Přejít k hlavnímu obsahu

Nejšťastnější den v měsíci pro každé znamení zvěrokruhu v dubnu 2023

Nový měsíc, nová kapitola. Duben je jediný měsíc po celý rok, který bude hostit Pluto přímo ve znamení Vodnáře, což přivolává pocit neprobádaného území. Neznámo je vždy trochu děsivé, ale přesto k vám volá jako příslib něčeho nového a vzrušujícího. Jaký den bude pro vaše znamení zvěrokruhu tím nejlepším v dubnu 2023?

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: Buvoli, Zajíci a Hadi si musí dávat pozor na falešné lidi

Čínský horoskop vznikl před mnoha staletími. Zjistěte, co vám předpovídá pro měsíc duben. Které znamení se může těšit na radostné chvilky, kdo si musí dávat pozor na falešné lidi a kdo uspěje? Zjistěte, co čeká vás.
svetzeny.cz

Nejšťastnější den v měsíci pro každé znamení zvěrokruhu v dubnu 2023:

Beran (21. března – 19. dubna)

Nejšťastnější den: čtvrtek 13. dubna

Poslední čtvrtměsíc v polovině měsíce Kozoroha vám pomůže soustředit se na vaše cíle a pocity ve vašem profesním životě. Vzhledem k tomu, že se toho ve vás v poslední době děje tolik, je to skvělý způsob, jak nasměrovat část tohoto růstu do nové a vzrušující kariérní příležitosti. Měsíc vám pomůže obejmout vaše emocionální já, zatímco Kozoroh vás udrží v soustředění na aktuální záležitosti, abyste mohli opustit to, co již není součástí vaší pravdy.

Býk (20. dubna – 20. května)

Nejšťastnější den: čtvrtek 13. dubna

Energie Kozoroha vládne všem záležitostem štěstí a hojnosti ve vašem životě, což vám může pomoci chopit se nových příležitostí a růstu. Pro vás je Měsíc poslední čtvrti o uvolnění falešných přesvědčení zaměřených na to, co jste se naučili a na čem jste postavili život. I když vzdát se věcí, které vám kdysi byly užitečné, může znít negativně, nemusí tomu tak být. Místo toho se soustřeďte na to, pro co si nyní ve svém životě vytváříte prostor. Zvažte nástroje, které potřebujete k úspěchu, a dovolte si věřit, že k vám přicházejí úžasné zážitky.

Mohlo by se vám líbit

Duben dle numerologie: Mistrovské číslo 11 činí tento měsíc magickým. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce dubna. Nejprve se dozvíte, proč je tento měsíc mimořádně magický, posléze si vypočtete své číslo měsíce, abyste zjistili, co vás v následujícím měsíci čeká. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4.
svetzeny.cz

Blíženci (21. května – 20. června)

Nejšťastnější den: pátek 14. dubna

Saturn v Rybách pomáhá vnést do vašeho profesního života větší hloubku a smysl. Zatímco Saturn je stereotypně známý pro hranice, v Rybách je jeho účelem spíše jednota než rozdělení. Jak se Saturn v Rybách karmicky vyrovná se Severním uzlem v Býku, začnete lépe rozumět svým profesním cílům. Ať už se jedná o novou práci nebo dokonce o bonus či restrukturalizaci, dobré zprávy jsou na cestě.

Rak (21. června – 22. července)

Nejšťastnější den: pondělí 24. dubna

Energie Ryb vládne vašemu devátému domu, což je to, co řídí štěstí. Když se Saturn ponoří do tohoto vodního znamení, budete vyzváni, abyste spojili své sny s akcí za nimi, aby se staly skutečností. Přesně to přináší tento měsíc, když se Saturn v Rybách spojuje se Sluncem v Býku. Začínáte dělat pokroky, Raci, a nejlepší pocit je začít si plnit to, o čem jste vždy snili.

Lev (23. července – 22. srpna)

Nejšťastnější den: čtvrtek 20. dubna

Energie Berana vládne všem tématům hojnosti ve vašem životě. Když dojde k úplnému zatmění Slunce v novu, uvidíte, jak se vaším životem zavlní rázová vlna štěstí. Toto je druhé novoluní Berana v řadě, první bylo v březnu, takže se ujistěte, že se chopíte nových začátků, které přicházejí, místo abyste zůstali u starých. Při práci na dosažení svých snů není prostor pro strach.

Mohlo by se vám líbit

Běžné předměty v domácnosti, které hromadí negativní energii: Okamžitě je vyhoďte, činí vás neštastnymi. Jak snadno prostor vyčistit?

Domov je místem, kde se máte cítit bezpečně, umět v něm odpočívat a cítit se pohodlně. Když máte kolem sebe předměty, které v sobě hromadí negativní energii, může to ovlivnit vaši náladu a vůbec celou atmosféru domácnosti. Dá se tomu předejít? Očistěte předměty od všeho negativního, nebo některé raději vyhoďte!
svetzeny.cz

Panna (23. srpna – 22. září)

Nejšťastnější den: pondělí 3. dubna

Merkur je planetou komunikace a myšlenek; jak přechází do zemitého a rozumného Býka, aktivuje také témata kolem vašeho devátého domu. Váš devátý dům v astrologii řídí váš pocit štěstí a hojnosti. Pro vás to znamená, že můžete důvěřovat příležitostem a šancím podstoupit riziko. Důvěřovat procesu může být těžké, ale tento měsíc je zárukou takové jistoty, kterou potřebujete.

Váhy (23. září – 22. října)

Nejšťastnější den: úterý 11. dubna

Venuše je planeta lásky, ale i financí a nemovitostí. Jak Venuše přechází do Blíženců, pocítíte účinky toho, jak se váš život začíná rozšiřovat. Energie Blíženců vám přináší hojnost, což znamená, že expanzi je třeba přinést do všech oblastí vašeho života, které stagnují. Nyní, když vás tato energie tento měsíc přivítá do svého vřelého objetí, neuvidíte nic jiného než příležitosti, a i když je na vás, kterou si vyberete, jediný způsob, jak si vybrat špatně, je nevybrat si vůbec.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Nejšťastnější den: čtvrtek 27. dubna

První čtvrt Měsíce je okamžikem, kdy vás vesmír vede k vašemu snu nebo cíli. Tento Měsíc je ve Lvu a ovlivňuje vaši kariéru a profesní cestu. Ujistěte se, že žádné pochybnosti nebo cokoliv jiného nestojí v cestě vašemu úspěchu. Je čas jednat podle svého vysněného a věřit, že návrat na startovní čáru již nepřichází v úvahu.

Mohlo by se vám líbit

TEST: Namyšlený egoista, nebo zdravě sebevědomá osoba? Osm otázek odhalí, jak vysoké je vaše ego

Být sebejistý a věřit si je důležité pro každý váš životní krok, ať už v práci nebo běžném životě. Říká se, že silné ego znamená, že je člověk zdravě sebevědomý, velké ego zase značí, že si jde za svými cíli a to i přes mrtvoly. Chcete si ověřit, jak je na tom právě vaše ego? Vyzkoušejte jednoduchý test.
svetzeny.cz

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Nejšťastnější den: čtvrtek 20. dubna

Úplné zatmění Slunce rozsvítí váš pátý dům radosti, kreativity a sebevyjádření. Je na čase, abyste si vzpomněli, že tento život vám má přinášet radost, ne chaos nebo nedostatek; pokud však stále visíte na těchto zastaralých přesvědčeních, nikdy nebudete plně žít. Nechte toto zatmění spálit každou pochybnost, ať vás novoluní přivede na práh vašeho nového začátku a dovolte si vkročit do této nové kapitoly bez ohledu na to, jak náročné může být opustit tu starou.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

 

Nejšťastnější den: čtvrtek 6. dubna

Úplněk ve Vahách aktivuje témata týkající se vaší kariéry, zaměstnání nebo profesního postupu. Úplněk má tendenci přinášet věci k uskutečnění, takže když se podíváte zpět na další Měsíce Vah, jako je Novoluní 25. září 2022, uvidíte, co se pro vás od té doby vyvinulo. Využijte této příležitosti, abyste si užili svůj úspěch a znovu se zavázali k ještě většímu růstu. Pokud jste neúnavně pracovali na dosažení svého cíle, je to také vaše šance přijmout odpočinek a rovnováhu jako důležitou součást úspěchu.

 

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Nejšťastnější den: čtvrtek 6. dubna

Úplněk ve Vahách pro vás aktivuje veškerou slast kolem štěstí, hojnosti a expanze. Úplněk přináší něco k uskutečnění, takže budete pravděpodobně připraveni chopit se nové příležitosti, která povede k větší rovnováze a radosti ve vašem životě. Cestování je stejný pocit, jako byste dostali novou chuť do života. Je to všechno o rozpoznání toho, co naplňuje váš život.

 

Ryby (19. února – 20. března)

Nejšťastnější den: čtvrtek 20. dubna

Úplné zatmění Slunce v Novém Měsíci v Beranu rozzáří váš dům hodnot, a přestože vám může pomoci soustředit se na to, kdo a na čem vám nejvíce záleží, bude mít také pozitivní dopad na vaše finance. Je to pro vás nový finanční začátek, ale také něco úžasného, ​​ale neočekávaného, ​​protože jste povzbuzeni, abyste využili růst, na kterém jste pracovali. Pamatujte, že každý vidí jen úspěch, ne cestu, kterou jste museli projít, abyste ho dosáhli.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška