Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Která čísla přitahují peníze? Zjistěte vaše peněžní číslo, prozradí, zda zbohatnete!

Info ikona
Numerologie

Zajímalo by vás, jestli jednou budete velmi bohatí? Prozradí to vaše peněžní číslo, které se odvíjí ode dne, kdy jste se narodili. Zjistěte, jaká finanční budoucnost vás čeká, budete za vodou, nebo vám nezbude nic jiného než žít od výplaty k výplatě?

Jak zjistit vaše peněžní číslo?

Je to úplně jednoduché, vaše peněžní číslo vychází ze dne vašeho narození.

Pakliže se jedná o jednociferné číslo (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) je toto číslo vaším peněžním číslem.

Dvouciferná čísla se sčítají, ukažme si to na příkladu:

Narodili jste se 17. Sečtete tedy obě číslice ve dni narození.

1 + 7 = 8 (toto je vaše výsledné peněžní číslo)

Druhý příklad, narodili jste se 28.

2 + 8 = 10

1+ 0 = 1 (toto je vaše výsledné peněžní číslo)

Na rozdíl od ostatních výpočtů v numerologii se zde nepřičítá měsíc a rok narození!

Zákon přitažlivosti: Pokud budete dodržovat těchto 5 jednoduchých pravidel, brzy najdete svou osudovou lásku

svetzeny.cz

Peněžní číslo 1

Peněžní číslo jedna souvisí s marně vyloženou energií. Ve svém životě budete muset vyvinout hodně snahy, abyste zbohatli, ale není to nemožné. Nedoporučuje se odkládat si částky, součet jejichž číslic dává 1 (například 100, 1000, 10 000). Je to spojené se špatnou peněžní energií. Lidé věřící v numerologii tvrdí, že pokud si odkládáte peníze těchto hodnot, tak dříve nebo později nastane situace, kdy do těchto úspor budete muset sáhnout. Peníze si v životě vyděláte tvrdou prací.

Peněžní číslo 2

V numerologii je číslo 2 v oblasti financí spojeno s chudobou, dluhy a obětováním se. Nikdy byste si neměli půjčovat částku, součet jejíchž číslic dává 2 (například 2000, 20 000, 200 000). Hrozí, že nebudete schopni dluh splatit. Zbohatnete, až se naučíte finanční gramotnosti, hlavně se musíte naučit šetřit. Budete to mít dost možná o dost těžší než jiná peněžní čísla, ale když se naučíte pravidelně si odkládat peníze, můžete ušetřit slušnou sumu.

Peněžní číslo 3

Číslo 3 je v numerologii považováno za velmi šťastné, co se týká finanční sféry. Souvisí totiž s peněžními toky. V životě se vám naskytne více příležitostí než ostatním k tomu, abyste vydělali peníze, tak toho využijte. Pozor si musíte dávat na utrácení, tak rychle, jak k vám peníze přijdou, by zase mohly kvůli vaší nerozvážnosti odejít. Naučte se hospodařit s penězi a pravidelně si odkládat určitou částku, a jednou budete velmi dobře zajištění.

Peněžní číslo 4

Ačkoliv je číslo 4 v mnohých ohledech v numerologii považováno za nešťastné, neplatí to, pokud jde o peníze. Je to číslo stability a předvídatelnosti, nositel tohoto peněžního čísla v budoucnu nebude ohrožen výpadky příjmů. Číslo 4 neslibuje velké bohatství, ale zároveň nemusíte mít strach, že byste někdy zažili nouzi. Peníze si vyděláte usilovnou prací a vaše příjmy a výdaje budou vždy v rovnováze.

Peněžní číslo 5

Číslo 5 se v numerologii pojí s majetkem a penězi, pokud je to vaše peněžní číslo, můžete si gratulovat. Štěstí vám přeje v investování, pokud chytře vložíte peníze do nějakého projektu, vrátí se vám zpátky i s bonusem. Lidé s tímto peněžním číslem jsou ochotnější riskovat, mnohdy se jim to vyplatí. Je i možné, že v budoucnu k penězům přijdete jako „slepý k houslím“, protože máte zkrátka velké štěstí. Proto se pravidelně zapojujte do různých soutěží, třeba vám to vyjde. Toto číslo je však také marnivé a rádo utrácí, hlídejte si stav svých úspor.

Peněžní číslo 6

Nedá se říct, že by peněžní číslo 6 finance vyloženě odpuzovalo, ale stává se, že tito lidé žijí od výplaty k výplatě a zbývá jim jen na to nejnutnější. Nikdy nemívají dluhy, ale také nežijí v přepychu. Také musí vynaložit hodně úsilí a pracovat ve dne v noci, aby peníze vydělali. Pokud peníze investují, přinese jim to menší zisky, ale nic světoborného.

Numerologie: Prozradí, jestli se k sobě s partnerem hodíte. Zjistěte, zda jste si souzeni!

svetzeny.cz

Peněžní číslo 7

Mnoho lidí považuje sedmičku za šťastné číslo. Není to však tak jednoduché, zejména pokud jde o peníze. V numerologii peněz je to velmi zrádné a nebezpečné číslo. Někdy se totiž pojí s materiálními a finančními ztrátami v důsledku neopatrnosti. Měli byste si dávat dobrý pozor na to, kam peníze investujete a jak s nimi zacházíte. Nikdy byste si neměli půjčovat částku, která toto číslo obsahuje.

Peněžní číslo 8

Osmička je vůbec nejšťastnějším peněžním číslem. Je to magnet na peníze. Budete si žít nad poměry a během svého života nashromáždíte velké jmění. Osmička je totiž číslo nekonečna, příležitostí, jak vydělat peníze, budete mít nespočet. Neobejde se to bez překážek, ale jednou budete velmi bohatí a váš příjem bude plynout z více zdrojů.

Peněžní číslo 9

Peněžní číslo 9 materiální věci tolik nezajímají, je to duchovní číslo, pro které peníze tolik neznamenají. Je to přesně ten typ člověka, co i když je v nouzi, ještě je schopný darovat poslední peníze druhým. Vaše dobré skutky vám karma náležitě oplatí.

Astrologie: Nechte vyniknout svoji osobnost! Jaký parfém se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Horoskop: Tohle je to, čeho se nejvíce obáváte podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na vás?

svetzeny.cz