Přejít k hlavnímu obsahu

Atraktivita dle numerologie: Každé životní číslo je přitažlivé jiným způsobem. Zaujmete sebevědomím a nebo přirozenou krásou?

Info ikona
numerologie, atraktivita

Chtěli byste zjistit, co vás dle numerologie činí atraktivními? Postačí k tomu vypočítat si své životní číslo. Každé z devíti životních čísel je atraktivní jiným způsobem, některá vynikají svým sebevědomím a jiná přirozenou krásou. Co dělá přitažlivými vás?

Atraktivita se v numerologii odvíjí od životního čísla

Atraktivita se v numerologii odvíjí od životního čísla. Pokud nevíte, jak jej vypočítat, máme pro vás jednoduchý návod.

Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo, které určuje atraktivitu)

Pak už jen stačí najít své životní číslo určující míru přitažlivosti v seznamu a přečíst si, jak na ostatní působíte.

Horoskop afrických domorodců: Znamení jsou odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Máte povahové vlastnosti Soudce, Cestovatele nebo Dítěte světa?

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Číslo 1 je rozený lídr, kterého lidi respektují a váží si ho. Vyzařuje z vás síla, která k vám bude přitahovat spíše submisivnější partnery, kteří hledají někoho, o koho se mohou opřít. Číslu jedna vládne energie slunce, to znamená, že z vás vyzařuje sebevědomí. Svým sebejistým jednáním a entuziasmem určitě zaujmete. Atraktivita vám nebyla dána do vínku, ale tím, že na sobě neustále pracujete, se nakonec přitažlivými pro druhé stanete. Kromě sebevědomí mívají lidé s životním číslem jedna také pěkné vlasy a vypracované tělo.

Životní číslo 2

Životní číslo 2 je velmi přátelské a snadno si dokáže získat přátele. Obecně se dá říct, že tito lidé patří mezi ty atraktivnější, avšak mívají problémy se sebevědomím, na tom by měli zapracovat. Číslo dva je v numerologii spojeno s ženskou energií, dvojka svým nositelům propůjčuje jemné rysy. Ženy s životním číslem 2 mají často naprosto výstavní dlouhé zdravé vlasy, které jsou korunou jejich krásy. Avšak pozor na sklon k přejídání, ten má číslo 2 daný, stává se, že tito lidé v průběhu života výrazně přiberou.

Životní číslo 3

Životní číslo 3 rozhodně patří mezi nejatraktivnější. Tito lidé jsou od přírody krásní, často mají výrazné rysy v obličeji – velké mandlové oči, plné smyslné rty, husté obočí a podobně. Minimálně jeden z jejich obličejových rysů je činí nepřehlédnutelnými. Udržují se fit a rádi sportují, díky tomu mají zpevněnou postavu. Jsou to velmi přátelští lidé, kteří se rádi smějí. Životní číslo 3 mívá přímo zástupy nápadníků.

Životní číslo 4

Životní číslo 4 bohužel patří spíše mezi ty méně atraktivní. Většinu lidí odradí jeho povaha, toto číslo je totiž velmi tvrdohlavé a chce vždy o všem rozhodovat, i když mu tato pravomoc nenáleží. Toto číslo je konfliktní, to mu na atraktivitě ubírá. Co se týče vzhledu, číslo 4 bude ve svém životě bojovat s přibíráním na váze. Jejich největší předností jsou husté, obvykle tmavé vlasy.

Test osobnosti: Vybírejte z dvojic obrázků zvířat a porovnejte, zda výsledek kvízu odpovídá vaší povaze!

svetzeny.cz

Životní číslo 5

Životní číslo 5 ostatní zaujme svým pohledem. Lidé s tímto životním číslem totiž mají překrásné oči. Dovedou jimi svádět svým pronikavým sexy pohledem. Propadnout kouzlu jejich osobnosti je velmi snadné. Jsou také velmi komunikativní a umí si lidi získat na svojí stranu. Ostatní je vnímají jako divoké a nespoutané osobnosti a touží je poznat blíž.

Životní číslo 6

O životním čísle 6 se v numerologii hovoří jako o tom nejatraktivnějším ze všech. Tito lidé přitahují ostatní jako magnet. V životě budou mít stejně jako životní číslo 3 spoustu nápadníků a budou si moci vybírat. Z tohoto důvodu je životní číslo 6 velmi náročné na výběr partnera, se kterým bude chtít utvořit rodinu. Životní číslo 6 je krásné od přírody, ale ještě navíc se skutečně pečlivě stará o svůj zevnějšek. Tito lidé rádi investují do svého vzhledu, ať už jde o kosmetické procedury, oblečení či parfémy.

Životní číslo 7

Životní číslo 7 vždy bude vynikat mezi ostatními. Jsou to lidé, kteří se rádi odlišují a poutají pozornost. Často se oblékají výstředně a preferují netradiční vzhled. Nepatří mezi ty nejatraktivnější, ale rozhodně je v davu nepřehlédnete. Obvykle bývají vysocí a mají symetrické rysy v obličeji. Řada z nich má zajímavý tvar nosu.

Životní číslo 8

Životní číslo 8 vyniká svým sebevědomím. Bývají to mocní lidé, kteří využívají svého postavení. Ačkoliv nejsou, co se týče zevnějšku, až tak atraktivní, rozhodně je nepřehlédnete v davu. Jsou to výrazné a silné osobnosti, které vždy budou poutat pozornost. Paradoxem je, že o ni životní číslo 8 nestojí, je si tak jisté samo sebou, že obdiv druhých k životu nepotřebuje. Často se chová odměřeně až nepřátelsky, což mu na atraktivitě rovněž ubírá.

Životní číslo 9

Lidé s životním číslem 9 působí mile, sympaticky a přátelsky. Lidé se s nimi rádi dají do řeči. Číslo 9 určitě patří k atraktivním číslům, tito lidé mají nejenže krásnou duši, ale i zevnějšek. Jsou šarmantní a charismatičtí, umí si získat druhé svými slovy i činy.

Zdroj: Vedic Astro Zone