Přejít k hlavnímu obsahu

Těchto 5 věcí zabíjí ženskou přitažlivost: Děláte je také?

Při hledání partnera nebo budování vztahů hraje přitažlivost důležitou roli. Mnoho faktorů může ovlivnit ženskou přitažlivost, kdy některé jsou spojeny s chováním a postojem k životu a jdou snadno ovlivnit. Přečtěte si pět věcí, které mohou zabíjet ženskou přitažlivost, a jak se jim vyhnout.

1. Zabiják ženské přitažlivosti: negativní myšlení

Negativní myšlení může být velkým zabijákem přitažlivosti. Nikdo nemá rád neustálé pesimisty nebo lidi, kteří se neustále na něco stěžují. Zkuste se zamyslet, jak takoví lidé působí na vás. Pozitivní postoj k životu je jakýmsi magnetem, který přitahuje vaše potenciální partnery. Místo stěžování se na problémy se snažte najít jejich řešení a vidět věci z pozitivního úhlu pohledu. To vás udělá přitažlivějšími nejen pro potenciální partnery, ale také pro vás samotné.

2. Nemáte smysl pro humor a neumíte si udělat legraci samy ze sebe

Smích je univerzálním jazykem, kterému rozumí lidi po celém světě. Pokud nemáte smysl pro humor nebo nejste schopné si udělat legraci ze sebe samé, můžete postrádat něco, co je pro mnoho lidí velmi atraktivní. Pro muže je velmi nepříjemné, pokud mají vedle sebe ženu, která se urazí pokaždé, když si z ní udělají sebemenší legraci. Humor přitom dokáže bořit ledy a vytvářet příjemnou atmosféru. Takže se nebojte se od srdce zasmát, i kdybyste se měly zasmát samy sobě, a uvidíte, že se budete cítit lépe a přitahovat lidi kolem sebe.

3. Jste závislé na mobilním telefonu, i to zabíjí ženskou přitažlivost

Moderní technologie přinesly lidem mnoho výhod, ale také mohou negativně ovlivnit vaši přitažlivost. Závislost na mobilním telefonu, která se projevuje neustálým zíráním na displej a zanedbáváním reálných interakcí, může vést k pocitu, že jste nedostupné a nezajímáte se o své okolí. Pokuste se omezit dobu strávenou online a věnujte pozornost raději skutečným lidem kolem sebe. Ostatně jak by se líbilo vám, kdyby se někdo, komu něco sdělujete, díval celou dobu do mobilu a na vaše slova třeba vůbec nereagoval?

6 vět, za které vás bude muž nosit na rukou a jeho láska k vám stoupne

Na začátku vztahu vám váš partner připadá dokonalý, krásný a společně se zasypáváte komplimenty a milými slovy. Postupem času se však vztah mění a začínáte na vztah koukat realističtěji, někdy proto zamilované věty ze vztahu postupně mizí. I láska se však musí udržovat a nejen ženy milují komplimenty, ale i muži chtějí čas od času slyšet sladká slůvka, která posílí jejich lásku k vám.
svetzeny.cz

4. Jste líné a nijak se nerozvíjíte

Lenost je dalším faktorem, který může zničit ženskou přitažlivost. Neschopnost najít motivaci k aktivitě a zdokonalení sebe sama může vést ke stagnaci. Lidé, kteří se neustále snaží růst a rozvíjet, jsou často mnohem přitažlivější. Nejde jen o fyzickou aktivitu, ale také o duševní růst a vzdělání. Muži mnohdy hledají partnerku, která pro ně bude inspirací, což jim líná partnerka nemůže poskytnout.

5. Špatné návyky škodí zdraví i přitažlivosti

Některé špatné návyky mohou poškodit nejen vaše zdraví, ale i vaši přitažlivost. Kouření a nadměrné pití alkoholu jsou velmi škodlivé a zároveň mohou také odrazovat potenciální partnery. Oba zmiňované zlozvyky způsobují zápach z úst, který může být pro muže obzvlášť odpudivý, zejména pokud oni sami zlozvyku neholdují. Alkohol navíc mění chování a snižuje inteligenci, která je pro atraktivitu ženy velmi důležitá. Lidé hledají partnera, který se stará o své tělo a zdraví. Pokud máte tyto špatné návyky, zkuste se pokusit o jejich postupné omezení nebo odvykání.

Zdroj článku