Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Zvolte vchod, který vás nejvíce děsí. Zjistíte tak, co vám v životě schází

Zdá se vám někdy že vám v životě něco chybí, ale neumíte to přesně pojmenovat? Vyzkoušejte náš zábavný kvíz, který určí, co vám v životě nejspíš schází. Stačí si vybrat jeden z osmi děsivých vchodů vedoucích do neznáma a přečíst si výklad.

Návod na provedení kvízu

Zadívejte se na obrázek a zvolte vchod, které ve vás vzbuzuje největší obavy a strach. Vybírat můžete z celkem 8 míst, která jsou označena čísly. Až budete mít vybráno, pokračujte na číslovaný výklad. Dozvíte se, co vám v životě schází a jak toto prázdné místo vyplnit.

Info ikona
CF
Mohlo by se vám líbit

Barevný kvíz původem z Japonska je hitem internetu: Dva vybrané odstíny přesně popíší vaši osobnost. Sedí to i na vás?

Vyzkoušejte si populární zábavný kvíz pocházející z Japonska, který dovede skvěle odhadnout vaše silné a slabé stránky. Je velmi snadný, stačí se jen zadívat na barevnou paletu a vybrat dva odstíny, ke kterým podvědomě inklinujete. Následně si přečtěte výklad, který by měl přesně popsat vaši osobnost.
svetzeny.cz

1. Vchod do ledové jeskyně

Pakliže byste ani za nic nevstoupili do ledové jeskyně, znamená to, že vám chybí blízkost druhé osoby. Děsí vás samota a jste frustrovaní, že se cítíte opuštění. Toužíte po lásce, jste připraveni začít vážný vztah, zatím jste ale jen neměli štěstí, nepotkali jste toho pravého či pravou.

2. Vchod do tunelu

Máte husí kůži už jen z představy, že byste museli projít temným tunelem? V tom případě vám schází klid v duši. Vaše mysl je plná negativních myšlenek a možná trpíte i úzkostmi. Je zapotřebí, abyste začali věřit sami sobě a tomu, že dovedete překážky v životě překonat. Pak se vše zlepší.

3. Vchod do opuštěné budovy

Vchod do opuštěné budovy děsí vysoce inteligentní a silné osobnosti, které ovšem mívají na druhé až přemrštěné nároky. Vysoké zdi, které vidíte, symbolizují, že jen tak k sobě někoho nepustíte. V životě hledáte emocionální a duchovní smysl. Dejte volný průchod svým pocitům, uleví se vám.

4. Vchod do polorozpadlé chatrče

Připadá vám čtvrtý obrázek jako vizualizace vaší největší noční můry? Jestliže ano, jste člověk se srdcem na pravém místě. Rozpadající se chatrč značí, že máte pocit selhání, že jste své blízké nedokázali ochránit či zabezpečit tak, jak byste si přáli. Moc byste si přáli být na tom finančně lépe, abyste své rodině mohli dopřát.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Pořadí, ve kterém otevřete dveře, ukáže vaše pravé já

Jaké je vaše pravé já? To ukáže náš zábavný kvíz. Je úplně jednoduchý a zjistíte díky němu zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Budete příjemně překvapeni, co o vás vypovídá pořadí otevření dveří na obrázku.
svetzeny.cz

5. Studna

Děsí vás, že byste se ocitli na dně studny? Tam dole byste byli nejenom bezmocní, ale také byste se po chvíli začali nudit. Právě dobrodružství je tím, co vám v životě chybí. Rutina vás ubíjí, toužíte po nových zážitcích. Pokud se cítíte jako v kleci, je načase vydat se na cesty, i kdyby se mělo jednat jen o krátké výlety.

6. Zarostlý vchod

Vystrašil vás vchod, který vypadá jako z apokalyptického filmu? Temnota v něm vyobrazená symbolizuje podvědomí, části vás, které touží být objeveny. Pravděpodobně v životě neděláte to, po čem vaše srdce skutečně touží. Začněte s tím, že si na papír sepíšete své sny, i když jsou třeba bláznivé. Poté pracujte na jejich splnění.

7. Vchod u schodiště

Ztuhli jste, když jste spatřili sedmý vchod? Tuto možnost si vybírají lidé, kteří mají silný strach o své zdraví. Někteří z nich k tomu mají dobrý důvod, vědí, že nežijí zrovna nejzdravěji. Blíží se nový rok 2023, který vám dává příležitost začít znova a lépe. Nemusíte svůj životní měnit drasticky, i krátká procházka či pestřejší jídelníček dělají divy.

8. Modré dveře

Lekli jste se osmého vchodu? Modrá je barvou, která symbolizuje stabilitu. Pokud vás vyděsil zrovna tento vchod, cítíte značnou nejistotu. V životě vám schází pohodlí a pocit bezpečí. Chybí vám jistoty. Možná se cítíte psychicky vyčerpaní.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku