Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Krok za krokem: Jak dnes vypadají herci z rodiny Lambertových a Fosterových?

Info ikona
Jak vypadá herci ze seriálu Krok za Krokem?

Vzpomínáte si na rodinný sitcom Krok za krokem z devadesátých let? Jeden z ikonických seriálů, plný humoru a soužití dvou rodin. Získal si popularitu nejen ve světě, ale i u nás v Česku. Podívejte se, jak vypadají hlavní hrdinové seriálu dnes a jak moc se změnily od dob vysílání.

Vzpomínáte si na oblíbený sitcom 90. let Krok za krokem? V sedmi sezónách, od roku 1991 do roku 1998, hráli Suzanne Somersová a Patrick Duffy dva svobodné rodiče se třemi dětmi, kteří se vzali a společně vychovávali smíšenou rodinu. Jste zvědaví, jak vypadají dnes členové obrovské rodiny Fosterových a Lambertových? Tak pak vás jistě potěšíme!

Spojení dvou rodin

Pořad se zabýval rodinnými dobrodružstvími a jedinečnými problémy smíšené a navíc početné rodiny. Po skončení sedmiletého vysílání v roce 1998 se početné herecké obsazení seriálu rozdělilo, někteří pokračovali v práci v televizi a ve filmech a další se vydali jinou cestou. Podívejte se, co herci ze seriálu Krok za krokem dělali od jeho konce a jak se na své cestě změnili.

Dvě rodiny, kterou spojila láska Franka (Patrick Duffy) a Carol (Suzanne Somers). Dvě rodiny, které se snažili o soužití, i když to občas hodně drhlo, ale celý svět si zamiloval hlavní hrdiny. Chytrou a tvrdou Danu (Staci Keanan), krásnou a naivní Karen (Angela Watson), šprta Marka (Christopher Castile), průšviháře J.T. (Brandon Call), nebojácnou Al (Christine Lakin), zvídavého Brandona (Josh Byrne) a také bláznivého bratrance Codyho (Sasha Mitchell). Jak vaše oblíbené hvězdy za tu dobu vyrostly a koho možná ani nepoznáte?

Nejhorší leden 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Raci a Váhy se rozhodně nemají na co těšit

svetzeny.cz

Jak dopadli někteří herci?

Dana Foster/ Staci Keanan

Po úspěchu v seriálu Krok za krokem se Staci rozhodla odejít a soustředit se na vzdělání, které ukončila s vyznamenáním v oboru dějiny umění a francouzštiny na Kalifornské univerzitě. Nyní je Staci právničkou, na což by byla Dana Fosterová jistě pyšná. Zároveň vyučuje na Southwestern Law School. Od roku 2017 je vdaná za herce a producenta Guye Birtwhistlea.

Cody/ Sasha Mitchell

Herec byl ze seriálu vyhozen během páté série poté, co byl odsouzen za domácí násilí vůči své tehdejší manželce Jeanette Robbinsové. Na konci sedmé série však dostal svou práci zpět, právě v době, kdy seriál končil. Je držitelem černého pásu v taekwondu a kdysi byl amatérským mistrem v kickboxu. Nyní je hrdým otcem tří dcer a jednoho syna a dál točí filmy, i když už ne v hlavní roli.

Al Lambert/ Christine Lakin

Zatímco Krok za krokem byl její vstupenkou do branže, od té doby krásně postoupila dál. Měla vlastní minisérii s názvem Lovin' Lakin, kterou také režírovala, což pro herečku znamenalo novou cestu. Zahrála si další role v několika filmech i seriálech. A v roce 2022 režírovala devět epizod známého seriálu Goldbergovi. Dnes je jí 43 let, má 2 děti a manžela Brandona Breaulta.

Kdo byl podle vás nejoblíbenější postavou v seriálu Krok za krokem?

Jak vypadají herci ze seriálu dnes?
Zdroj článku