Přejít k hlavnímu obsahu

Královna nebude mít radost: Vévodkyně Kate odhalila pikantní přezdívku pro prince Williama

Info ikona
William a Kate

Jaké přezdívky si dávají členové královské rodiny? Můeme vám říci jen tolik: přezdívka vévodkyně Kate pro Williama je pro členy královské rodiny poměrně sugestivní.

V mnoha vztazích je běžné dát svému milovanému přezdívku. Někteří mají rádi výrazy náklonnosti jako „zlato“ nebo „lásko“, zatímco jiní používají intimnější nebo zvláštní „zasvěcená“ jména, která se mohou na první pohled cizincům zdát dokonce trochu neobvyklá. Věděli jste například, že Meghan Markle říká Harrymu „Haz“ nebo někdy jen „H“?

Přezdívku jsou v každém vztahu

A vévodkyně Kate má také velmi zvláštní přezdívku pro prince Williama, která má prý původ na univerzitě těch dvou. Potkali se tam na začátku roku 2000 a byli přáteli několik let, než spolu začali chodit v roce 2007.

Seriál Krok za krokem: Jak dnes vypadají herci z rodiny Lambertových a Fosterových?

svetzeny.cz

Kate dala Williamovi tuto pikantní přezdívku

Podle britských novin „Mirror“ byla přezdívka, kterou Kate dala Williamovi na univerzitě, „Big Willy“. Poněkud sugestivní zkratka pro královské vztahy, protože „Willy“ nelze chápat jinak než jako krátkou formu pro Williama, "velký" bude zřejmě odvozen od jeho výšky...

Zajímavost: Princ Harry si prý dokonce při svatební řeči pro svého bratra dělal legraci z přezdívky „Big Willy“ a napodoboval hlas vévodkyně Kate.

Takhle říká zase William Kate

Princ William má samozřejmě i přezdívky pro svou Kate, ale jsou méně sugestivní. Své ženě prý říká Babykins (láskavá přezdívka, podobná místnímu miláčkovi) nebo DoD – zkratka pro vévodkyni z Dolittle.

Zdroj článku