Přejít k hlavnímu obsahu

Předpověď na měsíc říjen 2021 podle postavení planet: Čeká nás měsíc velkých změn. Zapište si nejdůležitější data v měsící, která nás ovlivní nejvíce

Info ikona
Horoskop

V horoskopech na říjen 2021 můžete očekávat, že se věci dají do pohybu. Říjen totiž začíná šesti planetami v retrográdním období a končí čtyřmi planetami, které se začnou opět pohybovat přímo. Retrográdní nebude jen Merkur, ale i Jupiter, Pluto nebo Saturn.

Info ikona
Magie

Říjen bude měsícem velkých změn

Roku 2020, kdy se planety Merkur, Jupiter, Pluto a Saturn daly dohromady v Kozorohu, fungovaly jako hlavní pohon všech změn. Stejně tomu bude i v měsíci říjnu letošního roku. Během retrográdního období těchto planet nastal čas pro provedení sebereflexe a následně v průběhu měsíce bude na čase využít toho, co jste se o sobě dozvěděli a provést příslušné změny k lepšímu. Jupiter a Saturn jsou nyní ve Vodnáři a kladou důraz na vaši roli ve společnosti. Možná jste se setkali s vlastním odporem ke změnám nebo nechuti pohnout se vpřed, to vše se ale během měsíce října změní.

Karmický dluh z minulého života: Důvod, proč se vám v životě nedaří. Zjistěte, jak jej vypočítat

svetzeny.cz

Info ikona
Vesmír

Důležitá data v měsíci říjnu

Saturn ve Vodnáři dne 10. října vás požene k vlastnímu přetvoření odpovědným způsobem. Vzhledem k tomu, že Saturn koncem května retrográdoval, možná jste část svého života oddělili. Nyní je čas na obnovu a dát si život zpět dohromady. Dne 18. října bude Jupiter ve Vodnáři, takže cokoliv, na čem jste pracovali s retrográdou Saturnu, se nyní bude rozšiřovat a růst rychlým tempem. Nyní je čas uplatnit všechny získané poznatky a zkušenosti z minulosti. Merkur ve Vahách dne 18. října pomůže vyřešit problémy s komunikací a veškeré spory ve vztahu budou vyřešeny. Úplněk v Beranu dne 20. října je časem, kdy si máte udělat čas sami na sebe. Je na čase se pochválit a obnovit svou vlastní jiskru, která vás činí jedinečnými. Transit Slunce ve Štíru dne 23. října vám pomůže znovu se podívat do svého nitra a spatřit se tak, jak vás vidí ostatní. Transit Marsu ve Štíru dne 30. října vám zase přinese schopnost pocítit silnou vášeň a podpoří vaši přirozenou smyslnost.

Tarotová předpověď na 7. - 9. října: Kartářka předpovídá, který den vám bude svět ležet u nohou

svetzeny.cz

Info ikona
Váhy

Váhy

Pokud jste ve znamení Vah, možná jste na začátku měsíce pochybovali sami nad sebou a nebyli jste si jisti žádným svým rozhodnutím. To se však příchodem Pluta do vašeho znamení změnilo a nyní byste měli být připraveni učinit i větší rozhodnutí. Pluto vás také přiměje, abyste přestali myslet na bolestivé vzpomínky z minulosti. Je na čase si vytvořit nějaké nové a vzrušující. Díky Saturnu pak získáte schopnost kreativity a dotáhnete své projekty do konce. Při úplňku 20. října nezapomeňte na svou nejbližší osobu. Věnujte potřebný čas svému milostnému životu a pokud je váš vztah toxický, je na čase ho opustit.

Info ikona
Štír

Štír

Pokud jste ve znamení Štíra, současný retrográdní Merkur vás dosud naučil, jak je důležitý odpočinek. Na začátku měsíce váš rodinný život možná procházel tvořivou fází a nyní má nastat zlom. Pokud jste nabídli pomoc blízkému příteli nebo příbuznému, jejich situace by se měla nyní zlepšit. 16. října se vám nejspíš díky postavení Slunce k Plutu nebude chtít odcházet z domu, ale využijte postavení Merkuru a Venuše a udělejte pro sebe něco opravdu hezkého. Za úplňku dne 20. října si můžete všimnout výrazného zlepšení vaší pracovní rutiny nebo zlepšení zdravého životního stylu.

Horoskop: Jaká bohyně jste dle znamení zvěrokruhu – krásná Afrodita, moudrá Athéna či svůdná Kálí?

svetzeny.cz