Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete lepší sex? Vyzkoušejte dirty talk

Nebuďte slečinky! I když vás maminka učila, že slušné holky sprostě nemluví, v posteli se drsnější výrazy někdy hodí…

Něžnosti, pohlazení a krásná slova chce slyšet každá z nás. Ale aby to za chvíli nezačala být nuda, chce to občas trochu zpestření. A jedním ze způsobů, jak si okořenit milostný život, je právě dirty talk (doslova špinavá mluva). Jde o gesta, a především používání těch správných slov nejen ve chvílích svádění, ale i během sexu. Od zdánlivě nevinného popisování toho, co vás vzrušuje, až třeba po sprosťárny, které byste za běžných okolností ani nevyslovila. Zkuste na chvíli zapomenout na to, že jste slušná holka, a dovolte si být tak trochu děvkou.

Dirty talk má své zásady. Za prvé, nepleťte si to s řízením auta! Za volantem vám slova jako „kretén“ nebo „idiot“ projdou, do postele ale tyhle výrazy nepatří. Za druhé, pozor na dětinské pojmenovávání pohlavních orgánů ve stylu šulínek a pipinka nebo suché lékařské výrazy typu penis a vagina. Není to sexy! Někdy ale stačí, když partnerovi jednoduše řeknete, že ho „chcete mít v sobě“.

Jestli jste stydlivá, těžko se z vás mávnutím proutku stane vypravěčka pornopovídek. Jděte na to pomalu. Nic ve stylu „pojď si to rozdat, bejku“ – to by vám stejně neuvěřil a spíš by utekl. Pro začátek mu třeba jen zašeptejte do ucha, jak moc po něm toužíte. Nebo že jste myslela celý den na vaše poslední milování, kdy vám to udělal jako nikdy předtím, a ráda na to vzpomínáte. Nemáte se čeho bát. V momentě, kdy uvidíte u muže kladnou odezvu, půjde vám to samo…

Tip do videotéky:

Marlon Brando v kultovním snímku Poslední tango v Paříži jako zhýralý stárnoucí muž rozpaluje mladou nevinnou milenku sprostými výrazy a drsným, trošku bezohledným chováním. Ona, jež v životě poznala právě jenom zacházení v rukavičkách, přichází na chuť kouzlu chlípnosti. Zažívá takový sex, o jakém se jí nesnilo, a padá do totální závislosti, z níž už nedokáže najít cestu zpátky. Tenhle film musíte vidět!