ty se u mnoha nositelů znamení silně projevují. To samé platí ohledně atraktivity, která je pro každé znamení trochu jiná. Přečtěte si, čím můžete zaujmout právě vy s vaším znamením zvěrokruhu a ověřte si také případnou komptabilitu se svým partnerem. Více se k jednotlivým znamením dozvíte v naší galerii.
svetzeny.cz
Info ikona
Saturn

Díky Saturnu dosáhnete při plnění snů větších úspěchů

Než se Měsíc setká se Sluncem při přesunu do Ryb, setká se se Saturnem, který rozdává úkoly a vybízí k zodpovědnému chování. Saturn je planeta hranic a tvrdé práce, která nyní dokončuje své působení ve Vodnáři. Vaše emocionální závazky a vaše sebekázeň budou ve vaší mysli na prvním místě, než se konečně dočkáte éterického novoluní. Pojměte to jako pevný a úrodný základ, co kterého můžete zasadit semínka nových magických začátků, která chcete během následujícího měsíce vidět vzkvétat. Díky přítomnosti Saturnu si budete i během novoluní uvědomovat realitu, ačkoliv vám novoluní v Rybách nasadí růžové brýle. Díky tomu dosáhnete větších úspěchů při realizaci vašich snů, jelikož se budete moct ohlédnout do minulosti a poučit se ze svých minulých chyb.

Setkání s osudovou láskou podle horoskopu: Nejdéle si budou muset počkat Panny a další dvě znamení

V jakém věku potkáte lásku svého života? Dle astrologie na to má vliv i vaše znamení zvěrokruhu. Zatímco některá z nich potkají svou spřízněnou duši velmi brzy, Panny, Střelci a Kozorozi si musejí počkat pěkně dlouho. Kdy se štěstí usměje na vás?
svetzeny.cz

Vytvořte z prázdného plátna magické mistrovské dílo

Tato novoluní je astrologickou událostí, která vám umožní nový začátek, jako byste před sebe znovu dostali čisté plátno. Postavení planet je příznivé a vy můžete stvořit skutečně dokonalé mistrovské dílo. Pomoct vám může i Venuše, která se přesune z Ryb do Berana těsně po novoluní a podnítí vaši vášeň. Díky tomu se můžete zaměřit na konkrétní vztah nebo něco, v čem spatřujete krásu. Abyste z novoluní vytěžili opravdové maximum, zvažte, co jste se za posledních několik týdnů naučili, a poté přemýšlejte o tom, jak své sny můžete proměnit v realitu. Na to, aby byli vaše sny uskutečnitelné, dohlédne právě dozorující Saturn. Zatímco bude Venuše v Beranu, vaše romantika, kreativita i výdělky budou impulzivnější a budou se rozpínat. Propojte svoji fantazii se svou vnitřní vášní, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku a své „prázdné plátno“ proměnili v něco naprosto úžasného. Novoluní vždy přináší nové začátky, ale tentokrát máte šanci na skutečně ohromující změnu ve svém životě, tak ji nepromarněte!

Zdroj článku