Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Zjistěte, co vám přinese rok 2023. Číslo 4 nedostane nic zadarmo, číslu 5 se změní celý život

Info ikona
numerologie

Jaký bude váš rok 2023 dle numerologie? Díky velká numerologické předpovědi zjistíte, jestli budete mít štěstí v lásce, kariéře nebo financích. Komu se povede výborně a kdo bude řešit problémy?

Zjistěte, co vám přinese rok 2023 díky numerologii

K tomu, abyste se dozvěděli, jaká budoucnost vás čeká v roce 2023, je potřeba vypočítat si tzv. osobní číslo roku. Pozor, při tomto výpočtu numerologové nepracují s životním číslem, ale pouze s číslicemi data narození, ke kterým se přičítá součet číslic dané ho roku, pro letošek budete vždy k součtu čísel v datu narození přičítat číslo 7 (2 + 0 + 2 + 3 = 7). Vždy se musíte dobrat k číslu od 1 až 9, sčítáte, dokud se tak nestane. Nejlépe si to ukážeme na příkladu:

Slavíte narozeniny 25.8.

Nejprve si spočtete číslo data narození:

2 + 5 + 8 = 15

1 + 5 = 6

Nyní k datu narození přičtete 7 (číslo roku 2023)

6 + 7 = 13

1 + 3 = 4 (výsledné číslo roku)

Čínský horoskop: Rok 2023 ve znamení vodního Zajíce přináší naději na lepší zítřky. Kohouti by se však měli mít na pozoru

Co vás čeká a nemine v nadcházejícím roce 2023? Dle čínské astrologie nás čeká rok vodního Zajíce, kdy se začne blýskat na lepší časy. Přináší naději, štěstí a prosperitu. Komu z 12 znamení čínského zvěrokruhu se povede nejlépe, kdo naopak pohoří?
svetzeny.cz

Osobní číslo roku 1

Vyšlo vám číslo 1? Pak v roce 2023 začnete znovu od píky. Existuje mnoho cest, kterými se můžete vydat, je jen na vás, jestli otočíte list, nebo dokonce začnete psát celou novou životní kapitolu. V roce 2023 si půjdete za svými sny a nenecháte se ničím zastavit. I když narazíte na překážky, nenecháte se odradit.

Osobní číslo roku 2

V roce 2022 jste se soustředili na sebe a svůj rozvoj, teď nadešel čas se zastavit a snažit se budovat pevnější vztahy. Na počátku roku 2023 se můžete cítit tak trochu osamělí, budete mít potřebu pracovat na současných vztazích, případně navazovat nové. Přednost by měla mít kvalita nad kvantitou, nemusíte mít tisíce známých, stačí pár dobrých přátel. Je to skvělý rok pro posílení partnerství a nalezení lásky.

Osobní číslo roku 3

V roce 2022 jste tu byli pro ostatní, ale teď vás čekají naprosto tři odlišné roky. Rok 2023 bude ve znamení zkoumání a kreativity. Život vám toho tolik nabízí, nepromarněte šance. Nebraňte se změnám, přijměte je. Pokud tento rok odmítnete nabízené příležitosti, mohli byste v budoucnu hořce litovat.

Osobní číslo roku 4

Rok 2022 byl parádní jízda, souhlasíte? Nyní je potřeba vrátit se nohama zpátky na zem. Čeká vás hodně práce a úsilí. Toužíte po úspěchu, ale budete si jej muset tvrdě vybojovat, nic nedostanete zadarmo. Odměna bude sladká, tak letos zaberte, stojí to za to.

Osobní číslo roku 5

Číslo 5 symbolizuje svobodu a změnu. Nebavíme se o drobnostech, v roce 2023 se vám může úplně změnit život. Přichází spousta příležitostí, ale i nevítaných novinek. Je jen na vás, jak se s tím popasujete. Hlavní je nebránit se změnám, přijmout situace, do kterých se dostanete a s klidnou myslí najít správné řešení. Pamatujte, že vesmír využívá tyto změny k tomu, aby vás dostal blíže tomu, co vám bylo předurčeno.

Osobní číslo roku 6

Hlavním tématem roku 2023 jsou vztahy. Během posledních 5 let jste zažili poměrně turbulentní období, nyní se však situace zklidnila, a vy máte více prostoru řešit partnerství. V nadcházejícím roce můžete snadno navázat nová přátelství, spojenectví i obchodní partnerství. Pokud jste ještě nenašli svou spřízněnou duši, setkání s ní by mohlo být už blízko.

Numerologie lásky: Spočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte. Jedničky vyjdou téměř s každým, osmičky nikdo nechce

Numerologie zkoumá význam čísel, kdy kromě předpovědí může nabídnout i různé informace o konkrétních věcech či lidech. Může také například poskytnout vodítko k tomu, zda jste kompatibilní se svým partnerem. Spočítejte si své základní číslo a přečtěte si, ke komu se podle numeroložky nejvíce hodíte.
svetzeny.cz

Osobní číslo 7

Rok 2023 pro vás bude o introspekci. Kdo jste, co od života chcete, kam kráčíte? V roce 2023 si musíte srovnat životní priority. V roce 2023 očekávejte doslova příliv momentů, které vás donutí zamyslet se. Nicméně nelze očekávat, že byste v roce 2023 prováděli nějaké změny, vše zůstane při starém. Šetřete síly na rok 2024, budete je potřebovat.

Osobní číslo 8

Nadešel čas vystrčit drápy a ukázat svou sílu. Pokud jste po něčem dlouho toužili a stále to nebylo na dosah, nevzdávejte se. Úspěch je na dosah. Buďte odvážní a zkuste štěstí i v dosud neprobádaných oblastech. V roce 2023 vystoupíte ze své komfortní zóny a všem ukážete, co ve vás je.

Osobní číslo 9

Devět je v numerologii číslem, které uzavírá určitý cyklus. Jedna životní etapa končí, další začíná. Rok 2023 pro vás bude poklidný. Ohlédnete se za vším, čeho jste v minulých 9 letech dosáhli. Určitě byste měli příští rok dotáhnout vše, co zůstalo rozpracované. Některé vztahy osobních čísel 9 skončí. Nadchází čas pro detox, vyčištění a zklidnění mysli.

Zdroj článku