Přejít k hlavnímu obsahu

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

Karma se řídí zákonem příčiny a následku. Vše, co jsme udělali dobrého a špatného v životě, se nám vrací zpět jako boomerang. A to platí i pro minulé životy. Pokud jsme v minulém životě udělali něco špatného, musíme dluh v příštím životě splatit. Zjistěte, zda i vy máte karmický dluh, a co můžete udělat pro napravení své karmy.

Základní výpočet karmického dluhu

Karmický dluh se stejně jako životní číslo počítá ze součtu data narození. Čísla karmických dluhů jsou 13, 14, 16 a 19. Zapsat se také dají včetně konečného součtu, tj. 13/4, 14/5, 16/7 a 19/1. Pokud jste se k těmto číslum dopočítali, máte karmícký dluh z minulosti. Někdy se tato čísla počítají i z vašeho jména a rodného příjmení, na internetu lze najít tabulky, kde jsou zakreslena jednotlivá písmena a jim odpovídající čísla.

 

Karmický dluh 13/4

Tento karmický dluh znamená lenost. Mají ho lidé, kteří v minulém životě byli pasivní, nečinní, nikam se v životě neposouvali a svůj život de facto promrhali. V dalším životě bude od nich karma vyžadovat vytrvalost a tvrdou práci. Budou muset ukázat, že jsou schopni překonávat překážky, aby dosáhli svého cíle. Číslo 13 si řada lidí spojuje s neštěstím, ale v numerologii tomu tak není, pouze toto číslo značí, že jeho nositel bude muset pracovat mnohem intenzivněji, aby dosáhl úspěchu, právě kvůli tomu, že ho tíží karmický dluh. Pokud máte tento typ karmického dluhu, je velmi důležité, abyste už od mládí pracovali na své sebedisciplíně a smyslu pro zodpovědnost. V životě budete bojovat s těmito věcmi: pasivitou, nespokojeností, panovačností a neschopností uznat svoje chyby. Pokud však na sobě zapracujete, karma vás odmění, protože konečný součet 4 znamená nastolení rovnováhy, stálosti a spravedlnosti.

Horoskop: Tato znamení horoskopu jsou neuvěřitelně všestranná. Patříte sem i vy?

Schopnost něco udělat zvlášť dobře dává pocit bezpečí a síly. Podle horoskopu jsou tato znamení zvěrokruhu obzvláště všestranná. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Karmický dluh 14/5

Pokud vám vychází číslo 14, tak to znamená, že jste v minulém životě nevedli střídmý život. Vaše minulé já také mohlo zcela ztratit kontrolu nad svým životem a propadnout závislostem. V tomto životě se budete muset naučit odolávat pokušení, udělat si ve věcech pořádek a být zodpovědní. V životě vám bude největší problém dělat soustředění a stálost. Může se stát, že půjdete ze vztahu do vztahu, často budete měnit práci či vás čas od času potrápí zdraví. Je třeba si uvědomit, že máte větší sklon k závislostem než ostatní. Je třeba abyste se návykovým látkám vyhýbali, těžko se své neřesti pak budete vzdávat. Pokud na sobě zapracujete, dovolíte vašemu životnímu číslu 5 vám pomoci. Pětka je totiž číslo, které značí útěk, je schopná vás vyvést z problémů, pokud je k tomu vůle.

 

Karmický dluh 16/7

Karmický dluh 16/7 se točí kolem ega. V minulém životě jste byli pyšní, povyšovali jste se nad druhé a nic vám nebylo dost dobré. Za to, že jste druhým v minulosti ublížili, budete platit. V tomto životě musíte karmě dokázat, že jste se změnili. Karma vám připraví několik zkoušek, ve kterých budete muset přemoci své ego a pýchu, ukázat, že jste skromní a pokorní. Pokud byste dluh nesplatili, hrozí, že zůstanete sami. V životě se budete potýkat s těmito problémy: neschopností prožívat emoce, osamělostí, nešťastnou láskou a marným hledáním opravdových přátel.

 

Karmický dluh 19/1

Karmický dluh 19/1 mívají lidé, kteří se v minulosti zachovali velmi sobecky nebo nepodali pomocnou ruku, když bylo potřeba. Své chování si pak přenášejí do dalších životů, kdy je karma zkouší, zda už se ze svých chyb poučili. Svůj dluh mohou splatit, pokud se rozhodnou zajímat se o druhé a nezjištně jim pomáhat. V životě se kvůli svému karmickému dluhu z minulosti mohou potýkat s nedostatkem sebevědomí, závislostí na druhé osobě a neschopností dosáhnout úspěchu. Číslo 1 jim však dodává odvahu, aby se změnili, pokud to udělají, mohou prožít spokojený život.

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

Každé znamení zvěrokruhu vládne určitou superschopností. Nejedná se o nic nadpřirozeného, spíše jsou to vlastnosti, které dané znamení umí použít ve svůj prospěch. Víte, jaká je ta vaše? Poznejte ji a přečtěte si i o výjimečných dovednostech ostatních, abyste poznali jejich skryté zbraně.
svetzeny.cz

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

Mistrovská životní čísla jsou 11, 22 a 33. Dle zakonů numerologie se tato čísla nesčítají. K takovému životnímu číslu můžete přijít třemi způsoby: je to číselný součet vašeho křestního jména, rodného či přijatého příjmení, nebo data narození. Pokud vám náleží mistrovské číslo, patříte mezi hrstku vyvolených, přečtete si, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz