Přejít k hlavnímu obsahu

Atraktivita dle numerologie: Každé životní číslo je přitažlivé jiným způsobem. Zaujmete sebevědomím a nebo přirozenou krásou?

Chtěli byste zjistit, co vás dle numerologie činí atraktivními? Postačí k tomu vypočítat si své životní číslo. Každé z devíti životních čísel je atraktivní jiným způsobem, některá vynikají svým sebevědomím a jiná přirozenou krásou. Co dělá přitažlivými vás?

Atraktivita se v numerologii odvíjí od životního čísla

Atraktivita se v numerologii odvíjí od životního čísla. Pokud nevíte, jak jej vypočítat, máme pro vás jednoduchý návod.

Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo, které určuje atraktivitu)

Pak už jen stačí najít své životní číslo určující míru přitažlivosti v seznamu a přečíst si, jak na ostatní působíte.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop afrických domorodců: Znamení jsou odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Máte povahové vlastnosti Soudce, Cestovatele nebo Dítěte světa?

Horoskop afrických domorodců čítá celkem 12 znamení, která jsou velmi odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jaké povahové vlastnosti vám byly dány do vínku, jaké je vaše africké znamení?
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Číslo 1 je rozený lídr, kterého lidi respektují a váží si ho. Vyzařuje z vás síla, která k vám bude přitahovat spíše submisivnější partnery, kteří hledají někoho, o koho se mohou opřít. Číslu jedna vládne energie slunce, to znamená, že z vás vyzařuje sebevědomí. Svým sebejistým jednáním a entuziasmem určitě zaujmete. Atraktivita vám nebyla dána do vínku, ale tím, že na sobě neustále pracujete, se nakonec přitažlivými pro druhé stanete. Kromě sebevědomí mívají lidé s životním číslem jedna také pěkné vlasy a vypracované tělo.

Životní číslo 2

Životní číslo 2 je velmi přátelské a snadno si dokáže získat přátele. Obecně se dá říct, že tito lidé patří mezi ty atraktivnější, avšak mívají problémy se sebevědomím, na tom by měli zapracovat. Číslo dva je v numerologii spojeno s ženskou energií, dvojka svým nositelům propůjčuje jemné rysy. Ženy s životním číslem 2 mají často naprosto výstavní dlouhé zdravé vlasy, které jsou korunou jejich krásy. Avšak pozor na sklon k přejídání, ten má číslo 2 daný, stává se, že tito lidé v průběhu života výrazně přiberou.

Životní číslo 3

Životní číslo 3 rozhodně patří mezi nejatraktivnější. Tito lidé jsou od přírody krásní, často mají výrazné rysy v obličeji – velké mandlové oči, plné smyslné rty, husté obočí a podobně. Minimálně jeden z jejich obličejových rysů je činí nepřehlédnutelnými. Udržují se fit a rádi sportují, díky tomu mají zpevněnou postavu. Jsou to velmi přátelští lidé, kteří se rádi smějí. Životní číslo 3 mívá přímo zástupy nápadníků.

Životní číslo 4

Životní číslo 4 bohužel patří spíše mezi ty méně atraktivní. Většinu lidí odradí jeho povaha, toto číslo je totiž velmi tvrdohlavé a chce vždy o všem rozhodovat, i když mu tato pravomoc nenáleží. Toto číslo je konfliktní, to mu na atraktivitě ubírá. Co se týče vzhledu, číslo 4 bude ve svém životě bojovat s přibíráním na váze. Jejich největší předností jsou husté, obvykle tmavé vlasy.

Mohlo by se vám líbit

Test osobnosti: Vybírejte z dvojic obrázků zvířat a porovnejte, zda výsledek kvízu odpovídá vaší povaze!

Obrázkové testy jsou poslední dobou velmi populární. Zkuste tedy jeden takový, který vám prozradí něco o vaší povaze, a porovnejte, jak výsledky testu odpovídají realitě. Provedení testu je velmi jednoduché. Prohlídněte si vždy dvojici obrázků a intuitivně z nich jeden vyberte. Podle vašeho výběru se pak pod obrázkem dozvíte, co váš výběr znamená.
svetzeny.cz

Životní číslo 5

Životní číslo 5 ostatní zaujme svým pohledem. Lidé s tímto životním číslem totiž mají překrásné oči. Dovedou jimi svádět svým pronikavým sexy pohledem. Propadnout kouzlu jejich osobnosti je velmi snadné. Jsou také velmi komunikativní a umí si lidi získat na svojí stranu. Ostatní je vnímají jako divoké a nespoutané osobnosti a touží je poznat blíž.

Životní číslo 6

O životním čísle 6 se v numerologii hovoří jako o tom nejatraktivnějším ze všech. Tito lidé přitahují ostatní jako magnet. V životě budou mít stejně jako životní číslo 3 spoustu nápadníků a budou si moci vybírat. Z tohoto důvodu je životní číslo 6 velmi náročné na výběr partnera, se kterým bude chtít utvořit rodinu. Životní číslo 6 je krásné od přírody, ale ještě navíc se skutečně pečlivě stará o svůj zevnějšek. Tito lidé rádi investují do svého vzhledu, ať už jde o kosmetické procedury, oblečení či parfémy.

Životní číslo 7

Životní číslo 7 vždy bude vynikat mezi ostatními. Jsou to lidé, kteří se rádi odlišují a poutají pozornost. Často se oblékají výstředně a preferují netradiční vzhled. Nepatří mezi ty nejatraktivnější, ale rozhodně je v davu nepřehlédnete. Obvykle bývají vysocí a mají symetrické rysy v obličeji. Řada z nich má zajímavý tvar nosu.

Životní číslo 8

Životní číslo 8 vyniká svým sebevědomím. Bývají to mocní lidé, kteří využívají svého postavení. Ačkoliv nejsou, co se týče zevnějšku, až tak atraktivní, rozhodně je nepřehlédnete v davu. Jsou to výrazné a silné osobnosti, které vždy budou poutat pozornost. Paradoxem je, že o ni životní číslo 8 nestojí, je si tak jisté samo sebou, že obdiv druhých k životu nepotřebuje. Často se chová odměřeně až nepřátelsky, což mu na atraktivitě rovněž ubírá.

Životní číslo 9

Lidé s životním číslem 9 působí mile, sympaticky a přátelsky. Lidé se s nimi rádi dají do řeči. Číslo 9 určitě patří k atraktivním číslům, tito lidé mají nejenže krásnou duši, ale i zevnějšek. Jsou šarmantní a charismatičtí, umí si získat druhé svými slovy i činy.

Zdroj: Vedic Astro Zone