Přejít k hlavnímu obsahu

Ruce jako okno do duše: Délky prstů prozradí, jakou máte povahu, ale i jestli jste předurčeni být bohatí

Délka prstů a osobnost člověka jsou vzájemně propojeny a mnohdy o člověku mohou prozradit spoustu zajímavého. V astrologii najdete také čtení z dlaní a taková délka jednotlivých prstů může napovědět, jak se budete chovat v určitých situacích. Odhalte svou osobnost pomocí prostředníčku nebo malíčku.

Lidské tělo je fascinující stroj, který pracuje neúnavně čtyřiadvacet hodin sedm dní v týdnu. Spousta fyzických rysů mohou hodně prozradit o vás a vaší osobnosti, zejména to, jak budete v určitých situacích jednat. Zkoumejte prsty na aktivní ruce, tedy na té, kterou využíváte k psaní. Co o vás a vaší osobnosti prozradí?

Dlouhé a krátké prsty

Dlouhé prsty znamenají, že jde o lidi, kteří se rádi zaměřují na detaily. Když přednesou nový nápad, je často zpracován do těch nejmenších detailů. Všímají si toho, co druzí nevidí a kritičtí jsou právě kvůli těmto detailům. Lidé s krátkými prsty se dívají na věci optikou celku, tedy vidí věci v širších souvislostech a často se na problém dívají komplexně. Jsou orientovaní na výkony a to především fyzické.

Krátký nebo dlouhý palec?

Máte krátký palec? Obvykle, když jde do tuhého neumíte být radikální a rozhodnout se. Zvažujete všechna pro a proti a může vám někdy utéct dobrá příležitost. Dlouhé palce zase naznačují, že jste lidé vytrvalí a máte absolutní sebekázeň. Máte na sebe vysoké požadavky a také je umíte do puntíku splnit díky tvrdé disciplíně.

 

Vaše poloha při spánku vypovídá o vaší osobnosti: Spíte jako voják, hvězdice nebo embryo?

Přemýšleli jste někdy o tom, co vaše oblíbená poloha při spánku vypovídá o vaší osobnosti? O povaze člověka vypovídají nejen zvyky, preference a chování, ale i to, jak nejčastěji v noci usíná. Níže se podívejte na pět nejčastějších spánkových poloh a na to, co vypovídají o vaší osobnosti.
svetzeny.cz

Dlouhým ukazováčkem se pyšní vůdce

Máte dlouhý ukazováček? Pak to naznačuje, že jste přirozený vůdce, který má na sebe i své okolí vysoké nároky. Jsou zvyklí pracovat tvrdě a mají rádi, když disponují zodpovědností. Vyžívají se v sebereflexi a to formou deníku, terapií či studování toho, co udělali a jaký vliv to má nejen na ně samotné, ale i na druhé. 

Krátký ukazováček značí nízké sebevědomí

Lidé s krátkými ukazováčky mohou mít nižší sebevědomí a nevěří si tolik, jak by měli. Vytvoří si v hlavě svou osobnost za kterou se často schovávají, aby se vzdálili reálným myšlenkám a pocitům. Nepečují obvykle o sebe, proto mohou být náchylnější k nemocem a zdravotním problémům. Nezdravé návyky, to je jejich a často kouří nebo pijí nadmíru alkohol.

Dlouhý prostředníček vyžaduje pravidla

Lidé s dlouhým prostředníčkem jsou vyznavači pravidel a berou je velmi vážně. Litera zákona je pro ně alfou a omegou a řídí se jím. Někdo o nich může říct, že jsou nudnými patrony, ale jsou to lidé spíše vážní, chybí jim sklony k legraci a humoru, často nepochopí ironii nebo sarkasmus.

 

Info ikona
srdce

Vaše barva očí prozradí i to, co nechcete: Podle vědců odhalí, jakou máte inteligenci, povahu, a jaké jsou vaše slabé a silné stránky

Oči jsou jednoznačně považovány za bránu do duše člověka. Často se z pohledu druhého člověka dozvíte víc než z pouhých slov. Samotná barva očí může prozradit informace o vaší inteligenci a povaze. Osobnost podle barvy očí může být různorodá. Podívejte se s námi na povahové rysy, silné a slabé stránky, které určuje vaše barva očí.
svetzeny.cz

Krátký prostředníček je svoboda ducha

Lidé s krátkým prostředníčkem mají svůj vlastní vytvoření svět a rytmus, ve kterém žijí. Za nic na světě se toho nechtějí vzdát. Jsou nespoutaní a mají svobodného ducha, kterého jen tak něco nespoutá. Je ten, který nejde s proudem, ale hledá si své vlastní cesty a alternativní možnosti

Dlouhý prostředníček naznačuje okouzlující osobnost

Delší prsteníček může mít spojitost s okouzlující osobností a s tím, že se lidé umí poměrně dobře ze všeho vymluvit. Máte dar komunikace a nedělá vám problém lidi okouzlit a přemluvit je na svou stranu. Rádi řeší problémy a mohou tak být velmi dobrými policisty nebo detektivy.

Dlouhý malíček se spojuje s penězi

Lidé s dlouhými malíčky mají ve většině případů dobré komunikační schopnosti a jsou dobrými lídry v oblasti komunikace. Mají také přirozenou schopnost nakládat s penězi a realizují se ve finančních sektorech, kam mohou přinést spoustu novinek a hodnotných nápadů.

Krátký malíček se pojí s vyjadřováním

Máte-li krátký malíček, pak se u vás může objevovat problém s vyjadřováním. Něco chcete říct, ale ne vždycky se vám podaří to správně formulovat. Zaměřte se na rozvíjení efektivní komunikace, což vás sice může stát nějaký ten čas, ale zbaví vás to možné frustrace.

 

Zdroj článku