Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší leden 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Raci a Váhy se rozhodně nemají na co těšit

I když je nový rok na svém začátku, hvězdy poukazují na tři znamení zvěrokruhu, která nebudou mít zrovna šťastný start. První měsíc v roce 2023 bude náročný po psychické stránce a věřte, že budete rádi ve chvíli, kdy budete vítat nový měsíc-zamilovaný únor.

Nejúspěšnější žijící jasnovidec světa: V jeho vizích pro rok 2023 se objevuje palác v plamenech i pokračující ekonomická krize

Rok 2023 klepe na dveře. Nicholas Aujula, kterému někteří právem přezdívají „nejlepší žijící jasnovidec světa“, přichází se svou předpovědí budoucnosti pro příští rok. V jeho temných vizích se objevuje hořící palác i pokračující ekonomická krize.
svetzeny.cz

V lepším případě vyrážíme do nového roku čerstvě namotivováni a v dobré náladě. Předsevzetí jsou stále velmi čerstvá a každoroční plánování nás inspiruje. Ale ne tak unáhleně! Tři z dvanácti znamení zvěrokruhu by mohly v roce 2023 čelit vskutku nepříjemnému začátku. Leden je stresující, nečekaný a demotivující. Blíženci, Váhy a Raci by se měli mít na pozoru.

1. Blíženci

Ze všech dvanácti měsíců nového roku je leden pro jinak velmi dobře naladěné vzdušné znamení zdaleka nejhorší. V prvních týdnech roku se zdá, že nic neběží podle plánu a fatální chyby se vkrádají všude. Blíženci mají pocit, že jde všechno proti nim. Nasměrovat věci správným směrem je proto stojí hodně energie a síly. Ale nezoufejte, milí Blíženci, nejpozději od února se vše vrátí do starých kolejí a vzdušné znamení se může těšit na skvělý rok 2023.

2. Váhy

Váhy neustále myslí na své chyby či přešlapy z roku 2022 a tuto špatnou energii si rychle berou s sebou do ledna nového roku. To nemůže dopadnout dobře, milé Váhy! Mnohá předsevzetí, která si znamení zvěrokruhu dala, zrovna Váhám nepomáhá uvolnit se. Zrozenci ve znamení Vah se nyní cítí netrpělivě, vystresovaně a nový rok už označují za ten nejhorší. Váhy by si měly uvědomit, že dobrá vůle se počítá a že jen pokusit se něco změnit je dobré. Nesmí se bát nových chyb a měla by se radovat z budoucnosti, jinak bude únor stejně špatný jako leden.

3. Rak

Rak si krátce myslel, že by si mohl v novém roce odpočinout, ale leden je pro vodní znamení docela výzva. Energie nového měsíce vezme Raka na horskou dráhu emocí a někdy pořádně neví, co se s ním děje. Tak na to pomalu, milý Raku. Možná se znamení zvěrokruhu dostane do nepříjemné situace z minulého roku, kdy bylo těžce zraněno. Ale nemá cenu se zabývat minulostí. Dívejte se dopředu, drahý Raku.

Zdroj článku