Přejít k hlavnímu obsahu

12 zákonů karmy, které vám změní život k lepšímu: Znáte všechny zásady, jejichž dodržování dělá lidi doopravdy šťastnými?

Chcete žít šťastnější život? Pak je potřeba dodržovat 12 zákonů karmy. Tyto zásady vám umožní žít šťastnější, spokojenější a vyrovnanější život. Pokud je budete dodržovat, výsledky se brzy dostaví. Změňte svůj život už dnes.

1. Hlavní zákon

Nejdůležitější zákon karmy říká, že co zasejeme, to také sklidíme. Energii, kterou vysíláte do vesmíru, obdržíte nazpět. Proto byste se vždy měli chovat tak, jak byste chtěli, aby se ostatní v budoucnu zachovali k vám. Pokud chcete prožít život v lásce, míru a harmonii, nemůžete v sobě mít nenávist, konfliktnost a chaos.

2. Zákon tvorby

Tento zákon říká, že věci k nám nepřicházejí bez práce. Pokud něco chceme, musíme se o to snažit. Nečinnost nás nikdy neposune dál. Nestačí si jen správně přát, musíte vyvinout aktivitu, abyste svých cílů dosáhli.

3. Zákon pokory

Mnozí lidé nejsou vděční za to, co mají. Soustředí se jen na to, co vše by ještě mít mohli. Bez pokory a vděčnosti za to, co vám život dal, nikdy nemůžete žít šťastný život. Vždy bude někdo úspěšnější, bohatší, krásnější. Snaha o dokonalost a přehlížení dosažených úspěchů, vám ze života bere spokojenost.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 5.7.-11.7.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

4. Zákon růstu

Tento zákon karmy hovoří o tom, že abychom mohli vyrůst, musíme se změnit sami, uvnitř sebe. Nemůžeme růst skrze ostatní, nemůžeme je nechat dělat práci za nás. Rovněž je špatné, pokud vystoupáme nahoru na úkor jiného člověka, to se pojí se špatnou karmou.

Info ikona
Růst

5. Zákon zodpovědnosti

Spousta lidí neumí přijmout zodpovědnost za své činy a přiznat si chybu. Tito lidé svalují vinu na druhé a stylizují se do role oběti osudu. Pamatujte, že náš život je zrcadlem našeho vnitřního já. Sice můžeme na naší cestě čelit různým překážkám, ale je na nás, jak se zachováme. Osud míchá karty, ale hrajeme my.

6. Zákon propojení

Je třeba mít na paměti, že vše ve vesmíru je propojeno. Každý sebemenší krok, který učiníte, může mít nečekaně velkou odezvu. Někdy jedna vyřčená věta nebo neopatrný pohyb může změnit celý život. Je třeba si uvědomit, že takto vesmír funguje a vše zlé je pro něco dobré. Mnohdy si musíme počkat na to, než pochopíme, proč se nám určité věci v životě staly.

Info ikona
Pomoc druhým

7. Zákon soustředění

Tento zákon by se jednoduše dal popsat tak, že nelze sedět na dvou židlích zároveň. Je velmi důležité vybrat si jedno směřování a na to zacílit veškerou svou pozornost.

8. Zákon dávání a pohostinnosti

Nelze jen brát a nic nazpět nedávat. Pokud vám někdo poskytne pomoc, oplaťte mu ji. Sami jděte příkladem a druhým nabídněte pomocnou ruku a buďte k nim laskaví a pohostinní. To vše buduje dobrou karmu.

9. Zákon přítomnosti

Lidé mají tendenci být duchem všude jinde než v přítomnosti. Někteří se dokola trápí svými minulými chybami. Jiní zase čekají, až nastane lepší budoucnost. Zkuste se více soustředit na prožívání přítomných okamžiků, i když se třeba zrovna nenacházíte v nejlepším životním období.

Info ikona
Štěstí

Deprese: Kdy je se smutkem třeba navštívit odborníka?

V dnešní době se hojně používá termín „depka“ pro označení špatné nálady, třeba po špatném týdnu v práci. Skutečná deprese je ale daleko komplikovanější a provází ji specifické příznaky trvající minimálně dva týdny. Jak ji rozeznat od chvilkového splínu a kdy už je třeba navštívit odborníka?
svetzeny.cz

10. Zákon opakování

Karma funguje tak, že vám bude cyklit určité věci stále dokola, dokud se nepoučíte a nezvládnete karmickou lekci na výbornou.

11. Zákon trpělivosti

Někteří lidé jsou velmi horliví a chtěli by všechno, snadno a hned. Někomu se to skutečně podaří, ale pouze zlomku lidí. Většina lidí si na svůj úspěch musí počkat a tvrdě jej odpracovat. Mějte trpělivost a karma vám odměnu v budoucnu nadělí.

12. Zákon inspirace

Zákon inspirace říká, že všichni bychom měli toužit být vzorem pro ostatní. Přijmout a aplikovat vzorce chování, které bychom chtěli ve společnosti vidět. Někteří lidé často říkají, že jeden člověk nic nezmění. Tento mýtus nám však historie snad už tisíckrát vyvrátila.