Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: 4 znamení zvěrokruhu mají srdce ze zlata. Zapomeňte na Střelce nebo Býky, tomuto žebříčku vévodí vodní znamení

Gratulujeme - pokud můžete tato čtyři znamení zvěrokruhu počítat mezi své přátele nebo rodinu, máte kolem sebe lidi, kteří mají srdce ze zlata. Alespoň podle astrologů, kteří tvrdí, že drtivá většina osob narozených v určitých znamení je výrazně hodnější než ostatní.

Zatímco empatie a citlivost jsou pro některá znamení zvěrokruhu cizí slova, jiná mají srdce ze zlata. Vždy vám naslouchají, jsou nápomocní a vždy dokážou u svých bližních zabodovat svou milující a vřelou povahou. Kdo patří mezi dobrosrdečná znamení zvěrokruhu podle horoskopu? Jsou to tato čtyři:

Ryby

Ryby jsou nejen považovány za velmi jemné a citlivé bytosti, mají také zlaté srdce. S velkým pochopením a ochotou pomoci stojí při svých blízkých a podporují je, kde mohou, aniž by za to něco očekávali. Vodní znamení navíc vždy najde ta správná slova, a proto se s ním cítíte úžasně bezpečně. To má vliv jak na rodinu Ryb, tak na jejich přátelství.

Mohlo by se vám líbit

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

Astrologie Indů má kořeny již 5000 let zpátky v minulosti. Indický horoskop pro rok 2023 ukazuje, že po každé bouři přichází období klidu a příležitost se vrátit na svoji životní cestu. Velkou roli sehraje Saturn, jehož umístění přinese vlnu pozitivity. Podívejte se, jaké znamení jste podle indického horoskopu, a co vás čeká v následujícím roce.
svetzeny.cz

Panna

Organizace a perfekcionismus jsou Pannám často připisovány jako povahové rysy, ale mají také velké láskyplné srdce. To je zvláště patrné, když jejich blízcí potřebují pomoc. Pro přátele a rodinu zemské znamení upustí od všeho, aby je podpořilo v obtížné době nebo pomohlo vyřešit problém. Teprve až bude nalezeno řešení, Panna se vrátí ke svým vlastním úkolům.

Rak

Žádné jiné znamení zvěrokruhu není tak milé, soucitné a starostlivé jako Rak. Zejména v těžkých chvílích jejich okolí často ocení velké srdce tohoto vodního znamení. Raci jsou nejen přirozenými posluchači, ale mají také vynikající smysl pro to, kdy a kde podpořit své blízké. Mít kamaráda nebo člena rodiny ve znamení Raka je pro každého obrovským obohacením.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Zvolte vchod, který vás nejvíce děsí. Zjistíte tak, co vám v životě schází

Zdá se vám někdy že vám v životě něco chybí, ale neumíte to přesně pojmenovat? Vyzkoušejte náš zábavný kvíz, který určí, co vám v životě nejspíš schází. Stačí si vybrat jeden z osmi děsivých vchodů vedoucích do neznáma a přečíst si výklad.
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnář možná není nejspolehlivější a nejtrvalejší znamení zvěrokruhu, ale má srdce z pořádného kusu zlata. S velkým citem vycítí, když se někomu nedaří – a pak dlouho neváhá. Vodnáři odloží vlastní potřeby stranou, dokud nepocítí, že se všem kolem zase daří dobře. Kdo by nechtěl mít takového kamaráda? 

Zdroj článku