Přejít k hlavnímu obsahu

Čím ženy spolehlivě odradí každého muže: Ve výčtu nechybí dlouhé textové zprávy ani neustálé omluvy

Info ikona
Psychologie

Všichni dělají chyby, jen je občas těžké si je přiznat. Obzvlášť těžké je to v případech, kdy ženy narážejí neustále na stejný typ mužů, kteří je nakonec opustí. V některých případech je totiž možné, že chyba není jen na straně partnera, ale i ženy, která dělá příliš věcí, které muže spolehlivě odrazují. Přečtěte si, které to jsou.

Info ikona
Make-up

Hraná hloupost

Většina mužů, kteří nechtějí ženu jen jako ozdobu, touží po inteligentní ženě, se kterou mohou trávit čas i příjemnou konverzací. Proto je může odradit jakákoliv forma hloupých projevů, které občas ženy používají jako nástroj pozornosti. Může jít například o dožadování se zcela triviálních informací nebo předstírání neschopnosti při běžných činnostech.

Neustálé omluvy

Partneři by k sobě měli být milí, ale i zde platí, že nic se nemá přehánět. Pokud se žena snaží být přehnaně milá a omlouvá se i za věci, které neudělala, muž může nabýt dojmu, že si žena neváží sama sebe. Navíc muži, kteří hledají rovnocennou partnerku pro život, se příliš submisivním ženám, které připomínají spíše služebné, vyhýbají.

Dlouhé textové zprávy

Pokud zrovna muži nepíšete nákupní či jiný seznam, vyvarujte se příliš dlouhých textových zpráv. Většina mužů preferuje rychlé a stručné odpovědi, jelikož jsou od přírody netrpěliví a případné podrobnosti si vyslechnou raději doma. Nejvíce k vzteku je pak situace, kdy muž čeká u regálu na název požadovaného výrobku v obchodě, kam ho žena poslala nakoupit, ale ve zprávě se dočká několika odstavců zcela jiných informací.

Ponižování a výsměch

Každého muže spolehlivě odradí, když se mu partnerka vysmívá kvůli problémům v posteli. Nejenže se tento výsměch ošklivě podepíše na jeho egu, ale také pak často vyhledává náruč jiné ženy, která si ho bude vážit. Stejně tak muži těžce nesou ponižování kvůli neschopnosti, vzhledu atp., obzvlášť když se žena nezdráhá muže takto ponižovat před přáteli nebo rodinou.

Info ikona
Pouta

Nedostatečná volnost

Pokud má muž ve vztahu pocit, že nesmí nikam chodit s přáteli, trávit svůj čas občas po svém nebo že je kontrolován partnerkou na každém kroku, začne mu chybět jeho svoboda. Po čase pak může ženu opustit, aby svoji svobodu získal zpátky, nebo začít lhát, aby získal více času sám pro sebe.

Vzhled figuríny

Muži mají rádi, když je žena upravená a hezky oblečená. Většinu z nich však odradí, když na ženě není prakticky nic přirozeného a po probuzení v ložnici zbude většina obličeje ženy na polštáři. Stejně tak je může odradit, když má žena na sobě příliš umělých prvků: umělé řasy jako kartáče, příčesek nebo extrémně dlouhé nehty. Přehánět by to žena neměla ani s parfémem, aby muž jeho vůni necítil ještě týden po schůzce.

Nechutný nepořádek

Ačkoliv muži si na pořádek nepotrpí tolik jako ženy, při návštěvě ženy je spolehlivě odradí neumytý záchod, hromada neumytého nádobí v kuchyni nebo třeba zbytky jídla po celém domě. Většina mužů k sobě totiž hledá něžný pořádkumilovný protějšek, který dokáže vyvážit jejich občasný nepořádek.

Sprostá slova

Většina mužů nesnáší, když žena mluví hrubě a používá vulgarismů tolik, že by se za to styděl i on sám. Obzvlášť nepříjemně se pak může cítit, když bude chtít takovou partnerku představit svým přátelům nebo rodině.

 

Zdroje: Shouk, Times-Mail