Přejít k hlavnímu obsahu

Důkazy, že jste obětí útoku černé magie: Bolesti hlavy, ale i změna stravovacích návyků

Někdo na vás možná provádí čarodějnictví. To je něco, co rozhodně nechcete slyšet, ovšem co když je to pravda? Zde je hned několik důkazů, která vás přesvědčí, že jste obětí útoků černé magie. Dobrá zpráva je, že se nemusíte bát, víme, jak kletbu můžete zlomit.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 3. do 9. dubna: Berany zaskočí nuda ve vztahu, Blížence nečekané změny a Ryby si užijí romantiku

První dubnový týden je tu se vší parádou. Nasávejte čerstvou energii a využijte možností, které vám nabízí planeta Pluto, která vstoupila do Vodnáře. Je to příležitost udělat pozitivní změny, na které ve svém životě tolik čekáte. Co připravily hvězdy přímo pro vaše znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Existuje mnoho lidí, kteří neústupně věří v černou magii. Tyto typy negativní energie jsou určeny k poškození jiné osoby a jsou používány se zlými úmysly. Samozřejmě neexistuje žádný jasný důkaz o existenci takových věcí, ale to nebrání těm, kdo věří, aby přijali ochranná opatření.

Co je černá magie?

Černá magie, známá také jako temná magie, zahrnuje použití zlých duchů, nadpřirozených sil nebo magie pro hanebné a sobecké účely. Černá magie konkrétně odkazuje na sedm magických umění zakázaných kanonickým právem, včetně:

  • Nigromancie (nekromancie/démonologie): Rituální oběť zahrnující krev nebo mrtvoly zvířat
  • Geomantie: Věštění, kdy člověk vrhá písek, kámen nebo hlínu a čte tvary
  • Hydromantie: Věštění pomocí vody jako média k vidění vnitřních iluzí
  • Aeromantie: Věštění zahrnující házení písku, prachu nebo drobných kamínků do vzduchu a studium prachových vzorců; zahrnuje také hromy, komety, padající hvězdy a tvary mraků
  • Pyromanie: Znaky a vzory odvozené od vzorů plamenů
  • Chiromanie: Čtení dlaní, intuice a symbolika s vazbami na astrologii
  • Scapulimanie: Věštění pomocí zvířecí lopatky, její rozbití a použití ke čtení budoucnosti
Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den v měsíci pro každé znamení zvěrokruhu v dubnu 2023

Nový měsíc, nová kapitola. Duben je jediný měsíc po celý rok, který bude hostit Pluto přímo ve znamení Vodnáře, což přivolává pocit neprobádaného území. Neznámo je vždy trochu děsivé, ale přesto k vám volá jako příslib něčeho nového a vzrušujícího. Jaký den bude pro vaše znamení zvěrokruhu tím nejlepším v dubnu 2023?
svetzeny.cz

8 známek, že jste obětí čarodějnictví

1. Máte bolesti hlavy

Bolest hlavy může být známkou toho, že na vás někdo vložil negativní kouzlo. Tyto druhy bolestí hlavy jsou náhodné a nevysvětlitelné. Ale pozor, bolesti hlavy jsou také spojeny s různými stavy a nemocemi, jako je stres, počasí, hluk a strava.

2. Máte časté noční můry

Dalším příznakem černé magie nebo čarodějnictví namířeného proti vám je přítomnost děsivých nočních můr. Možná vás ve snech pronásledují psi, hadi nebo jiná stvoření. Pamatujte, že stres a úzkost vám mohou také způsobit noční můry. Základní příčinou mohou být také traumata, nespavost a specifické léky.

3. Trpíte bolestmi těla

Každý někdy zažil bolest někde v těle. Někteří duchovní lidé věří, že tělesné nepříjemnosti, jako je bolest zad, naznačují, že jste terčem černé magie. Ale je důležité mít na paměti, že existuje nepřeberné množství zdravotních stavů, které mohou způsobit bolest, takže navštivte lékaře a vylučte je.

Mohlo by se vám líbit

Chudobu přitahujete svým myšlením: Vzorce chování vás připravují denně o peníze. Změňte to

Mít hluboko do kapsy není nikdy příjemné a spousta lidí dělá co může, aby nemuseli počítat každou korunu. Snaží se hledat různá východiska, pracují na sobě a hledají, kde ušetřit. Bohužel ne vždycky se to daří, zvlášť v dnešní době. Jak vás může v tomto ohledu ovlivnit vaše myšlení?
svetzeny.cz

4. Cítíte se letargicky

Černá magie je považována za příčinu určité letargie, kterou lidé zažívají, takže jsou ospalí a pociťují závratě. Únava může být také způsobena nemocemi, jako je anémie, chronický únavový syndrom, cukrovka, spánková apnoe.

5. Cítíte se negativně ke svému partnerovi

Oběti černé magie často hlásí negativní pocity vůči svým partnerům. Vztahy však mohou skončit nebo se mohou změnit z mnoha důvodů, které s černou magií nesouvisejí!

6. Máte špatné duševní zdraví

Existuje mnoho věcí, které mohou ovlivnit váš duševní stav, včetně černé magie. Úzkost, deprese, sebevražedné myšlenky a pocity izolace mohou být součástí kletby, která na vás byla uvalena.

Duševní nemoci jsou dnes tak rozšířené, že je těžké je jednoduše přiřadit ke špatným vibracím, které vám byly poslány do cesty. Musíte navštívit odborníka na duševní zdraví, abyste vyloučili jiné možnosti, než dojdete k závěru, že jde o čarodějnictví.

7. Stále zažíváte neštěstí

Někdy se zdá, že se nic nemůže pokazit a jindy máte pocit, že co se může pokazit, pokazí se. Může to být černá magie nebo to může být jen součást normálních vzestupů a pádů života. Mějte na paměti celkový obraz.

8. Vaše stravovací návyky se náhodně mění

Předpokládá se, že černá magie ovlivňuje způsob, jakým jíte. Možná se začnete přejídat a nebudete schopni uspokojit svou chuť k jídlu. Nebo můžete ztratit chuť k jídlu a přicházet o potřebné živiny.

Zvýšení a snížení vaší potřeby jíst může být také vedlejším účinkem jiných věcí, jako je menstruace, nebo duševní problémy.

Mohlo by se vám líbit

Žebříček nejoblíbenějších psů za rok 2022: Labradorský retrívr nebyl poprvé po 31 letech na prvním místě

Každý přirozeně považuje svého psího miláčka za toho nejlepšího psa na světě. Ale podle statistik byl posledních 31 let považován za nejoblíbenější psí plemeno labradorský retrívr. Přečtěte si, kdo ho letos vystřídal na první příčce, která psí plemena jsou naopak považována za nejméně oblíbená, a možná se dozvíte, na kterém místě se umístil váš pejsek.
svetzeny.cz

Jak se chránit před útoky černé magie

Pokud pevně věříte, že černá magie pronikla do vašeho života a způsobuje velké problémy, měli byste zkusit pár věcí, abyste se zbavili negativní energie, která na vás byla napojena.

Modlete se za ochranu

Ti, kdo jsou věřící nebo věří, že existuje vyšší moc, vědí, že Bůh je nejmocnější silou, se kterou se můžete spojit. Dovolte vyšší síle, ve kterou věříte, aby za vás bojovala ve vašich bitvách a důvěřujte, že vás vysvobodí.

Proveďte očistu

Teplá solná koupel dokáže zázraky, pokud jde o odstranění špatné energie. Zatímco se koupete, zapalujte bílé svíčky, abyste odehnali zlé duchy, a pronášejte afirmace, které vás uzemní a vyléčí vše, co vás trápí.

Zpochybňujte své přesvědčení

To, čemu věříte, se stává realitou. Nejlepší způsob, jak zlomit kouzlo, kletbu nebo zaklínadlo, o kterém si myslíte, že na vás bylo umístěno, je jednoduše přestat věřit v černou magii.

Pokud si řeknete, že čarodějnictví není dost skutečné, začnete nevěřit, že někdo má ničit váš život.

Zdroj článku