Přejít k hlavnímu obsahu

Červená nit osudu: Dle japonské legendy nás jednoho dne dá dohromady se spřízněnou duší. Objevte návod, který vám pomůže ji najít

Legenda praví, že existuje červená nit osudu, která nás má jednoho dne dát dohromady s naší spřízněnou duší. Zjistěte, co se o tomto fenoménu traduje v asijských bájích a objevte návod, který vám pomůže najít toho pravého či pravou.

Co je to červená nit osudu?

Červená nit osudu se objevuje v asijských legendách o lásce. Téměř každý člověk hledá ve svém životě bezpodmínečnou lásku, která bude trvat věčně. Dle asijských bájí nás má k ní dovést právě červená nit osudu. Lidé, kteří věří legendám o červené niti osudu, jsou přesvědčeni, že pro každého z nás existuje ten pravý či pravá. Je jen otázkou, kdy se ocitneme ve správný čas na správném místě, a konečně se potkáme. To, kdo bude naším vyvoleným, je dopředu určeno osudem. Podle japonské legendy spojili bohové neviditelnou nití malíčky prstů dvou osob, které se jednou mají potkat. Bez ohledu na to, kde se k do z nich narodil, jak žil. Tito dva jsou si souzeni. Osud je předurčil k tomu, aby se potkali a strávili spolu život.

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla: Každé z nich má jiný význam, máte některé vepsaná ve jméně? V tom případě vám to přináší blahobyt, štěstí a ochranu

Každé z andělských čísel má svůj význam. Některá znamenají ochranu, jiná štěstí a blahobyt. Někteří lidé mají dokonce andělská čísla vepsaná ve jménu. Nejste jedni z nich? Zjistěte, zda tomu tak je a jaký význam má právě vaše andělské číslo.
svetzeny.cz

Legenda praví, že bez ohledu na to, jak moc byste za šňůru tahali nebo jste se do ní zamotali, vždy vás dovede za vaší spřízněnou duší. Čínská legenda vypráví příběh trochu jinak. Figuruje v něm lunární bůh Yuè Lǎo v roli dohazovače. Ten svazuje červenou nitkou kotníky dvou osob, čímž je zaváže k tomu, aby jeden druhému byli spřízněnou duší. Koncept spřízněných duší odtud převzaly i západní kultury. V těch se někdy také hovoří o „párové duši“ či „dvojčeti duše“. Legenda však zdaleka neplatí jen pro milostné vztahy, v tom Západ často špatně asijský koncept interpretuje. Takto svázáni mohou být dva naprosto cizí lidé, kteří jsou přesto předurčeni k tomu, aby ovlivnili život toho druhého.

Info ikona
Červená nit osudu

Jak najít červenou nit osudu, a tím pádem i naši spřízněnou duši?

Nenašli jste stále toho pravého či tu pravou? Pak jste dost možná ztratili červenou nit osudu, ale nebojte se, nikam nezmizela, má ji každý z nás. Stále je šance, že svého vysněného partnera potkáte. Prvním krokem je přestat se bát samoty. Negativní myšlenky směřující ke strachu z opuštěnosti vám brání v rozletu. Zbavte se jich. Pamatujte, že s partnerem jednoho dne utvoříte spokojenou dvojici, ale vaše spřízněná duše tu není od toho, aby mávnutím kouzelného proutku váš život učinila lepším. Ten si v první řadě musíte dát do pořádku sami. Nečekejte až budete mít po boku partnera, abyste realizovali určité činnosti. Pusťte se do nich už teď. Nedovolte, aby vás strach z prohry vyřadil ze hry. Snažte se stát nejlepší verzí sebe sama/samého.

Mohlo by se vám líbit

Úplněk v říjnu: Beran, Rak a Váhy zažijí nečekanou změnu, která jim může změnit život

Úplněk ve znamení Berana přináší určité změny v životě tří znamení zvěrokruhu. Koho se to týká? Největší změny pocítí Beran, Rak a Váhy. Záleží ale jen na vás, zdali životní změny budou ve váš prospěch či nikoli.
svetzeny.cz

Důležitá je také sebeláska, pokud chcete, aby vás někdo miloval, musíte nejdříve milovat sami sebe. Není to myšleno v narcistickém smyslu, kdy se bezmezně obdivujete, jde o sebepřijetí. Pokud chcete za červenou nitku osudu popotáhnout, a přiblížit se tak svému vyvolenému, rozdávejte kolem sebe radost. Usmívejte se, chvalte, buďte štědří. To vše vám do života přináší pozitivní energii, která je mocnou hybnou silou. Poslední bod je nejdůležitější. Nic se neděje náhodou. Jakmile začnete praktikovat výše zmíněné věci, vyšlete energii do vesmíru, a vše se pohne. Pak už jen vyčkejte na moment, kdy vás osud dá „náhodou“ s vaší spřízněnou duší dohromady.

Zdroj: The Mind Fool

Mohlo by se vám líbit

Emoční inteligence dítěte ovlivní jeho vztahy, úspěch i nemoci: Jak vychovat emocionálně inteligentní dítě?

Mnoho rodičů chce, aby jejich děti získávaly dobré známky a dostaly se na prestižní školy. Často se klade důraz na jejich inteligenci a vědomosti, ale často je opomíjen tzv. emocionální kvocient EQ. E moční inteligence je přitom neuvěřitelně prospěšná, ať už při zvládání stresu nebo efektivní komunikaci. Jak tedy můžete pomoct svému dítěti zvládnout umění emoční inteligence?
svetzeny.cz