Přejít k hlavnímu obsahu

Astroložka hodnotí krásu znamení zvěrokruhu: Nejpřitažlivější jsou Vodnáři, Berani a Raci

Info ikona
Horoskop krásy

Která znamení zvěrokruhu jsou pro druhé nejpřitažlivější? Dle astroložky, která si říká Kreena, jsou to Vodnáři, Berani a Raci. Jsou totiž fyzicky atraktivní, ale zároveň jejich krása vychází i zevnitř. Co je na nich nejhezčí?

Vodnáři jsou jasní vítězové

Astroložka, která si říká Kreena, se rozhodla ohodnotit krásu jednotlivých znamení zvěrokruhu. Vzala přitom do úvahy fyzické rysy, ale i vnitřní krásu. Jednoznačně nejpůvabnějším znamením zvěrokruhu jsou podle ní Vodnáři. Dle Kreeny mají krásné symetrické obličeje. V jejich očích naleznete hloubku i zasněnost, je tak jednoduché „utopit se“ v jejich okouzlujícím pohledu. Také mají dominantní rysy v obličeji, u mužů je to především výrazná čelist. Říká se, že Vodnář nikdy nesplývá s davem. Na první pohled vás jejich vzhled upoutá, mnohdy bývá až excentrický. Vodnáři jsou zkrátka úplně jiní, výjimeční, jen tak je nepřehlédnete. Navíc mají i krásná atletická těla. O ženách – Vodnářích se traduje, že mají nohy topmodelek, štíhlé a dlouhé. Nejsou krásní jen fyzicky, ale také se v jejich srdci ukrývá dobrota. Vodnáři nejsou ti, kteří by s někým manipulovali a hráli hry, bývají vždy upřímní, někdy až moc. Jsou to skvělí parťáci, kteří druhé umí podpořit, aby dosáhli maxima potenciálu, který se v nich ukrývá.

Určete si svou šťastnou hvězdu osudu: Stačí málo a zjistíte, jaké jsou vaše největší přednosti

svetzeny.cz

Berani jsou vysoce atraktivní

Na druhém místě dle astroložky skončili Berani. Není se co divit, jsou velmi fyzicky atraktivní. Mají ještě výraznější rysy v obličeji než Vodnáři, u mužů je to ostře řezaná čelist a výrazný nos, u žen pak často husté obočí, smyslné rty a výrazné lícní kosti. Je to ohnivé znamení, které je mistrem svádění. Vyzařuje z nich vášeň, která vychází z jejich nitra. Ostatní znamení zvěrokruhu upoutají svou divokostí a nespoutaností. Berana není lehké získat, touží po tom mnoho lidí. Je to fascinující znamení, které druhé přitahuje jako magnet. Řadě lidí imponují i jeho povahové vlastnosti. Beran je rozený vůdce a v roli partnera bývá tím, kdo je dominantní. Dá vám pocit bezpečí. Navíc bývají Berani velmi úspěšní, ať už se věnují čemukoliv, dělají to naplno. Tento zápal pro věc druhé přitahuje. Beranům je velmi těžké odolat, pokud se jim líbíte, nepřestanou vás svádět, dokud vás „neuženou“.

Ženy narozené ve znamení Vah: Marnivé krásky, jejichž srdce není snadné získat

svetzeny.cz

Raci jsou fyzicky velmi přitažliví, někoho však odradí jejich povahové vlastnosti

Pokud bychom se měli dívat čistě jen na fyzickou krásu, vyhráli by to dle astroložky Kreeny jednoznačně Raci. Mají totiž nádherné nevinně vypadající obličeje. Působí jako andílci, zvláště ženy tohoto znamení vypadají jako panenky. Mívají jemné rysy, které jsou pro řadu znamení nesmírně atraktivní. Raci si nemohou stěžovat na to, že by o ně nebyl zájem. Spoustě lidem se zalíbí i jejich povahové vlastnosti. Raci jsou velmi inteligentní a bystří, srší nápady a chovají se přátelsky. Ve vztazích jsou vždy oddaní a věrní partnerovi, partnerství berou velmi vážně. Astroložka Kreena ale upozorňuje na to, že některým může dost vadit emoční labilita a přecitlivělost Raků. Jsou totiž schopní urazit se i kvůli maličkosti. Odprosit je není lehké, Rak s vámi dovede nemluvit dny i roky. Ne každé znamení zvěrokruhu je tuto povahovou vlastnost ochotno „skousnout“. Pokud si ale na přecitlivělost Raka časem zvyknete, budete mít po svém boku mimořádně atraktivního, spolehlivého a věrného partnera.

Zdroj: Bonobology
 

Předpověď na měsíc říjen 2021 podle postavení planet: Čeká nás měsíc velkých změn. Zapište si nejdůležitější data v měsící, která nás ovlivní nejvíce

svetzeny.cz