Přejít k hlavnímu obsahu

Díky čemu jsou ženy atraktivní: Velká prsa nebo skvěle vyrýsovaná postava nejsou to nejdůležitější

Přemýšlíte někdy nad tím, zda připadáte svému okolí atraktivní? Možná vás překvapí, že ačkoliv vzhled v atraktivitě svoji roli určitě hraje, mnohem více vám k přitažlivosti pomůžou určité rysy chování. Přečtěte si, co muži nejčastěji shledávají atraktivní na ženách a zamyslete se nad tím, zda můžete některé z těchto věcí změnit a zvýšit tak svou vlastní atraktivitu.

Mohlo by se vám líbit

Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje, nebo s kým nemůžete být

Láska je krásná a zároveň složitá věc. Samozřejmě existují bezproblémové vztahy bez hádek, které každým dnem jen vzkvétají jako v romantickém filmu. Takových je ale velmi málo. Téměř každý vztah se setká s určitými problémy, neshodami a nepochopením toho druhého. Někdy to vede až k tomu, že se cesty partnerů rozdělí. Co ale dělat, když ke svému bývalému stále chováte city, i když se už posunul dál a vaši společnou milostnou kapitolu již uzavřel? Nebojte se, nejste v tom sama. Neopětovanou láskou si prošla téměř každá z nás. Přinášíme vám několik tipů na to, jak přestat milovat toho, kdo vás nemiluje.
svetzeny.cz

Atraktivita není jen o vzhledu

Často se říká, že nezáleží, jak člověk vypadá, ale jaký je uvnitř. Ale nemá smysl si nalhávat, že toto rčení lze aplikovat i na atraktivitu jedince. Přesto však vzhled nehraje zdaleka tak důležitou roli, jak si mnoha žen myslí. Nejsou to velká prsa, úzký pas nebo konkrétní barva vlasů, co muže přitahuje. Podle všeho se více zaměřují na pozitivní osobnostní rysy. A způsob, jakým se žena chová a jedná, může být nakonec stejně důležité, jako jestli dobře vypadá.

Dokonalý smysl pro humor

Mnoho výzkumů prokázalo, že dobrý smysl patří mezi nejčastější věci, které muže na ženách přitahují. Humor se promítá do veškeré komunikace a dokáže dva lidi rychleji sblížit. Ale zatímco ženám stačí, aby byl vtipný jejich protějšek, muži nepotřebují, aby žena byla sama vtipná. Stačí pouze, když umí reagovat na jejich vtipy a dá jim pocit, že jsou vtipní. Muži shledávají na ženách úsměv a smích jako velmi přitažlivé, proto si dejte pozor, pokud patříte mezi zamračené jedince. Pak vám totiž příliš nepomůže ani ten nejsvůdnější outfit, jelikož v mužích vzbudíte dojem, že vás nudí, obtěžují a že o ně zkrátka nemáte zájem.

Mohlo by se vám líbit

Přitažlivost podle znamení zvěrokruhu: Berani jsou sebevědomí, se Střelci se vždy zasmějete

Každý člověk je jedinečný, ale s ostatními ho může pojit jeho znamení zvěrokruhu, které má své charakteristické rysy. Ty se u mnoha nositelů znamení silně projevují. To samé platí ohledně atraktivity, která je pro každé znamení trochu jiná. Přečtěte si, čím můžete zaujmout právě vy s vaším znamením zvěrokruhu a ověřte si také případnou komptabilitu se svým partnerem. Více se k jednotlivým znamením dozvíte v naší galerii.
svetzeny.cz

Nezávislost, risk a sebevědomí

Ačkoliv mají muži rádi pocit, že je žena v určitých ohledech potřebuje, studie ukázaly, že muži považují za atraktivní ženy, které jsou nezávislé a soběstačné. Přílišná závislost ženy je naopak dokáže spolehlivě odradit. Muži také milují, když jsou ženy rozhodné a zvládají svůj strach a nejistotu i bez jejich podpory. Na muže funguje jako magnet i ženské sebevědomí, jelikož sebevědomé ženy považují za silné osobnosti. Podle studie jsou pro ně stejně tak přitažlivé ženy, které je doprovází při dobrodužných aktivitách a nebojí se riskovat.

Info ikona
Žena

Přitažlivý vzhled

Není to však pochopitelně pouze chování, které muže na ženách přitahuje. Co se týče vzhledu, každý muž má jiné preference a nelze tak plošně říct, že všechny muže přitahují velká prsa nebo štíhlý pas. Existují však určité aspekty vzhledu, které připadají atraktivní většině mužů. Mezi ně patří například plné rty, nikoliv však děsivě obrovské kačeří zobáky. Mužům také připadají atraktivní velké oči, hebká pleť, zdravé zuby a krásné zdravé vlasy. Někdy jsou dokonce vlasy první z fyzických věcí, kterých si muži na ženách všimnou. Naopak muže dokážou spolehlivě odradit mastné a neupravené vlasy, špinavé nehty, tlustá vrstva make-upu nebo zkažené zuby. Pokud chcete zvýšit svou atraktivitu, zkuste použít červenou rtěnku, která je spojena s vášní a láskou a na muže působí velmi přitažlivě. Zvolte také příjemný parfém, který dokáže vaši atraktivitu o mnoho stupňů zvýšit. Pokud nechcete svoji atraktivitu zničit během prvního proneseného slova, dejte si také záležet na příjemném dechu.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku