Přejít k hlavnímu obsahu

Arabský horoskop: Čítá 12 znamení, které z nich představujete vy?

Info ikona
Arabský horoskop

Arabský horoskop vychází z poznatků helénských a babylonských astrologů. Čítá celkem 12 znamení, přičemž dle data narození lidi přiřazuje k 12 typům zbraní. Zjistěte, které ze znamení jste vy a co to o vás vypovídá.

Kopí (22.12.-21.1.)

Tito lidé nikdy nezůstávají stát na místě, mají touhu se stále někam posouvat. Málokdy jsou v klidu, protože na sebe kladou vysoké nároky a mají pocit, že nikdy nejsou dostatečně produktivní. Když si stanoví cíl, tak si za ním tvrdě jdou, dokud ho nedosáhnou. Jsou to skrblíci, kteří se neradi dělí s druhými. Bývají spíše plaché povahy a lidí se straní.

Prak (22.1.-19.2.)

Ve znamení Praku se narodili velcí snílci, kteří bývají myšlenkami stále někde jinde. Byl jim dán dar kreativity, jsou velmi tvůrčí a šikovní. V životě pro ně peníze nehrají prim, spokojí se s málem. Rádi se obklopují inteligentními a umělecky založenými lidmi. Vždy se snaží být perfektní ve všem, co dělají.

Tibetský horoskop: Čítá 12 znamení a předurčuje štěstí v životě i povahu

svetzeny.cz

Sekera (20.2.-19.3.)

Osoby narozené ve znamení Sekery jsou velmi citlivé a mají skvělou intuici, která jim pomáhá se dobře rozhodovat. Rádi pomáhají druhým. V lásce bývají věrní, avšak na partnera žárlí a mohou být i paranoidní a zbytečně ho podezřívat.

Dýka (20.3.-20.4.)

Jste čestní a přímí lidé, ke svým přátelům býváte velmi loajální a nikdy byste je nezradili. Máte velké cíle a sny, ustavičně pracujete na tom, abyste jich dosáhli. Vaše vztahy bývají pevné a dlouhodobé. Vaší velkou výhodou je, že se jen tak něčeho nezaleknete a nebojíte se riskovat.

Palcát (21.4.-20.5.)

Lidé narození v tomto znamení jsou odtažití a uzavření do sebe. Jsou velmi oddaní, věrní a milující, ale obvykle nedávají své city příliš najevo. Jejich velkým koníčkem jsou výlety do přírody, zde si nejlépe odpočinou. Jsou to velmi aktivní lidé, kteří rádi cvičí, ale nevyhledávají týmové sporty. Velmi dobře se starají o své zdraví.

Horoskop starověkého Egypta: Které ze 12 božských znamení vám náleží?

svetzeny.cz

Kyj (21.5.-21.6.)

V tomto znamení se rodí vůdci, které jejich okolí uznává. Jsou praktičtí, realističtí a pragmatičtí. Vyhovuje jim být neustále v pohybu. Vynikají svou objektivitou, vždy zůstávají nestranní. Ostatním lidem na nich může vadit, že mají neustálou potřebu mluvit a také jim nemůžete svěřit tajemství, protože by ho hned někomu vyzradili.

Mačeta (22.6.-21.7.)

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi emotivní, citliví a hlavní je pro ně v životě jejich rodina, na tu mají mimořádně silné vazby. Preferují dlouhodobé vztahy, v manželství se pro partnera snaží dělat první poslední, protože jim na setrvání ve svazku velmi záleží. Mají rádi, když je doma hezky uklizeno a útulno. Hlavní je pro ně prožít klidný pohodový život.

Meč (22.7.-22.8.)

Lidé narození v tomto znamení jsou autoritativní a arogantní, obvykle moc nezapadají do kolektivu a nebývají oblíbení. Jejich největší problém spočívá v tom, že mají svou pravdu a odmítají diskutovat s druhými. Jsou neuvěřitelně tvrdohlaví. Zároveň jsou však také ambiciózní, odhodlaní a nikdy se nevzdávají. Láká je dobrodružství a rádi zkoušejí nové věci.

Nůž (23.8.-22.9.)

Tito lidé jsou čestní, pečliví a přísní. Bývají to puntičkáři, kteří se vyžívají v tom, že je všechno perfektní. Když tomu tak není, rozladí je to. Jsou velmi opatrní, rezervovaní a odměření. Milují celým svým srdcem. Dovedou člověku snadno odpustit a nikdy nejsou na někoho dlouho nahněvaní.

Nejlepší měsíc v roce 2021 pro každé znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Řetěz (23.9.-22.10.)

Lidé v tomto znamení jsou dětinští a dělá jim dobře pozornost druhých, pokud se jim jí nedostává, jsou schopni si ji vyžadovat i tím, že ztropí scénu. Jsou to velcí romantici, jejich předností je věrnost a také to, že vždy zachovají chladnou hlavu.

Handžár (23.10.-21.11.)

Handžár je tradiční ománská dýka, lidé narození v jejím znamení jsou impulsivní, vášniví, smyslní a intenzivně prožívají emoce. Bohužel také bývají mstiví a zákeřní, pokud mají pocit, že jste jim nějak ublížili. Neváhají riskovat a přitahuje je nebezpečí.

Luk (22.11.-21.12.)

Tito lidé bývají velmi stateční, inteligentní a mocní. Hlavní je pro ně svoboda, tu si nikým nenechají vzít. Rádi zkoušejí nové věci a nikdy neodmítnou pozvání ven. Jsou vysoce společenští a rádi komunikují. Když je potkáte, obvykle bývají obklopeni množstvím přátel.

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

svetzeny.cz

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

svetzeny.cz