Přejít k hlavnímu obsahu

Kdysi si zahrála děsivou Samaru v hororu Kruh: Dnes je z herečky kráska, která má za sebou divokou minulost

Kdo by si nepamatoval snad nejvýraznější hororovou postavu všech dob, děsivou Samaru z kultovního snímku Kruh. Její představitelka ve skutečnosti však není žádná ošklivka. Nedávno oslavila 32. narozeniny, každý musí uznat, že vyrostla do krásy. Podívejte se, jak jí to sluší.

Kdysi si zahrála děsivou Samaru

Děsivou Samaru z kultovního hororu Kruh, který byl natočen v roce 2002, si vybaví asi každý z nás. Film byl natočen podle hororu z roku 1998 a knižní předlohy z roku 1991. Samara byla jeho ústřední postavou, jedná se o ducha dívky, která měla paranormální schopnosti, které ji přivedly k šílenství. Její adoptivní rodiče jí drželi pod zámkem, nakonec ji matka udusila a strčila do studny. Samara vylézající ze studny je ikonickou scénou z filmu. Tehdy si ji zahrála dvanáctiletá americká herečka Daveigh Chase.

Jak se změnila Daveigh Chase z hororu Kruh

Královna nebude mít radost: Vévodkyně Kate odhalila pikantní přezdívku pro prince Williama

Jaké přezdívky si dávají členové královské rodiny? Můeme vám říci jen tolik: přezdívka vévodkyně Kate pro Williama je pro členy královské rodiny poměrně sugestivní.
svetzeny.cz

Už před rolí ve známém hororu měla zkušenosti s herectvím, objevila se například ve známém snímku Donnie Darko. Film Kruh z ní však udělal skutečnou hvězdu. Za svůj herecký výkon byla oceněna v rámci MTV Music Awards, kdy obdržela titul za „největšího záporáka“. Ačkoliv se posléze objevila v několika dalších filmech včetně pokračování hororu Kruh a také ve známých seriálech, jako byly například Čarodějky, žádnou další velkou roli se jí nepodařilo získat. Postupem času její hvězda pohasla.

Dnes je z herečky kráska, která má za sebou divokou minulost

V hororovém snímku si zahrála děsivou holčičku, ve skutečnosti to však byla pohledná dívka. Během let vyrostla z Daveigh Chase skutečná kráska. Podívejte se, jak jí to dnes neskutečně sluší. Herečka možná vypadá jako křehká dívka, ve skutečnosti to ale spíše bude pěkné kvítko. Má totiž za sebou hned několik oplétaček se zákonem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vzpomínáte na lesbické duo t.A.T.u.? Podívejte se, jak kdysi nevinně vyhlížející dívky vypadají dnes

Se vstupem do nového milénia se ve všech koutech světa v rádiích rozezněl hit Nas Ne Dogonyat od ruského popového dua t.A.T.u. Následoval podobně úspěšný hit All The Things She Said, od kterého uplynulo už dlouhých 20 let. Z dívek předstírajících lesbický vztah, které hity nazpívaly, jsou dnes dospělé ženy, kdy každá vede svůj vlastní a velmi odlišný život.
svetzeny.cz

Vše odstartovalo v roce 2017, kdy byla zadržena policií, když se v Hollywoodu projížděla v ukradeném autě. Ačkoliv řídil někdo jiný než Daveigh Chase, byla zatčena i ona, v USA je totiž trestným činem i samotná jízda v autě bez souhlasu jeho majitele. Navíc nebylo jasné, kdo auto ukradl, zda se herečka také podílela na jeho odcizení. Soudce tehdy kauci stanovil na 25 000 dolarů. Téhož roku byla také vyslýchána v souvislosti s úmrtím muže, kterého někdo zanechal před nemocnicí. Bohužel se z incidentu nepoučila, a o rok později létala v dalším průšvihu. Tentokrát ji policie obvinila ze dvou přestupků kvůli přechovávání návykových látek.

Od té doby se však o žádných dalších malérech Daveigh Chase v médiích nepíše. Dnes herečka dle instagramového profilu, kde ji sleduje téměř 50 tisíc fanoušků, žije mnohem klidnějším životem. Je to velká milovnice koček, její příspěvky se často týkají čtyřnohých mazlíčků. Nedávno si pořídila koťátko, které dostalo roztomilé jméno Angel (Andílek). Jen velmi málo informací je známo o jejím milostném životě. V minulosti randila s hercem Erikem Per Sullivanem a hvězdou seriálu Sladký život Zacka a Codyho, Dylanem Sprousem.

Zdroj článku