Přejít k hlavnímu obsahu

Arabský horoskop: Obsahuje 12 znamení, která prozadí vaše schopnosti, charaker, ale i neřesti 

Je starý stovky let, ale stále tak trochu tajemný a mystický. Pro mnohé je to astrologie, která je neznámá. Podobně jako klasický horoskop se odvíjí od data narození. A co se z něj dozvíte? Nejčastěji zvýrazňuje schopnosti, vlastnosti, charakter a vaše přednosti.

Tento horoskop vychází z data narození a využívá k tomu příměrů zbraně staré školy. Zjistěte, jaké je vaše znamení v arabštině, co znamená a také to, jaká vlastnosti podle něj máte.

Kopí (22- prosince - 20. ledna)

V klasickém horoskopu se kopí přirovnává ke Kozorohovi a jde o znamení, které tento horoskop otevírá a také uzavírá. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi zruční, stojí nohama na zemi, směřují svůj život k úspěchu, jsou rádi respektovaní. Umí být trpěliví, vyrovnaní a rádi zkoumají věci na vlastní pěst.

Prak (21. ledna - 19. února)

V klasickém horoskopu se srovnává k Vodnáři. Jsou myslitelé, milují etiku a morálku. Jde o jedince přízemní, kreativní, chytré a mají rádi tvrdou práci, která pro ně znamená smysl života. Jsou inovativní a neustále hledají způsoby, jak zlepšit to, co už existuje. Nebojí se sáhnout po kreativním řešení.

Sekera (20. února - 20. března)

V klasickém horoskopu se srovnává s Rybami a jejich inspirací je láska a krása. Neustále hledají dokonalost a věci, které jsou nejlepší. Rutina a stereotyp pro ně je ubíjející a za chvíli se nudí. Mají pocit, že jinde je tráva zelenější a jdou si za tím, i když mohou ublížit. Nejsou snad nikdy spokojení v situaci, ve které se nachází. 

 

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: Rok 2023 ve znamení vodního Zajíce přináší naději na lepší zítřky. Kohouti by se však měli mít na pozoru

Co vás čeká a nemine v nadcházejícím roce 2023? Dle čínské astrologie nás čeká rok vodního Zajíce, kdy se začne blýskat na lepší časy. Přináší naději, štěstí a prosperitu. Komu z 12 znamení čínského zvěrokruhu se povede nejlépe, kdo naopak pohoří?
svetzeny.cz

Dýka (21. března - 20. dubna)

Podobně, jako jeho protějšek Beran, jsou lidé narození ve znamení dýky plní života a rádi dělají spontánní rozhodnutí. Nebojí se riskovat a mají spoustu energie, kterou rádi a často dávají všanc. Neváhají vše vsadit na jednu kartu a energii rádi přetavují do věcí, které si myslí, že za to stojí. 

Hřebík (21. dubna - 20. května)

Podle klasického horoskopu Býk, jsou lidé narození ve znamení Hřebíku velmi silnými a vášnivými jedinci, kteří dávají přednost klidu a pohodě. Dostanou-li se však do situace, kdy musí vynaložit hodně energie, tak zatnou a jdou do toho s energií sobě vlastní. Mají rádi, když jsou jejich cíle velmi konkrétní a rádi pracují rukama.

Kyj (21. května - 21. června)

Podle klasického horoskopu Blíženec. Lidé narození v tomto znamení jsou svobodomyslní a když je to potřeba, rádi převléknou svůj kabát. Jsou velmi ostražití a připraveni vyrukovat s logikou, když to bude potřeba. Umí se přizpůsobovat, jsou přitažlivými jedinci, kteří jsou rádi chytří. Dokážou odhadnout druhé a využít to pro svůj prospěch.

 

Mohlo by se vám líbit

Setkání s osudovou láskou podle horoskopu: Nejdéle si budou muset počkat Panny a další dvě znamení

V jakém věku potkáte lásku svého života? Dle astrologie na to má vliv i vaše znamení zvěrokruhu. Zatímco některá z nich potkají svou spřízněnou duši velmi brzy, Panny, Střelci a Kozorozi si musejí počkat pěkně dlouho. Kdy se štěstí usměje na vás?
svetzeny.cz

Nůž (22. června - 23. července)

V klasickém horoskopu Raci, jsou lidé v tomto znamení ostří stejně jako nůž, takže ostatní se musí mít na pozoru. Často vědí, co druzí chtějí, umí jim naslouchat a jsou jedinci, kteří nabízí podporu. Velmi snadno odpustí, jsou něžní, umí se druhým přizpůsobit a jsou velkými milovníky a také ochránci přírody

Meč (24. července - 23. srpna)

V klasickém horoskopu jde o Lvi a podobně jako oni jsou meče známé svou pýchou a ušlechtilostí. Jsou kreativní, mají talent, rádi a dobře pracují a jdou ostatním příkladem. Velmi často je dávají v práci za vzor. Daří se jim být středem pozornosti a jejich charisma je nepřehlédnutelné. 

Tesák (24. srpna - 23. září)

Podobně jako Panny jde o znamení praktické, chytré a s touhou se neustále zlepšovat a posouvat výš a výš. Vaše výsledky v práci jsou vždycky stoprocentní, velmi důkladné a dá se jim věřit. Objeví-li se v opačném případě jedna malá chybka, ostatní poznají, jak umíte být temperamentní

 

Mohlo by se vám líbit

Egyptský horoskop podle data narození: Jste jako bohyně přírody Isis nebo bůh moudrosti Thoth?

Egypťané ve starověku studovali hvězdy a planety, jejich polohy a pohyb. Ačkoliv se o astrologii zajímaly i jiné národy, Egypťané měli jednoznačně jednu z nejvíce fascinujících astrologií. Egyptský zvěrokruh se objevil během dynastie Ptolemaiovců, kdy vzniknul přepsáním řeckého zvěrokruhu s řeckými bohy. Podívejte se, jaké znamení jste podle egyptského horoskopu vy.
svetzeny.cz

Řetěz (24. září - 22. října)

Podobně jako Váhy, se kterými korespondují v klasickém horoskopu, mají velký smysl pro krásu, lásku a spravedlnost. Jsou plní laskavosti a umí ji využít, aby se dostali to, co chtějí. Máte dar potěšit druhé, otevíráte jim svá srdce. Umožňuje budovat dobré vztahy, ovládají umění flirtu.

Handžár (23. října - 22. listopadu)

V klasickém horoskopu Štíři. Lidé narození v tomto znamení vědí, že s velkou mocí přichází poznání skrytých věcí. Mají šestý smysl, konec něčeho je pro ně jen nový začátek, který jim nabízí nové možnosti. Často a rádi riskují a dobrodružství je jejich druhé jméno. Jsou dost chytří na to, aby vše přežili.

Luk (23. listopadu - 21. prosince)

V klasickém horoskopu Střelec. Lidé v tomto znamení mají silnou osobnost, která umí překonat jakékoliv problémy, jen málokdy se nechává něčím odradit. Jsou tak trochu hlavou v oblacích, od sebe i od života čekají maximum a rádi zkoumají a nacházejí nové a nové věci. Jsou odvážní, dá se jim věřit a jejich nadšení pro věc strhne druhé.

 

Zdroj článku