Přejít k hlavnímu obsahu

Andělé vás stráží na každém kroku a mohou vám pomoci. Věci, které zážíváte každý den, vám prozradí, zda máte nějakého nablízku

Spousta lidí věří na osud a vyšší moc, která řídí jejich život a udává mu směr. Někdo tomu říká Bůh, jiný zase pozitivní energie, nazvat si to můžete jak chcete. Věříte-li v něco většího a mocnějšího, pravděpodobně k tomu máte důvod.

Zažili jste už něco, kde vám dala vyšší síla najevo, jak se rozhodnout, ochránila vás před nečekaným nebezpečím, několikrát nad vámi bděl anděl strážný, který vás ochránil před špatným rozhodnutím. To vás může přivést k tomu, že přemýšlíte, zda vás chrání anděl strážný a pokud ano, jak něco takového poznat a pracovat s tím? Může vám to pomoci v životě? Jak to poznat?

Cítíte nevysvětlitelnou přítomnost

Jedním z prvních znamení, že nad vámi bdí vyšší síla nebo strážný anděl je, že máte často pocit, že nejste sami. Možná to zní znepokojivě, ale nebojte, nikdo vás nesleduje ve snaze vám ublížit. Spíše nad vámi drží ochrannou ruku. Cítíte tedy uklidňující přítomnost něčeho většího, která je příjemná a pramení z ní pocit klidu. Často se cítíte, že vedle vás je anděl strážný, který na vás dohlíží. Pokud to tak je, zkuste s ním navázat komunikace

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

Hledáte toho pravého člověka a ten stále ne a ne přijít? Pak musíte vydržet, ten pravý dorazí v tu samou chvíli, kdy je vám to souzeno. Co jasně ukazuje na to, že jste již připraveni se setkat se svou láskou?
svetzeny.cz

Oslovte anděla strážného

Cítíte-li přítomnost někoho, pak ho zkuste oslovit a navázat s ním komunikaci. Naslouchejte své intuici a svému srdci, abyste byli plně vnímaví k tomu, co vám chce naznačit. Někdy se musíte ztišit a celkově se zklidnit, abyste slyšeli jejich poselství. Buďte také pozornější ke svému životu a okolí, možná je okolo vás mnoho malých a na první pohled bezvýznamných znamení, která vám však mnohé naznačují.

Vidíte, slyšíte nebo zažíváte nevysvětlitelné věci

Také se vám občas stalo, že jste viděli, zažili nebo slyšeli věci, které se nedají jen tak vysvětlit? Možná i to je znak, že nad sebou máte anděla strážného. Někdy se také anděl strážný může projevovat větší přítomností, záleží na tom, jak jste otevření přijímání zpráv nebo vizuálních efektů. Záblesky světla, nejrůznější barvy, světla a mnoho dalšího. Neuzavírejte se těmto signálům, možná je to způsob, jak upoutat vaší pozornost.

Můžete cítit, že se v místnosti náhle změnila teplota - ochladilo se nebo naopak, cítíte výrazné teplo, i když je váš radiátor stále studený. Někdy se to projevuje přímo na těle - cítíte tlak na pokožce, brnění a další nevysvětlitelné jevy.

Info ikona
nebe
Mohlo by se vám líbit

Stárnutí podle horoskopu: Váhy stárnou s elegancí, pro Blížence je věk jenom číslo. Jak je na tom právě vaše znamení?

Stárnutí je jev, který dříve či později dostihne snad každého z nás. Někdo umí stárnout s elegancí, jiný se zase urputně snaží zmírnit procesy a známky stárnutí. Víte, že stárnout se dá i podle vašeho znamení horoskopu?
svetzeny.cz

Zdá se vám, že vás anděl strážný navštíví

Lidé jsou obvykle takoví, že věří tomu, co jim někdo jiný řekne a automaticky odmítají vše, co se nevejde do škatulek, které si zřídili podle sebe. Takoví lidé obvykle zůstávají uzavření prožívání skutečného světa kolem nás - energií, mystiky a duchovních věcí, které mohou život obohatit. I ten nejpragmatičtější člověk však má jednu slabinu a to dobu spánku, kdy nastupují sny. A tam padají veškeré zábrany. Právě to je doba a prostor pro anděla strážného, aby se k vám dostal. Během spánku a snění nejste chráněni myšlenkami a svými zábranami.

Intuice na vás hlasitě křičí

A co vaše myšlenky a intuice? Někdy žijeme tak rychle a v takovém stresu, že neslyšíte vlastní myšlenky a pocity. Prostě zaplašíte intuici, která k vám promlouvá. A může se projevovat různě - vstávají vám vlasy hrůzou, slyšíte otravný hlas vzadu v hlavě, který vám neustále opakuje, že to není dobrý nápad. I to může být anděl strážný, který se vám snaží něco naznačit a dát najevo, že se máte mít na pozoru.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška