Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Jak vypočítat osudové číslo vašeho jména? Prozradí o vás víc, než si myslíte!

Součet vašeho jména a příjmení o vás prozradí víc, než si myslíte. Určuje vaše budoucí směřování, životní priority i vaše povahové vlastnosti. Každé jméno má v sobě jinou sílu a moc, co o vás vypovídá to vaše?

Jak zjistím numerologický součet mého jména?

Abyste získali osudové číslo svého jména a příjmení, je třeba vždy provádět součet jména i příjmení. K výpočtu slouží tento seznam, kde jsou k jednotlivým písmenům přiřazena čísla od jedné do devíti:

 

1– A, J, S

2– B, K, T

3– C, L, U

4– D, M, V

5– E, N, W

6– F, O, X

7– G, P, Y

8– H, Q, Z

9– I, R

Pokud máte ve jménu háčky a čárky, tak to nehraje roli, najděte si písmeno bez diakritiky (například písmeno Ž odpovídá Z). Proveďte součet všech písmen (za které dosadíte číslice ze seznamu), dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9. Pokud jste se vdala nebo jste z jiného důvodu měnil(a) jméno a příjmení, doporučujeme si pro zajímavost sečíst obě jména.

 

Příklad výpočtu numerologického součtu jména:

Dejme tomu, že se jmenujete Hana Žáková.

Součet bude vypadat takto:

H + A + N + A + Ž + Á +K + O +V +Á

8 + 1 + 5 + 1 + 8 + 1 + 2 + 6 + 4 + 1 = 37

3 + 7 = 10

1 + 0 = 1 (výsledné číslo)

 

 

Horoskop lásky: S ženami narozenými v těchto 3 znameních zvěrokruhu bude šťastný každý chlap. Jste mezi nimi?

Z těchto třech znamení zvěrokruhu muži doslova šílí. Každé z nich je přitahuje z jiného důvodu. To první svou nedostupností a jemností, druhé naopak svou nezkrotností a divokostí a třetí přirozeným charisma. Jste mezi nimi i vy?
svetzeny.cz

Osudové číslo 1

Tento součet jména mívají lidé, kteří jsou rozenými vůdci. Jste nezávislí, silní a vytrvalí. Energie máte na rozdávání a hravě si poradíte se všemi životními překážkami, které vám přijdou do cesty. Jste také velmi vynalézaví a skvěle se proto hodíte pro podnikání. Toto osudové číslo se však pojí i s negativními rysy, tím nejvýraznějším je sobeckost. Ve vidině úspěchu jste ochotní „jít přes mrtvoly“.

Osudové číslo 2

Jste velmi přátelský člověk, který se snadno seznamuje. V životě toužíte zejména po spokojeném a harmonickém vztahu. Jste romantická citlivá duše, budete si k sobě hledat partnera, který se k vám bude chovat maximálně láskyplně a zahrne vás svou péčí. Není pro vás tolik důležitá kariéra, štěstí naleznete v rodinném životě. Chcete žít hlavně v klidu a bez stresu. Vaším negativním rysem osobnosti je spasitelský komplex. Pro druhé byste se rozdali, ale mnohdy se vám tato starostlivost nevrací nazpět.

Osudové číslo 3

Pakliže váš součet vychází na číslo 3, znamená to, že jste rozený řečník. Z každé svízelné situace elegantně vybruslíte díky svému daru komunikace. Jste velmi charismatický člověk, který lidi přitahuje jako magnet. To vám dost ulehčuje život, díky cenným kontaktům se můžete dostat k zajímavým pracovním nabídkám. Vaší slabou stránkou je úzkostlivost. Navenek působíte sebejistě, ale v hloubi duše o sobě pochybujete.

Osudové číslo 4

Jestliže součet vašeho jména a příjmení dává 4, znamená to, že jste velmi čestní, pracovití lidé, kteří se drží morálních zásad. Jste velmi praktičtí a šikovní. Pro své blízké byste udělali cokoliv, máte velmi dobré srdce. Vaší velkou předností je inteligence a rychlé učení se. Díky tomu budete v životě kariérně hodně úspěšní. Vaše znalosti vypilujete k dokonalosti a stanete se odborníkem v oboru. Vaší slabinou je tvrdohlavost, musíte se naučit dělat kompromisy.

Osudové číslo 5

Lidé s tímto součtem si svobody váží více než čehokoliv jiného. Rutinní a předvídatelný život je vůbec neláká, potřebují neustále nové impulzy, dobrodružství a vzrušení. Jsou nestálí i v kariérní oblasti, stává se, že mění několikrát za život obor své profese. Avšak štěstí jim přeje, daří se jim všechno, na co sáhnou. Je to i díky tomu, že si vybírají práci, která je zároveň jejich hobby a dají do ní všechno. Těmto lidem chybí zodpovědnost, mají tendenci svalovat svou vinu na druhé. Jsou náchylní k závislostem, měli by se proto držet dál od návykových látek.

Výlety na strašidelná místa v Čechách: 5 míst, z kterých vám bude běhat mráz po zádech!

Určitě znáte ten pocit, kdy vás občas z neznámých důvodů obklopí chlad a máte velmi špatný pocit, aniž byste to dokázali nějak vysvětlit. V České republice je hned několik míst, kde vás bude tento pocit intenzivně provázet po celou dobu, navíc zde můžete narazit i na jiné paranormální jevy!
svetzeny.cz

Osudové číslo 6

Pokud součet vychází na číslo 6, znamená to, že jste rozený pečovatel. Druzí jsou šťastní, že mají v blízkosti osobu s vašimi vlastnostmi. Jste pečující, hodný, dobrosrdečný a laskavý člověk. Máte v sobě silně zakořeněný smysl pro zodpovědnost, co slíbíte, to také dodržíte. Jste perfekcionista, který promýšlí vše co dělá do posledního detailu. Měli byste se naučit i brát, nejen dávat, ostatní vás jinak budou zneužívat. Musíte také myslet na sebe, určitá míra sobeckosti je zdravá.

Osudové číslo 7

Pokud váš součet jména a příjmení dává dohromady magické číslo 7, znamená to, že vás zahaluje jakási aura tajemna. Lidé vás touží poznat blíže, vy si ale držíte odstup a jste hodně opatrní. Jste velmi inteligentní a přemýšliví. Plánujete dlouho dopředu a jste vždy několik tahů napřed před ostatními. Máte silně rozvinutou intuici a je velmi těžké vás oklamat. Kvůli vaší odměřenosti vás ostatní považují za chladného povýšeného člověka, ale to je daleko od pravdy. Možná byste se však přece jen měli naučit lidem trochu více důvěřovat, zvláště ve vztahu s partnerem je to klíčové.

Osudové číslo 8

Číslo osm v numerologii vždy souvisí s materialismem, penězi a úspěchem. Jste velmi ambiciózní člověk, kterému záleží na tom, aby byl finančně dobře zabezpečený. Dáváte si velké cíle a na jejich splnění usilovně pracujete. Během svého života nashromáždíte velké jmění. Neúspěch vás neodradí je to pro vás motivace snažit se ještě usilovněji. Jste velmi houževnatí a nikdy se nevzdáváte. Rizikem je, že vám život jednou ukáže, že peníze a majetek nejsou všechno. Zkuste najít rovnováhu mezi osobním životem a prací.

Osudové číslo 9

Pokud výsledný součet dává číslo devět, jste „stará škola“, držíte se tradičních hodnot. Nemáte rádi inovace a změny. Jste velmi moudří a nelpíte na materiálních věcech. Chcete být zdraví a mít spokojenou rodinu, to vám ke štěstí stačí. Je pravděpodobné, že díky neustálému vzdělávání se, to v životě kariérně dotáhnete daleko. Nikdy se nepřestáváte učit. Vaším negativním rysem je to, že se snadno vzdáváte, když se v životě objeví překážky.