Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu ze tří karet, která vás k sobě přitahuje: Její poselství pomůže odhalit vaše další kroky

Info ikona
Andělské karty

Známá kartářka Jana Rubešová, s níž v redakci dlouhodobě spolupracujeme, vyložila tentokrát tři karty osudu. Jedna z těchto karet, má pro vás důležité poselství, které se týká toho, co vás potká. Nebo témat, která budete řešit. Pamatujte, že nic na světě není náhoda. Proto je karta, která si vás k sobě přitáhla, pro vás v zrovna v tuto chvíli důležitá. V našem článku se dozvíte víc.

Známá kartářka a čarodějka Jana Rubešová pro vás vykládá karty pravidelně. Tentokrát vzala do ruky oblíbené Andělské karty. Každá z nich nese určité poselství a sdělení, které se týká vaší současné životní situace, toho, co právě nyní potřebujete řešit nebo co vás brzy čeká. Andělské karty jsou duchovním nástrojem, který nám umožňuje spojení s našimi duchovními průvodci. Ti nás na naší cestě životem vedou podle plánu naší duše. Pokud vás tato oblast láká a chcete se dozvědět, co čeká právě vás, pokračujte s námi.

Jak funguje poselství tří karet

Na obrázku vidíte tři na první pohled stejné karty. Jenže každá skrývá jiné poselství. Zadívejte se na karty dobře. Najednou zjistíte, že vás jedna z nich láká a přitahuje více než ostatní. právě tato karta je ta vaše, která vám má v tuto chvíli něco sdělit. 

Info ikona
Andělské karty

Karta vlevo - Naděje

Naděje znamená, že v jisté oblasti vašeho života brzy vyjde slunce. Andělská moudrost vám připomíná, že váš duch je nesmírně houževnatý a silný, a proto nepřestávejte věřit ve své sny a vize. Mějte na paměti, že Vesmír chce, abyste měli, po čem vaše srdce touží. A pokud vám to vaši andělé ještě nepřinesli, pak čekají, až uvěříte, že si to skutečně zasloužíte. Udělejte to, co je z vaší strany třeba: ujasněte si, co skutečně chcete. Poté vyšlete pozitivní myšlenky vedoucí ke změnám, po nichž toužíte, a k naplnění vašich přání. Požádejte o pomoc anděly a oni rozfoukají jiskřičky možností a oživí je. Naděje je magnetická vlastnost, která do vašeho života přitahuje vše skvělé a krásné

 

Jak najít svou spřízněnou duši?

Snad každý touží najít toho správného a nejlepšího partnera. Někoho, na kom vám skutečně záleží, s kým je vám dobře a na koho se můžete spolehnout. S kým můžete projít životem, zažít vzestupy i pády, dobré i ty špatné chvíle. Chcete pochopení, lásku a jistotu, zkrátka najít svou spřízněnou duši. Nejste si jisti, že ji máte po svém boku? Pomůžeme vám tuto otázku zodpovědět.
svetzeny.cz

Karta uprostřed - Určení

Andělé vám připomínají, že každá situace nebo osoba, s níž se na vaší cestě setkáváte, má nějaký význam. Některé vás mají posílit, jiné vám zase nabízejí příležitost vyřešit nebo opustit minulost, zbavit se starých vzorců, a další vám mají působit radost. Smyslem vašeho života je skutečně dělat to, co vám přináší radost, uspokojení a naplnění. Právě tyto duševní kvality vás přivedou na cestu vašeho určení. Jakmile budete na své životní cestě, nenechte se od svého poslání nikým ani ničím odvádět. Požádejte svého anděla, aby vám pomohl najít smysl vaší současné situace nebo, pokud jste připraveni, vaše životní poslání. Napněte své síly i sílu vůle a chopte se svého záměru naplnit své určení. Andělé vás budou podporovat a pomohou vám k úspěchu. 

Karta vpravo - Rozhodnutí

Když se bojíte učinit nějaké rozhodnutí, vaše mysl se snaží ovládnout váš život. Výsledkem jsou rozhodnutí z pozice vašeho ega. Vaši andělé vám radí, abyste zhodnotili a zvážili všechny možnosti, pustili celou záležitost z hlavy a vybrali si to, co ve svém srdci cítíte jako správné a co vám způsobí největší radost. Nenechte se však unášet bláhovými popudy a svěřte situaci Božské inspiraci. Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Mějte na paměti, že když něco neslouží vašemu nejvyššímu dobru, neslouží to určitě ani nejvyššímu dobru těch kolem vás. Proto se zbavte falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře. Zklidněte se a nalaďte se na své Vyšší já. Požádejte své anděly o vedení a pomoc. Poté se ze stavu hlubokého vnitřního klidu spontánně a s lehkostí rozhodněte

Info ikona
Jana Rubešová

Kdo je Jana Rubešová?

Kartářka a čarodějka se výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu,“ říká Jana.

Zdroj článku