Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení jsou zvyklá na úspěch. Týká se to i vás?

Info ikona
Úspěch

Čeho se dotknete, to se změní na zlato. Následující tři znamení zvěrokruhu jsou zvyklá být úspěšná a - podle horoskopu - málokdy zažívají neúspěchy. Pokud se patříte i vy, máte v životě vyhráno!

Beran

Díky jejich tvrdé práci a asertivitě není divu, že tito "horolezci", kteří se narodili ve znamení Berana, rychle stoupají po kariérním žebříčku. Díky své kreativitě rychle najdou řešení všech druhů problémů a i když se setkají s neúspěchy, vyvodí z nich důležitá poučení a budou z toho těžit v budoucnosti.

Panna

Lidé narození ve znamení Panny nejsou v žádném případě horší než lidé narození v Beranu, pokud jde o pracovitost a disciplínu. Máte příkladnou pracovní morálku, jste ambiciózní a nebojíte se riskovat. Panna zaznamenává nejen jeden úspěch za druhým ve své práci, ale také v soukromém životě. Vysněný byt, vysněné auto, vysněný partner - pro Pannu to vše není jen zbožné přání, ale může se také s trochou trpělivosti stát realitou.

Kozoroh

Kozorozi jsou neúnavné energií plné bytosti, které mají vždy své cíle na prvním místě. Jste dobře organizovaní, odvážní a pracovití - perfektní předpoklady pro úspěšnou kariéru. I přesto zůstávají Kozorozi přízemní a přátelští, a proto jejich přátelé a kolegové zřídka závidí jejich úspěchy. Kozorozi jsou opravdu šťastní, když se mohou podělit o své úspěchy se svými partnery. Umějí být opravdu velkorysí.

Sedm věcí, které říkají manipulátoři, abyste se cítili špatně

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení dávají nejlepší dárky. Máte někoho takového kolem sebe?

svetzeny.cz