Přejít k hlavnímu obsahu

Karmický dluh z minulého života: Důvod, proč se vám v životě nedaří. Zjistěte, jak jej vypočítat

Nedaří se vám a máte pocit, že se vám celý život smůla lepí na paty? Dle numerologie by to mohlo souviset se zatížení tzv. karmickým dluhem. Není to i váš případ? Jednoduchým výpočtem si můžete ověřit, zda máte či nemáte karmický dluh z minulého života.

Jak vypočítat, zda máte karmický dluh z minulého života?

Výpočet karmického dluhu vychází z data vašeho narození, včetně roku. Při sčítání budete hledat čísla 13, 14, 16 a 19. Pokud se v kterékoliv fázi výpočtu objeví jedno z těchto čísel, máte karmický dluh z minulého života, který ovlivňuje váš současný život víc, než byste si možná mysleli. Karmické dluhy se vás totiž snaží v tomto životě naučit určitou lekci.

Příklad výpočtu:

Narodili jste se dne 9.5.2000

9 + 5 + 2 + 0 + 0 + 0 = 16 (číslo karmického dluhu)

Mohlo by se vám líbit

Budíte se mezi 3 až 5 hodinou ranní? Zpozorněte, vaše tělo takto volá o pomoc. Zjistěte, co vašemu tělu schází v emoční, duchovní a fyzické rovině

Budíte se mezi třetí až pátou hodinou ráno, ačkoliv v tuto dobu ještě vstávat nemusíte a budík vám nezvoní? Dle čínské medicíny to může souviset se zdravotním stavem vašich orgánů i psychikou. Jaký je konkrétní význam jednotlivých hodin, co se vám vaše tělo snaží říct?
svetzeny.cz

Karmický dluh čísla 13

Třináctka je v numerologii obecně považována za nešťastné číslo. Málokdo ale ví, že je to zároveň číslo karmického dluhu, které souvisí s leností a pasivitou. V minulém životě jste byli pasivní osobou, která kolem sebe šířila negativitu. Nikam jste se neposunuli, ale v tomto životě máte šanci to napravit, a splnit tak karmickou lekci. Pokud se vám to nepodaří, bude se tato karmická lekce opakovat i v dalších životech, dokud se nepoučíte. V tomto životě nic nedostanete zadarmo, budete muset pracovat usilovněji než ostatní. Někdy se můžete cítit frustrovaní z toho, jak moc dřete a výsledky se stejně ne a ne dostavit. Pokud vytrváte, karma vás odmění značným úspěchem. Ani nezkoušejte hledat v životě „zkratky“ vedoucí k cíli, špatně by to dopadlo.

Karmický dluh čísla 14

Lidé s karmickým dluhem 14 v minulém životě vedli nezřízený život, je možné, že holdovali návykovým látkám, střídali partnery jako na běžícím páse či se věnovali trestné činnosti. V tomto životě po nich karma chce, aby prokázali, že už se poučili a jsou připraveni žít podle pravidel. V důsledku tohoto karmického dluhu bude váš život připomínat horskou dráhu, připravte se na životní vzlety i pády. Budete vystaveni mnohým pokušením, kdy karma bude testovat, zda odoláte, či nikoliv. Zásadní je, abyste našli v životě zdravou míru a nevrhali se do věcí po hlavě. Stanovte si cíle a snažte se mít svůj život zorganizovaný, karma vám to v dobrém vrátí.

Mohlo by se vám líbit

Nejpopulárnější česká dívčí jména současnosti: Znáte jejich numerologický význam?

Nejpopulárnější česká jména se za poslední dobu hodně proměnila. Nyní žebříčku nejoblíbenějších českých dívčích jmen kraluje Eliška, Anna, Adéla a stoupá popularita jmen, která už byla na ústupu. Znáte jejich numerologický význam?
svetzeny.cz

Karmický dluh čísla 16

Karmický dluh s číslem 16 si nesou lidé, kteří v minulém životě byli nabubřelí, arogantní a povyšovali se nad druhými. V tomto životě jejich ego zaznamená strmý pád. V životě vás čekají porážky, kdy vaše ego utrpí. Důležité je, abyste ukázali, že už jste jiný člověk než kdysi. Nezahořkněte, s pokorou přijměte fakt, že tentokrát vyhrál někdo jiný. Odnaučte se dívat se na lidi svrchu a dělat se lepším člověkem. Pokud se nezměníte, postupně se k vám všichni obrátí zády, a zůstanete sami.

Karmický dluh čísla 19

V minulém životě jste se zachovali jako sobci. Nepomohli jste někomu, kdo vás na kolenou prosil o únik z bezradné situace. Dali jste přednost vlastnímu blahu. V tomto životě se hra obrátí, vy sami se ocitnete v situaci, kdy se k vám vaše okolí obrátí zády, když budete potřebovat podporu a pomoc. Budete se muset postavit na vlastní nohy a vše zvládnout sami. Vykoupit se z této karmické lekce lze dobrými skutky, dobrovolnickou činností a nezištnou pomocí druhým.

Zdroj: World of Numerology

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

Vídáte stále dokola ta samá čísla? Například, když se podíváte na hodinky, je tam čas 22:22, na účtence je 222 Kč, projíždíte kolem domu číslo 22 a vídáte auta, která mají dvojky obsažené v registrační značce? Pak se vám tím vesmír a andělé snaží něco sdělit. Konkrétní sdělení závisí na číslech, která pravidelně vídáte.
svetzeny.cz