Přejít k hlavnímu obsahu

Jste často unavení? Možná neumíte odpočívat. Naučte se nejefektivněji relaxovat podle vašeho znamení zvěrokruhu

Co osvěží duši Vodnáře, nevyhovuje Lvovi, a co má rád Lev, nesnášejí Štíři. Každé znamení totiž potřebuje k odpočinku něco jiného a má i odlišné zájmy. Poradíme vám, jak nejlépe relaxovat, abyste byli v souladu se svým slunečním temperamentem.

BERAN 21. 3. − 20. 4.

Jako akční znamení se vzpouzíte, když vám někdo organizuje volný čas. Pro výlety si vybíráte vlastní trasy. Nevydržíte dlouho sedět, takže na dovolenou volte leteckou dopravu. Volnočasové aktivity by měly mít prvky soutěže. Rekreace by měla být dobrodružná, aby bylo na co vzpomínat. Nejvhodnější relaxací pro Berany je sledování sportovních zápasů, ať už přímo na stadionu, nebo doma u televize.

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Vy, Býci, nesnášíte spěch. Jedinou výjimkou jsou gastronomické festivaly a ochutnávky vín. Pro tyto akce jste schopni překopat denní plán z minuty na minutu. Dovolená se skvělou kuchyní a krásným výhledem z hotelového pokoje je pro vás to pravé. Když vám někdo koupí voucher na relaxační masáž, dokážete to ocenit. Popíjení kvalitního vína či sledování televize v pohodlí domova dokonale osvěží psychiku každého Býka.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Odpočinek a Blíženci? To je nekompatibilní kombinace! Jako vzdušné znamení, které je v horoskopu symbolem komunikace a pohybu, přestanete jíst a spát, jakmile se vám jedno či druhé nebude dostávat. Zájezdy zásadně volíte z nabídky last minute, která bude obsahovat každodenní poznávací výlety. Toto znamení si odpočine při spaní v přírodě, i kdyby to mělo být na zahradě. Načerpá tak energii na hodně dlouho.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Před každou cestou jste napnutí jako špagát, protože neradi opouštíte domov. Při výběru dovolené zapomeňte na pompézní hotelové řetězce, nepotrpíte si na davy lidí a hlučné společnosti. Vsaďte na ubytování v malém rodinném penzionu s domácí kuchyní a vyberte lokalitu v blízkosti vody, která má na vaši psychiku blahodárný vliv. Raci k odpočinku potřebují málo – mít ve své blízkosti členy rodiny. Až děti vyletí z hnízda, vyzdobte stěny jejich fotografiemi.

Mohlo by se vám líbit

Jak vypadají slavné krásky bez pomoci fotografa?

Máte někdy deprese, že nevypadáte jako dokonalé internetové krásky? Jejich profily boří rekordy, všichni je milují a jejich dokonalost je přímo nadpozemská. My vám na to povíme jedno: Není všechno zlato, co se třpytí!
svetzeny.cz

LEV 23. 7. – 22. 8.

Jste výjimeční! Když na vás padne únava, někam se zašijete, ve vteřině usnete a krátkým spánkem dobijete energii. Volnočasové aktivity berete jako příležitost předvést se v plné kráse. Na dovolené neseďte v hotelu, ale choďte do společnosti. Jako správní králové potřebujete mít okolo sebe družinu. Pro Lvi je luxusní odpočinek, pokud slyší chválu. A když jim při tom někdo bude hladit záda, začnou vrnět jako kočky.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Na výlet či dovolenou se vždy pečlivě připravíte a všechno do detailu naplánujete. Prostudujete si bedekr a naplníte cestovní lékárničku všemi medikamenty, protože se řídíte heslem „člověk nikdy neví“. Na cesty neodjíždíte, dokud nedoženete pracovní resty. Museli byste na to stále myslet a psychicky byste si neodpočinuli. Nejlépe relaxovat dokážou zrozenci Panny při čtení a sbírání hub. S košíkem v lese nebo s knihou v ruce jsou v sedmém nebi.

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Nesnášíte agresivní prostředí, protože hluk vás spolehlivě rozhodí. Jste rození estéti a báječně si odpočinete na výstavě obrazů. Na výlety a dovolenou vždy vyberte místo, které je „pastvou pro oči“. Potřebujete mít okolo sebe společnost, abyste mohli s někým sdílet své zážitky, takže hromadné zájezdy vám zcela vyhovují. Tichá hudba Váhy zklidní i po náročných dnech. Přepnou do relaxačního režimu a připraví mysl na vydatný spánek.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Energii vám vrátí koupel a procházky v blízkosti vody. Jako Štíři potřebujete vzrušení, a proto dáváte přednost trase či zájezdu, kde jste ještě nikdy nebyli. Milujete, když se ocitnete v nestandardních situacích. Dostanete-li dárek v podobě kurzu meditace a jógy, budete nadšení. Neradi jezdíte sami, stýská se vám. Výhradně zrozenci tohoto znamení relaxují při tělesném potěšení. Pravidelný sex je zárukou vaší psychické i fyzické pohody.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu si myslí, že mají vždy pravdu

Mít pravdu může být skutečným zadostiučiněním. Zvláště pro následující tři znamení zvěrokruhu, která podle horoskopu musí mít vždy pravdu!
svetzeny.cz

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Stále posouváte hranice svých možností, a tím si zvyšujete hladinu hormonu štěstí – endorfinu. Nejlepší relaxací je pro vás aktivní odpočinek. Zvládnete náročný výšlap, prozkoumáte historická místa a pak řádíte do noci na taneční zábavě. Milujete sportování, při němž si vybíjíte energii. Aby se Střelci cítili spokojení, potřebují zábavu, pohyb a společnost lidí se stejnými zájmy a životní filozofií.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Pořádný odpočinek je pro vás důležitý, protože práci věnujete i večery na úkor spánku. Vaše volnočasové aktivity a dovolená by měly být únikem od každodenního života. Obvykle si zamilujete jednu lokalitu, kam se vracíte, a to se nesnažte změnit. Vyberete si místo, které vám poskytne klid a bezpečí, což jsou atributy, jež potřebujete k regeneraci. Kozorozi si večer zapálí svíčku, přečtou si o zvycích nebo si zahrají šachy a budou naprosto spokojení.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Patříte k nejnáročnějším cestovatelům celého zvěrokruhu. Jste rození dobrodruzi a vybíráte si extrémní aktivity. Zažít dobrodružství a ještě být přitom užitečný je vaše nejoblíbenější forma relaxace těla i ducha. Vždy máte nablízku lidi stejné krevní skupiny, kteří by se pro vás v případě nouze obětovali. V běžných dnech Vodnáři dobíjejí energií na vzduch. Procházky milují a klidně větrají i v tuhých mrazech.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Odpočinete si pouze tam, kde není shon a ruch, což nacházíte u osamělých potoků a tůní, i proto rádi rybaříte. Jste romantické bytosti a milujete vše mystické. S nadšením vyrazíte na dovolenou, kde vás ráno vzbudí zvuky přírody, přes den navštívíte starobylé chrámy a vše zakončíte pozorováním západu slunce nad mořskou hladinou. Jakmile Rybám chybí energie, zpomalí se jejich mízní oběh. Proto by si měly pravidelně dopřávat lymfatické masáže.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon
Mohlo by se vám líbit

Mohou být spory v královské rodině ještě více vyostřené? Ani fotbalové mistrovství se nevyhlo problémům

Meghan Markle na zápase Anglie versus Itálie nebyla, a přesto je trendy osobou tohoto zápasu. Princ William vydal prohlášení odsuzující rasistické poznámky proti hráčům anglického fotbalu, pár měsíců poté, co nepodpořil svou švagrovou, co se týče incidentu v královské rodině na stejné téma. Jak fanoušci vyjádřili podporu Meghan a čím dokázali Brity zasáhnou přímo do živého?
svetzeny.cz