Přejít k hlavnímu obsahu

Zákon přitažlivoti: Jak získat peníze a hojnost?

Peníze jsou a budou důležitým faktorem, který ovlivňuje mnoho věcí ve vašem životě. Musíte mít na nájem, jídlo, ostatní poplatky, oblečení a mnoho dalšího. Práce generuje finance, ale ne vždycky je to dost. Jak si tedy přitáhnout do svého života peníze?

Koncept přitahování peněz se často popisuje jako proces magický. Stačí na peníze myslet a bankovní účet bude plný, kéž by to takhle fungovalo. Nicméně to, jak člověk v životě přemýšlí může mít určitý vliv na to, co do svého života přitahujeme a dostáváme. Existují způsoby, jak do svého života přivolat peníze.

Přetransformujte své myšlení

Trávíte spoustu času přemýšlením a soustředěním se na vaše finanční problémy a na nedostatek peněz? Stres, starosti a nervozita často mají vliv na negativní myšlení. Pojďte to změnit a o penězích přemýšlet v pozitivním měřítku. Oceňte například všechno, co v životě máte nehmotného. Například to, že jste se ráno probudili, máte milujícího partnera, zdraví, zdravé děti, podporující přátelé, práci, která vás baví a podobně. 

 

Mohlo by se vám líbit

Jaký je nejhorší zvyk u žen? Obětovat se pro druhé. Jak mít sebe na prvním místě tak, aby netrpělo vaše zdraví, ale i psychika

Na první pohled se jeví sebeobětování jako pozitivní věc, ale všechno je jinak. Syndrom hodných holčiček se od nás vyžaduje již od dětství, pokud se ale celý život budete obětovávat pro druhé, tak bude trpět nejen vaše zdraví, duše, ale i psychická pohoda. Kde se nachází hranice mezi pomocí a obětováním sebe sama?
svetzeny.cz

Zamyslete se nad finanční gramotností

Máte pocit, že jste dostatečně finančně gramotní a přece nepotřebujete o tom poučovat. Jsou však věci, které nevíme. Pochopením základu peněz a různých finančních systémů můžete do života peníze přitáhnout. Můžete se naučit, jak si vytvořit pasivní příjem, umět investovat a podobně. Není od věci projít si také své výdaje a zjistit, za co vlastně utrácíte a zda to skutečně potřebujete.

Mluvte o penězích pozitivně

Nemáte pocit, že o nich mluvíte špatně nebo negativně? Zkuste se nad tím zamyslet. Když se bavíte s přáteli o financích, vyjmenováváte, co všechno musíte zaplatit, na co všechno nemáte, co si nemůžete dovolit a že se ty peníze pořád někam ztrácejí. To není zrovna nejpozitivnější. Do života si přidejte pár afirmací, které vám pomohou přitáhnout do života bohatství a zároveň lépe rozvíjí myšlení. 

 

Info ikona
Žena
Mohlo by se vám líbit

Ruce jako okno do duše: Délky prstů prozradí, jakou máte povahu, ale i jestli jste předurčeni být bohatí

Délka prstů a osobnost člověka jsou vzájemně propojeny a mnohdy o člověku mohou prozradit spoustu zajímavého. V astrologii najdete také čtení z dlaní a taková délka jednotlivých prstů může napovědět, jak se budete chovat v určitých situacích. Odhalte svou osobnost pomocí prostředníčku nebo malíčku.
svetzeny.cz

Nestěžujte si, ale ptejte se

Stěžováním toho moc nezískáte a to v žádném aspektu svého života. Podobně je to i s penězi. Stěžovat si, že vyděláváte málo, nemáte dostatek peněz nebo útoků na ty, kteří mají hodně financí a proč zrovna oni a ne vy, se jich nedočkáte. Místo toho si raději pokládejte otázku, jak zvýšit svůj příjem, jak to ti, kteří peníze mají, dokázali a jak můžete své dovednosti a zkušenosti dále zpeněžit a vytvořit si vlastní příležitosti.

Buďte konkrétní v množství peněz

Být bohatý pro někoho znamená mít na výplatu třicet tisíc, pro jiné je to mít finanční rezervu a výplatu, která pokryje všechny náklady. Pro jiné je to zase mít na účtu jeden milion, pro jiného dvacet a více milionů. Být konkrétní v afirmacích nebo v tom, co si přejete je důležité. Když máte konkrétní cifru, vysíláte mozku jasný směr a ihned také víte, jaká by měla být vaše výplata, co pro to udělat.

Zdroj článku